Keystone logo
Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Įvadas

Paraíba Valley University - Univap pripažino MEC 1992 metais, yra bendruomenė, ne pelno, mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo. Iš Univap istorija prasidėjo nuo 1954 su Paraíba Valley teisės fakulteto kūrimo.

Tada kituose fakultetuose atsirado dėl to, kad regiono poreikius, daugiausia Sao Jose Dos Campos, kuris sparčiai augančių su daugelio pramonės šakų atvykimą. Šiandien universitete yra daugiau nei 40 studijų programas įvairiose srityse žinių, administruojamų teisės mokyklų, sveikatos mokslų, inžinerijos, architektūros ir urbanistikos, švietimo ir meno ir socialinių mokslų ir komunikacijos. Kaip universiteto taip pat siūlo tęstinio mokymo ir magistro stricto sensu, šešis magistro programas ir tris daktaro laipsnius.

Univap turi ne bendrabučiu Urbanova, didžiausia infrastruktūros universitetas: dėl mokslinių tyrimų ir plėtros (IR & D) institutas, kuris suteikia 44 laboratorijų, įrengta didelio tikslumo ir pažangiausius prietaisus; Gamtos Studijų Centras, kuri susumuoja Serpentarium, drugelis sodas ir darželis Vaistiniai augalai ir astronomijos ir kosmoso fizikos observatorija. Šiuo metu yra trys miesteliai, 2 Sao Jose Dos Campos (Urbanova ir Castejón) ir 1 Campos do Jordao (Platanus).

Vietos

  • São José dos Campos

    Avenida Shishima Hifumi, 2911 - Urbanova São José dos Campos - SP CEP: 12244-000 , 2911, São José dos Campos

    Klausimai