Keystone logo
Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Įvadas

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul universitetas (UFRGS) (Federalinis Rio Grande do Sulio universitetas) yra šimtametė nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta švietimo įstaiga. Jo centras yra Porto Alegrėje - Rio Grande do Sul valstijos sostinėje - ir jis siūlo visų skirtingų žinių sričių akademines programas visoms švietimo pakopoms, pradedant pradine ir baigiant aukštąja mokykla.

Fakulteto kvalifikacija, kurią sudaro daugiausia magistro ir daktaro laipsnio turėtojai, nuolatinis laboratorijų ir bibliotekų infrastruktūros atnaujinimas, pagalbos studentams didinimas, taip pat nacionalinio ir tarptautinio dalyvavimo prioritetų nustatymas yra nuolat tobulinamos politikos kryptys.

Daugiau nei 30 tūkstančių žmonių išplatino savo patalpas ieškodami vieno iš dešimties geriausių kvalifikacinių išsilavinimų Brazilijoje. Tai kartu su pirmaujančiomis mokslinių tyrimų programomis ir išraiškingu visuomenės informavimu suteikia UFRGS galimybę patekti į geriausių šalies universitetų sąrašą.

Kaip viešoji įstaiga, skirta tarnauti bendruomenei ir kurti savo ateitį kritiškai suvokdama, UFRGS gerbia įvairovę ir teikia pirmenybę inovacijoms, ir, visų pirma, dar kartą patvirtina savo įsipareigojimą šviesti ir skleisti žinias, įkvėptas laisvės ir solidarumo idealų.

Vietos

  • Porto Alegre

    Av. Paulo Gama, 110, 90040-060, Porto Alegre

    Klausimai