Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Įvadas

Trumpa istorija pedagoginis institutas Piracicaba

Piracicaba pedagoginis institutas Metodistų bažnyčia (IEP) yra subjektas išlaiko Piracicabano kolegijoje, metodistų universitetas Piracicaba ir Piracicaba muzikos mokyklos "Maestro" Ernst Mahle ". Tai įpėdinis į Piracicabano kolegija, įkurta rugsėjo 13, 1881, misionieriaus Mis Morta vatų. Kadangi įmonės, EPT palaiko diferencijuotą švietimo metodu, ieškant tobulinimo, atsižvelgiant į sunkumus, atsirandančius visų šalies vystymosi etapais.

Pirmaisiais metais, jis paskyrė save tik pagrindinį išsilavinimą ir vidurinėje mokykloje, kuri, be to, siekiant tenkinti regioną, pritraukė studentus iš kitų narių, čia dalyvavo seną treniruoklių salė ir mokslas į vyrų ir moterų vežti. 1964, tenkinti vietos bendruomenės ir regiono poreikius, Bankas įdiegė pirmąjį aukštąjį išsilavinimą, su ekonomikos, apskaitos ir verslo administravimo fakultete. Nuo tada, naujos programos buvo įgyvendinamos iki spalio 10 1975, tada Federalinė švietimo taryba pripažino metodistų universitetas Piracicaba. Tai padarė Unimep pirmoji metodistų universitetas Lotynų Amerikoje.

Nuo tada, įstaiga renka istorinius momentus, kurie daro nuorodą į aukštąjį mokslą. Tarp svarbiausių yra universitetuose kūrimas: Taquaral atidarytas 1979 m; Santa Barbara d'Oeste, sukurtas 1980 metais ir miesteliu Lins, pastatytas 1996. Be to, 1998 metų rugsėjo mėnesį, EPT taip pat įtraukė Piracicaba School of Music (EMP), įkurta 1953 m. Be garbės dirigentas ir kompozitorius Ernstas MAHLE, kuris nuo pamatų vyko į režisieriaus poziciją, EMP buvo pavadintas Piracicaba Muzikos mokyklos maestro Ernst Mahle (Empem). Gerbiamieji lyderiai EPT, ištikimas savo įkūrėjo idealais, spausdinami įstaigos saugų ir krikščionių orientaciją, remiantis švietimo orientavimo į metodistų bažnyčios, kuri lėmė Akademinio politiką. Dokumentas reglamentuoja Universiteto veiksmus. Šiame kontekste, Bankas, kuris pradėjo savo veiklą su vienu studentu 19 amžiuje \ šiuo metu turi daugiau nei 12.000 studentų per kelis kursus, nuo darželio iki studijų programų, kurios rodo susirūpinimą dėl švietimą visuose lygiuose.

MISIJA Veiksmingai prisidėti kaip Metodistų įstaigoje, per mokslo, gamybos ir socializacijos žiniomis, gerbiant kultūrinę ir religinę įvairovę žmogui ir aplinkai, su į teisingą ir broliško visuomenės plėtros nuomone, dalyvaujantis pilietybės pastatymo kolektyvinis paveldas, su nuoroda į krikščionių tikėjimo ir etikos požiūriu, kaip viešosios atskaitomybės, institucinių ir asmeninių vertybių.

VIZIJA Iki įsivaizduoti tik ir brolišką visuomenę, pagerinti į institucinį veiklos srityse ir jos procesų, paprastai skatinant švietimo, veiksmų kokybę, išlaikyti atsižvelgiant į mokslo, technologijų ir profesinio Inovacijos, plačiu dialogu su visa visuomenėje siekiant reaguoti su alternatyvomis, teisėtus žmonių ir socialinius poreikius, taip prisidedant prie bendruomenės plėtros, pavyzdžiui, integracijos, teisingumo ir nuosavo kapitalo, iš evangelikų krikščionių perspektyvos.

VERTYBĖS

Vertingos gyvenimas

Įsipareigojimas gyvenimo ir žmogaus teisių orumo Socialinė atsakomybė įtraukimo Tvaraus vystymosi ir aplinkos apsauga Fizinę, psichinę ir dvasinę gerovę

Geros kokybės švietimas

Išsami mokymas, derinant techninę ir administracinę patirtį su inovacinių gebėjimų, kritiškai ir dalyvavimo ir pilietiškumo Nedalomumo mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo Kultūros, mokslo ir technologijų plėtra

Valdymo procesai

Orientuota į žmonių Su autonomijos Remiantis politikos Su ekonomikos ir finansų tvarumui Kolegija Be nuolatinio vertinimo ir tobulinimo

Vietos

  • Campinas

    Rod. do Açúcar, s/n - Taquaral, Piracicaba - SP, 13423-170, Brésil, , Campinas

    Klausimai