Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP) Mechanikos inžinieriaus išsilavinimas
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Mechanikos inžinieriaus išsilavinimas

Campinas, Brazilija

5 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

BRL 1 698 / per month *

Stovykloje

* Vertė naujokams 2016 m. I semestre.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mechanikos inžinierius projektuoja ir kuria mechanines ir šilumines sistemas, tokias kaip varikliai, mašinos, įranga, transporto priemonės, šildymo ir aušinimo sistemos, mazgai, operacijos ir kokybės kontrolė. Ji taip pat užsiima dalių ir įrankių gamybos procesu, mechaninių statybinių medžiagų parinkimu ir kūrimu, be to, eina inžinerinių projektų priežiūros ir valdymo pareigas. Taip pat galite dirbti mokymo ir mokslinių tyrimų srityse. Unimep mechanikos inžinerijos kursai moko profesionalus kurti inovacijas ir technologinius pritaikymus, įsipareigojusius taikyti mokslo žinias gerinant socialinę gerovę, atsakingai už aplinkos apsaugą.

Trukmė: 5 metai, diena arba naktis

Mėnesio investicija : naktis: 1698,00 BRL**

** Vertė naujokams 2016 m. I semestre.

Kodėl studijuoti Unimep?

Vienas geriausių Brazilijoje

90 % kursų tarp geriausių Studentų vadove. 5 vieta tarp privačių įmonių SP interjere Folha University Ranking (RUF) Kategorijos Rinkos vertinime.

tarptautiniai mainai

Konkreti tarptautinių mainų galimybė, sudarius susitarimus su 25 šalių universitetais ir per federalinės vyriausybės programą Mokslas be sienų.

Įėjimas į darbo rinką

Praktikos galimybės ir įsitraukimas į darbo rinką per Unimep stažuočių centrą bei partnerystę su valstybinėmis ir privačiomis įmonėmis.

Finansinė parama

„Unimep“ taiko plačią finansinės paramos politiką, pvz., „Fies“, „ProUni“, stipendijas ir sutartis su partnerių institucijomis.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai