Keystone logo
Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Įvadas

Misija, vizija ir vertybės

Metodistų vadovautis savo švietėjišką veiklą vadovaujasi krikščioniškais principais filosofijos ir įsipareigojimu pilietybės statybos.

Misija

Veiksmingai dalyvauti žmonių formavimas, naudodamasis galią daryti įtaką ir prisidėti gerinant gyvenimo kokybę, remiantis žiniomis ir etinių vertybių.

Vaizdas

Būkite švietimo nuoroda kuriant mokymosi bendruomenę, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintą kokybės paslaugas ir socialinę svarbą su lanksčiomis, kūrybinių ir novatoriškų praktikų.

Vertybės

Kritinis suvokimas plėtros tikrovės; Kuriant teisingumo jausmą ir solidarumą, ir jo praktiką, įskaitant darbo santykiuose; Atšvaitas praktika orientuota į krikščioniškojo dvasingumo sritį; Plėtoti supratimą apie socialinių ir individualių interesų yra vienodai svarbus socialinių santykių pusiausvyrą; Inovacijos ir kūrybiškumas pavaldus etikos, statybos ir socializacijos žiniomis.

Istorija

Įsipareigojimas švietimo pažymėjo, kad metodistų bažnyčios darbą nuo pirmos metodistų švietimo institucijoje, Kingswood mokyklos Anglijoje 1748 pamatų. Per pastaruosius 255 metų, ši šviečiamoji taip pat buvo apreikštas Brazilijoje, kur įvairių mokslo institucijų metodistų įtraukti daugiau nei nuolatinės veiklos šimtmetį.

Iš metodistų universiteto San Paulas istorija buvo atsekti daugiau nei 70 metų nuo Teologijos Metodistų bažnyčios Sao Bernardo do Campo fakulteto įkūrimo, 1938 m. Tuo metu, metodistų bažnyčia buvo tiesiog sujungti du teologinius švietimo centrus, esančius Minas Gerais ir Rio Grande do Sul. Tai buvo įdomūs naujai sukurtą kolegija - pirmoji pastatyta San Bernardo do Campo savivaldybės - buvo pateikti regione, kuris buvo sukonfigūruotas kaip vieną iš pagrindinių centrų socialinė, politinė ir ekonominė šalies.

Norėdami sustiprinti įsipareigojimą švietimo, pasirašytą 40s, institucija išėjo daugiau drąsi projekto, suderinta su jų šviečiamoji. Profesionalių ir kvalifikuotų mokytojų ir tinkamos infrastruktūros buvimas leido intarpus stiprinimą nacionaliniu akademinio pasaulio. Taigi, 1970 metais, jis buvo sukurtas IMS - metodistų institutas aukštojo mokslo.

Su švietimo programos konsolidavimo ir kompetencijos pasiekti per metus, IMS buvo integruotas tarp prestižiškiausių aukštųjų mokyklų šalyje. Tai leido 1997 metais, užkariavo statuso universitetas, didinant kolegijose ir kursų skaičių. Šiandien, metodistų turi tris miesteliai San Bernardo do Campo (Rudge Ramos, Vergueiro, Plateau). Yra daugiau nei 117.000 kvadratinių metrų bendro ploto, kuris apima didelę žalią zoną. Metodistų turi apie 70 erdvių tarp laboratorijų, modernūs Eksperimentinės ir klinikinės agentūrų, todėl studentai gali praktiškai įgyvendinti įgytas žinias klasėje, taip pat bibliotekų ir sales išsibarsčiusios trijų universitetų universiteto.

Vietos

  • São Paulo

    São Paulo, Brazilija

Klausimai