Keystone logo
Universidade Metodista de São Paulo (UMESP) Ekonomikos mokslai
Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Ekonomikos mokslai

São Paulo, Brazilija

8 Semesters

Portugalų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Apie kursą

Metodistos ekonomikos mokslų kursas gavo 4 balą (skalėje nuo 1 iki 5) paskutiniame MEC vertinime ir siekia parengti profesionalus, pasiryžusius tyrinėti Brazilijos tikrovę ir suvokiančius tarpusavio ryšių, siejančių ekonominius reiškinius su socialiniais ir socialiniais reiškiniais, svarbą. , ypač apie jos, kaip šių santykių agento, vaidmenį. Tokiu būdu studentai gauna solidų teorinį, istorinį ir instrumentinį mokymą.

Pagal įstaigos filosofiją mokymuose siekiama derinti techniką su etika ir paruošti studentus darbui įvairiose viešojo ar privataus sektoriaus srityse. Kursą su vakariniais kursais galima baigti per ketverius metus.

Ištekliai

Kursuose yra klasės su multimedijos ištekliais, ergonomiškomis kėdėmis ir modeliavimo bei tyrimų programine įranga, taip pat kompiuterizuotos laboratorijos su prieiga prie interneto ir panašių institucijų duomenų bazės. Studentai taip pat gali naudotis plačia ir naujausia bibliotekos kolekcija.

Be to, Ekonomikos observatorija yra neatsiejama kurso veiklos dalis, kuria naudojasi dėstytojai ir studentai vykdydami mokslinių tyrimų projektus ir taikydami lauko tyrimus.

Profesionalas

Galėsite atlikti studijas, tyrimus, analizes, ataskaitas, nuomones, ekspertizes, arbitražus, ataskaitas, schemas ir pažymas savo profesinės srities klausimais, taip pat planuoti, vykdyti, vadovauti, prižiūrėti ir padėti su ūkine veikla susijusius darbus. arba finansines investicijas į valstybines, privačias ar mišrias įmones, siekiant padidinti arba išsaugoti ekonominius rezultatus.

Darbo rinka

Viešojo sektoriaus ekonomistas nagrinėja tokias makroekonomines problemas kaip infliacija, pramonės politika, valstybės deficitas, valiutos kursas ir fiskalinė politika. Privačiame sektoriuje pagrindinis dėmesys skiriamas mikroekonominiams aspektams, tokiems kaip gamybos sąnaudos, kainodara ir finansinės operacijos. Viešajame sektoriuje jos darbas yra biudžeto sudarymo, finansų, situacijos analizės ir konsultacijų dėl žmogiškųjų išteklių samdymo ir medžiagų pirkimo srityse. Privačiame sektoriuje yra galimybių, pavyzdžiui, finansų rinkoje, mokslinių tyrimų institutuose, konsultacinėse ir konsultacinėse įmonėse, pramonėje, žemės ūkio versle, komercijoje, paslaugų sektoriuje, universitetuose ir klasės subjektuose bei užsienio prekyboje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai