Keystone logo
Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Įvadas

CEUBAN - Centras Unified Bandeirante pradėjo savo veiklą birželio 20, 1968, pagal savo buvusios pavadinimas pilietinės visuomenės fizinio lavinimo Santos.

• 1969 balandžio jis buvo sukurtas pirmasis fakulteto - fakultetą kūno kultūros, kuri dirbo Brazilijos futbolo klubo patalpose. Šiuo metu kūno kultūros fakultetas - FEFIS įdiegta apgyvendinimu II (AV. Trūkumus. Nebias, 536); • Nuo 1972 metų jis pradėjo veikti švietimo ir žmogaus mokslų kolegija "Prof. Laertes de Carvalho, "siūlantys kursai Pedagogikos ir socialinių mokslų. Tais pačiais metais jis pradėjo verslo ir administracinių mokslų Santos mokyklą, kursai verslo administravimo ir verslo administravimo, pabrėžiant tarptautinei prekybai, pirmojo tokio kurso šalyje; • 1976, institucija sukurta Odontologijos Santos mokykla, siūlanti Odontologijos kursą ir kompetenciją protezavimo, endodontijos, ortodontijos ir vaikų odontologijos srityse. Odontologijos, šiandien fakultetas siūlo specializuotus kursus 12 sričių, ir remtis įvairių tipų klinikose dantų priežiūros bendruomenei, pasiekti 500 procedūrų per dieną vidurkį; • 80s, The UNIMES pradėjo mokytis ekonomika (86), per administracinę ir akademinės struktūros ir administracinių ir komercinių mokslų fakultete. Net 1986 metais, padarė pokyčių organizacinėje struktūroje, nustatant verslo ir administracinių mokslų Santos mokyklos susijungimas su Ekonomikos fakultete. Ši koalicija atrodo apskaitos mokykla; • 1992 pradėjo siūlyti dar vieną novatorišką kursą regione, žinoma, rinkodara. 1996 metais, jis įkūrė verslo administravimo kursus, akcentuojant transporto ir logistikos. Šiemet taip pat pradėjo inžinerinių ir technologinių mokslų mokyklą, siūlanti Maisto inžinerijos kursus, Kompiuterių gamyba, kompiuterių mokslo ir gamybos inžinerija (chemija); • Taip pat 1996 metais, pradėjo Veterinarija pirmąjį universitetinė ligoninė Veterinarija (Hovet), kuris šiuo metu veikia apie Campus IV Morro da Nova CINTRA patalpose fakultetą, taip pat; • 1997 metais jis atidarė savo mokyklą įstatymo. Tais pačiais metais (97), ši institucija pradėjo Sveikatos mokslų fakulteto veiklą medicinos mokykloje. Medicina tapo generatorius žinių pagrindas, siekiant integruoti mokymą, mokslinius tyrimus ir tęstines medicinos studijas šiame regione. Konsoliduoti savo veiklą sveikatos srityje, 2001 m jis buvo sukurtas slaugos kursą, kuris buvo pasiūlytas 2002 m.

Į antrosios pakopos kursas, be specializuotų kursų, kurie yra skirti ypač sveikatos priežiūros sektoriuje, Bankas taip pat pradėjo siūlyti kursus žinių naujus kursus, kurie buvo konsoliduojami. Be to, UNIMES turi magistro laipsnį (griežtai kalbant absolventas) į Teisės filosofijos ir pasklidųjų ir Kolektyvinio teisių aukojamos pagal Įstatymą mokykloje.

Vietos

  • Santos Dumont

    Campus Bandeirante I Rua da Constituição, nº 374 Vila Nova – Santos – SP CEP 11015-470, , Santos Dumont

    Klausimai