Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA) Mechanikos inžinerijos bakalauras
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Mechanikos inžinerijos bakalauras

Santos Dumont, Brazilija

5 Years

Portugalų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mechanikos inžinierius yra profesionalas, planuojantis ir prižiūrintis pramoninį medžiagų, daugiausia metalų, pavertimą dalimis ir mazgais. Jis taip pat naudoja slėgio ir temperatūros pokyčius bei hidraulinę, pneumatinę ir šiluminę energiją.

Todėl jis yra profesionalas, turintis didžiulį veiklos potencialą, o tai matyti iš studentų praktikos ir absolventų darbo galimybių.

Nuo pirmo semestro studentai dalyvauja praktinėje veikloje, pavyzdžiui, pedalo keturračio projektavimas ir konstravimas, kuris baigiasi ginčytinu konkursu semestro pabaigoje. Bet tai labai rimta tema, nes reikalauja atsidavimo ir studijų iš dalyvių, kurie turi įvaldyti fizines sąvokas.

Viso kurso metu vyksta seminarai ir debatai, skirti ugdyti komandos integraciją, kritinį mąstymą ir atsakomybę priimant sprendimus, vertinant etinius principus.

Bandymai vyksta 12 (dvylikoje) laboratorijų įvairiose mechanikos srityse, be kita ko, naudojant modernią apdirbimo, suvirinimo, mechaninės automatikos, pneumatinės ir hidraulinės automatikos, termodinamikos, skysčių mechanikos ir medžiagų testavimo įrangą. Kelios programinės įrangos programos leidžia imituoti realias situacijas skaitmeninėje aplinkoje.

Profesoriai vadovauja kursų užbaigimo darbams, kurie labai domina ne tik pramonės šakas, bet ir sveikatos bei socialinės įtraukties sritis, tarpdalykines studijas vadovaujant kitų kursų profesoriams. Taip nutiko, pavyzdžiui, grupei, kuri 2014 m. parasportininkui Heitorui Mariano, 2014 m. Majamio pusmaratonio ir San Silvestre pasaulio čempionui, pristatė lenktynių treniruoklį. Ta pati komanda nusprendė sukurti kitą, išsamesnį kūrinį. įranga. , daugiafunkcė, skirta gydyti ir treniruoti žmones su įvairia fizine negalia.

Trukmė: 5 metai (10 semestrų).

Laikotarpis: diena/naktis.

Valandos: 4 032 CH (keturi tūkstančiai trisdešimt dvi valandos).

Siūlomos laisvos darbo vietos: 200 laisvų darbo vietų (100 dieninių ir 100 naktinių).

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai