Keystone logo
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Įvadas

UNISANTA: didžiausias KRANTAS UNIVERSITETAS Paulista

Į pasirinkite grupę Excellence aukštosiose mokyklose Švietimo ir mokslo ministerija (MEC), universiteto Santa Cecilia (Unisanta) dar kartą patvirtina savo pedagoginės projekto bakalauro ir magistro, jo infrastruktūros kokybę ir puikų našumą nuo jų Aktyvios mokytojai, studentai, absolventai ir darbuotojai. Tik 9% Brazilijos universitetais yra dalis šios grupės.

Nuo 1961, kuklus mokyklos palaipsniui sužaidė kompleksas Švietimo Santa Cecilia, seniausia Santos ir vienas iš svarbiausių šalies, su maždaug 15.000 studentų, nuo darželio iki aspirantūros ir apie 100 tūkstančių kvadratinių metrų užstatymo plotas.

Šiuo metu Universitetas siūlo 37 bakalauro kursus, įskaitant tradicinių ir trumpą (klasėje ir atstumo) ir daugelio tęstinių kursų, plačiąja prasme, MBA ir meistrų, vienbalsiai patvirtino CAPES: ekologija ir pakrančių sistemų ir mechanikos inžinerijos specialistai.

Du meistrai patenkinti dabartinius poreikius šalyje. Ekologijos magistras, aplinkos apsaugos srityje ir tvaraus vystymosi, ir inžinerijos, siekiama mokyti inžinierius už vis sudėtingesnių poreikių išankstinio druskos ir kitų perspektyvių ekonomikos sektorių Brazilijos ekonomiką.

Bet Unisanta patirtis lauko kapitonas anksčiau, per partnerystę su gerbiamų institucijų, tokių kaip tarpžinybinį susitarimą su Politechnikos mokyklos USP ir ES institucijose.

Vietos

  • Santos Dumont

    Rua Oswaldo Cruz, 277 Boqueirão - Santos/SP, , Santos Dumont

    Klausimai