Keystone logo
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Įvadas

Įsipareigojimas regioninės plėtros padarė Universiteto Vale do Rio Doce (Univale) atsispindi jo veikla. Kasdien, Univale veikia patenkinti Bendrijos reikmes, dar kartą patvirtina savo tapatybę Bendrijos kolegija. Štai kaip ji gali būti laikomas vietinės gamybos sektoriaus partnerio socialinės, ekonominės ir aplinkos tvarumo skatinimo.

Nuo savo veiklos pradžios 1967 metais, kai jis buvo dar Univale Minas embrionas technologijos institutas (MIT), Percival Farquhar fondas (FPF) yra pateikti į pastato istoriją Aukštojo mokslo institucija (AMI). Univale atspindi norimą svajonę pasiekti ilgą pionierių, kurie į akis apie ateitį, galėjo duoti konsoliduotą universiteto regioninio scenarijų.

Mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimas yra iš Univale pagrindas, kuris visada orientuota į kvalifikuotų darbuotojų mokymo į darbo rinką. Siūlo akademinę struktūrą suderinti su šio tikslo, Univale palaiko daugiau nei 27 bakalauro programas, siūlanti prailginimo kursus ir magistro plačiąja prasme.

Univale dar turi du magistro programas. Magistrantūros Biologijos mokslų pradėjo 2005 metais, turi savo srityje koncentracijos Immunopathology iš infekcinėmis ir parazitinėmis ligomis. Bet erdvinės integruotos vadybos magistras atspindi avangardo viziją Univale per novatorišką tarpdisciplininį požiūrį ir unikalią šalyje, pradėta 2008 m.

Visada dėmesingas regionų poreikius, yra skatinti Univale universiteto sporto ir kultūros ugdymo, visada buvo orientuota į regioninius aspektus augimui skatinti. Su projektų ir Bendrijos veiksmų programų ir paslaugų srityje, Univale prisideda prie kelio, kuris veda į realybės transformacijos statybos.

Vietos

  • Governador Valadares

    Rua Juiz de Paz José Lemos, 279 - Bairro Vila Bretas - CEP: 35030-260, , Governador Valadares

    Klausimai