Keystone logo
© ©Syiah Kuala University
Universitas Syiah Kuala

Universitas Syiah Kuala

Universitas Syiah Kuala

Įvadas

Universitas Syiah Kuala arba trumpai vadinamas USK yra valstybinis universitetas, įsikūręs Banda Ačehe, Ačeho provincijos sostinėje. Provincija yra gerai žinoma kaip Bumi Syariat Islamas ir yra vakariausiame Sumateros salos taške, kuriame gausu gamtos šaltinių, tradicijų, kultūrų ir kalbų. Universitetas taip pat žinomas kaip Acehnese širdis arba jantong Hatee Rakyat Aceh ir yra seniausias Ačeho universitetas, oficialiai įkurtas 1961 m. rugsėjo 2 d. Universitas Syiah Kuala pavadinimas buvo paimtas iš Ačeho islamo mokslininko Abdurraufo vardo. bin Ali Aljawi Assingkili, gerai žinomas kaip Tengku Syiah Kuala. Jis įkūrė islamo mokyklą prie upės žiočių ir paliko ją, o vėliau ji tapo oficialia aukštojo mokslo institucija. Per tą laiką jis labai prisidėjo prie švietimo ir islamo vertybių Ačehe.

Be pagrindinio Universitas Syiah Kuala miestelio, esančio Darusalame, Banda Ačeho mieste, universitetas sukūrė antrąjį miestelį, kuris yra studijų programa už pagrindinio universiteto (PSDKU), esančio Gayo Lues rajone. Oficialiai ji buvo įkurta 2014 m. rugsėjo 2 d.

Universitas Syiah Kuala turi 12 fakultetų ir magistrantūros mokyklą. Fakultetai yra Ekonomikos ir verslo fakultetas, Veterinarijos fakultetas, Teisės fakultetas, Inžinerijos fakultetas, Žemės ūkio fakultetas, Pedagogų rengimo ir ugdymo fakultetas, Medicinos fakultetas, Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas, Socialinių ir politinių mokslų fakultetas. Mokslas, Žuvininkystės ir jūrų mokslų fakultetas, Slaugos fakultetas ir Odontologijos fakultetas.

Šiuo metu Universitas Syiah Kuala siūlo 135 studijų programas, apimančias diplomų programą, bakalauro studijų programą, profesijos programą, specialistų programą, magistro programą ir doktorantūros programą.

Universitas Syiah Kuala turi daugiau nei 32 000 studentų iš įvairių Indonezijos ir kitų šalių regionų su įvairiomis galimybėmis ir programomis.

Universitas Syiah Kuala sėkmingai pasiekė pasiekimų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, vienas iš jų yra Malem Diwa Electric Car, kuris dalyvavo Shell Eco-Marathon Asia varžybose ir sėkmingai tapo antra greičiausia komanda, atlikusia techninę apžiūrą elektros klasėje.

Tyrimo srityje universitetas taip pat turi gerą reputaciją nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, atlikdamas puikius tyrimus ir pasiekimus, tokius kaip cunamio katastrofų švelninimo tyrimų centras ir „Atsiri“ tyrimų centras.

Universitas Syiah Kuala tvarkė mokslinius žurnalus. Kai kurie iš jų buvo pripažinti ir akredituoti Indonezijos citatų indekso (SINTA) kaip 1 ir 2 kvartilių žurnalai. Be to, Scopus indeksavo vieną iš universiteto žurnalų – žurnalą „Studies in English Language and Education“ (SiELE).

Universitas Syiah Kuala aktyviai dalyvauja keliose bendradarbiavimo programose su keliomis Azijos ir Europos šalimis, įskaitant Erasmus mobilumo ir gebėjimų stiprinimo programą, IMT-GT (Indonezija-Malaysia-Thailand Growth Triangle) universitetų tinklo programą ir Erasmus+ programą.

Universitas Syiah Kuala daug bendradarbiauja nacionaliniu ir tarptautiniu mastu su kai kuriais universitetais ir įmonėmis visame pasaulyje. Per šį bendradarbiavimą universitetas sėkmingai surengė įvairius akademinius ir neakademinius renginius, kurie didina universiteto prestižą ir didina jo potencialą Indonezijoje ir užsienyje. Tik kelios žinomos programos yra Bendra mokslinių tyrimų ir publikavimo programa, Mainų programa, Stažuotės programa, Nelaimių ir kultūros vasaros stovykla ir Humanitarinė programa bei daugelis kitų.

Universitas Syiah Kuala ne tik sutelkia dėmesį į savo švietimo kokybės gerinimą ir didžiuojasi galėdamas bendruomenei pasiūlyti aukštąjį mokslą. Šiuos reikalus palaiko trys Unsyiah darbo padaliniai, kurie studentus ar absolventus sujungia su universitetu per Tarptautinių reikalų biurą, Karjeros plėtros centrą ir Verslumo centrą. Šie padaliniai padeda studentams, darbuotojams ir absolventams plėsti savo patirtį akademinėse, verslo ir kitose srityse.

Todėl Universitas Syiah Kuala sveikina visus, kurie dirba kartu, kad universitetas būtų toks, koks yra šiandien, Ačehneso širdimi. Universitetas nuolat siekia tobulinti savo akademinę veiklą, mokslinių tyrimų plėtrą, humanitarinius projektus, mokslinių publikacijų kokybę ir kiekį, kad įgyvendintų savo misiją tapti pirmaujančiu universitetu Azijoje ir Europoje, pasiekiančiu pasaulinio lygio universiteto lygį.

Syiah Kuala universiteto misijos

  1. Įgyvendinti aukštojo mokslo įstaigų, kurios remia vietos, nacionalinį ir tarptautinį vystymąsi, „Tri Dharma - trys denotacijos“, naudojant turimus vietinius, nacionalinius ir tarptautinius išteklius.
  2. Padidinti akademinę kokybę, siekiant sukurti aukštos kvalifikacijos absolventus.
  3. Taikyti integruotą kokybės vadybą švietimo srityje, taikant skaidrius, dalyvaujamuosius, efektyvius ir produktyvius principus.
  4. Nuolat stiprinti ir plėsti institucinio bendradarbiavimo tinklą stengiantis plėtoti ir išsaugoti mokslo, technologijų, humanitarinių mokslų, sporto ir meno išvadas.

Vietos

  • Banda Aceh

    Banda Aceh, Indonezija

Klausimai