Keystone logo
Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Universities of Canada in Egypt

Įvadas

Apie „UofCanada“


Universities of Canada in Egypt („UofCanada“) yra Kanados miestelis, kuriame rengiami geriausi futuristinių programų Kanados universitetai. Tai skatina aktyvų ir įvairiapusį studentišką gyvenimą. Tai yra pirmasis tarptautinis filialų miestelis Naujojoje administracinėje sostinėje. Visos programos surengė tarptautinės patirties, dėstytojų ir kultūrų derinį. Universities of Canada in Egypt skatina verslumą ir novatorišką požiūrį per patirtinį mokymąsi, moderniausias galimybes ir pažangiausias technologijas.

Nuo šiandien „UofCanada“ priima Princo Edvardo salos universiteto (UPEI) filialą, skirtą konkrečioms bakalauro ir magistro studijoms. Greitai prie mūsų prisijungs kiti Kanados universitetai.


Princo Edvardo salos universitetas (UPEI), esantis Charlottetown mieste, Kanadoje, turi senas akademinio meistriškumo tradicijas, datuojamas XIX a. Čia įsikūrusi talentinga pedagogų ir tyrėjų bendruomenė, įskaitant septynis 3M Mokymo premijos laureatus (aukščiausią garbę, kurią profesorius gali gauti už dėstymą Kanadoje) ir prestižinę Kanados vandens epidemiologijos tyrimų komisiją.

UPEI svetainė: href = "https://www.upei.ca/

Kiekviena aukščiausio rango programa, kurią UPEI siūlo per Kanados universitetų filialą Egipte, yra visiškai ta pati programa, kaip ir siūloma Kanadoje. Kanados dėstytojai UofCanada studentus moko tos pačios programos, kurią jie pasirenka, ir baigs visame pasaulyje pripažintą Kanados laipsnį. Šis laipsnis taip pat yra akredituotas Egipte ir pripažintas sindikatų. Be to, „UofCanada“ studentams suteikiama galimybė persikelti į Kanadą ir tęsti studijas užsienyje; studentai tiesiog palieka savo klases Egipte ir sklandžiai renkasi jas Kanadoje.

Kanados universitetai yra skirti įkvėpti naujos kartos lyderius, novatorius ir pasaulio piliečius. Tai siekiama padaryti pristatant kokybę, naujoves ir akredituotą Kanados mokymo programą, kurią moko patyrę Kanados darbuotojai, jaukioje ir gyvoje aplinkoje. „UofCanada“ yra įsipareigojusi skatinti įtraukimą, kūrybiškumą ir galimybes per pritaikytas mokymo programas, nepaprastą patirtį klasėje ir mokslinius tyrimus, kurie leis mūsų absolventams būti bendruomenės lyderiais visame pasaulyje.

129971_UofCanada-profile.jpg


Kodėl „UofCanada“

 • KANADOS DEGREAS
  Baigkite tarptautiniu mastu akredituotą Kanados laipsnį, nepalikdami Egipto
 • PRAKTINĖS PATIRTIES
  Pasinerkite į tikro gyvenimo darbo patirtį ir įgykite praktinių darbo studijų programų, stažuočių ir „Co-op“ programų
 • STUDIJOS KANADOJE
  Patirkite gyvenimą Kanadoje ir po pirmųjų metų nuspręskite persikelti į savo universiteto Kanados miestelį
 • SMART CAMPUS
  Mėgaukitės visiškai kompiuterizuotomis auditorijomis, holais ir žaliosiomis zonomis
 • UNIKALIOS PROGRAMOS
  Lengvai eikite savo karjeros keliu naudodamiesi unikaliomis specializacijomis, orientuotomis į rinkos poreikius
 • PASAULINĖS KLASĖS FAKULTETAS
  Sužinokite iš geriausios kvalifikacijos tarptautinių profesorių

129970_IMG_0003-s.jpg

Daugiau apie mūsų studentų gyvenimą

Mūsų energingas miestelis siūlo studentams bendrojo ugdymo programą, karjeros paslaugas, renginius ir praturtinančias programas ištisus metus. Kuriame ir pritaikome savo programas, kad suteiktume daugybę galimybių studentams tobulinti savo įgūdžius ir išnaudoti visą savo potencialą.

Apsilankykite mūsų svetainėje, kad gautumėte daugiau informacijos apie mūsų studentų gyvenimą ir jų siūlomas programas bei paslaugas . Taip pat galite pamatyti aukščiausio mūsų gyvenimo piko metu miestelį, pateikdami šį vaizdo įrašą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų studentų rezidencijas, spustelėkite šią nuorodą.

137950_FAQ.jpg

Norėdami gauti papildomos informacijos apsilankykite mūsų svetainėje: href = "https://www.uofcanada.edu.eg/

Peržiūrėkite mus „ Facebook“ , „ Instagram“ ar „ Twitter“ !

Taip pat galite atsisiųsti mūsų skrajutę arba susisiekti su komandos nariu paskambinę telefonu 16838 arba el. Paštu [email protected] .

 • Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų priėmimo reikalavimus, atsisiųskite mūsų priėmimo skrajutę .
 • Norėdami gauti daugiau informacijos apie gyvenimą miesteliu, atsisiųskite mūsų studentų gyvenimo skrajutę.

Vietos

 • Cairo

  2PH7+P3 Kafr ash Shara'inah, Cairo Governorate Desert, Egypt, , Cairo

  Klausimai