Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University at Albany

University at Albany

University at Albany

Įvadas

Tai University at Albany

Žurnalas „Forbes“ pavadintas vienu iš „Amerikos geriausių kolegijų“, čia sužinosite, gyvensite, klestėsite ir pasiseks. Tai yra kompetencija - nepaprastos vertės.

Niujorko sostinėje įsikūręs University at Albany universitetas yra pagrindinis Sostinės regiono viešasis tyrimų universitetas, kuris daugiau nei 17 000 studentų siūlo plačias didelio universiteto galimybes asmeninei sėkmei skatinti skirtoje aplinkoje.

University at Albany","author_url":"","source":""}" />

150679_Albanyentryplaza

Akademinė kompetencija

Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas Nr. 1. Tai reiškia, kad jūs sukursite savo santrauką dar nebaigę studijų - pasiruošite tiems, kur tik gyvenimas jus nuveš.

Jūs pasirinksite iš daugiau nei 50 pagrindinių bakalaurų ir daugiau nei 150 absolventų programų, kurios paruošia jus sėkmingai dirbti įvairiose srityse.

Visose studijų srityse dėsto fakulteto dėstytojai, kurie yra pasaulinio lygio mokslininkai ir mokytojai - daugelis aktyviai dalyvauja gyvenimo didinimo tyrime, kuris labai prisideda prie visuomenės gerovės. Kaip mentoriai, jie teikia daugybę studentų mokslinių tyrimų galimybių tiek bakalauro, tiek aukštąjį išsilavinimą, paskatindami jums tobulinti savo įgūdžius ir siekius.

 • 77 populiariausi JAV valstybiniai koledžai - 2021 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • # 32 šiaurės rytuose. Geriausias „Buck“ kolegijų sprogimas - 2020 m. (Kas mėnesį Vašingtone)
 • # 61 JAV aukštųjų mokyklų reitingai iš viršaus į apačią - 2020 m. („Business First“)
 • 88 geriausios Amerikos kolegijos - 2019 m. („Forbes“)

Nacionališkai žinomos programos

UAlbany išsilavinimo kompetenciją pripažįsta daugybė nepriklausomų šaltinių. UAlbany yra tarp geriausių universitetų „Forbes“ geriausiuose Amerikos valstybiniuose koledžuose, o JAV naujienų ir pasaulio ataskaita nuolat priskiria daugelį mūsų absolventų programų tarp 50 geriausių JAV, įskaitant klinikinę psichologiją, baudžiamąją justiciją, biblioteką ir informaciją. studijos, viešieji reikalai, visuomenės sveikata, sociologija ir socialinis darbas.

 • # 1 valstybinė švietimo mokykla NY (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita - 2021)
 • # 19 geriausių absolventų viešųjų reikalų programų 2020 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 46 geriausios visuomenės sveikatos magistrantūros mokyklos 2019 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 2 geriausios kriminologijos magistrantūros mokyklos - 2018 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)

Įsipareigojimas į įvairovę

University at Albany yra įsipareigojęs palaikyti įvairovės ir įtraukties aplinką, kurioje oriai ir pagarbiai elgiamasi su visais mūsų bendruomenės nariais. Mes pripažįstame, kad tai yra kelionė, tačiau manome, kad dirbdami kartu galime aktyviai nustatyti, kad būtų galima nustatyti dalykus, susijusius su miestelio klimato problemomis.

 • Pabrėžta kaip nacionalinė lyderė propaguojant rasinę lygybę - 2020 m. (Švietimo patikos fondas)
 • Nacionalinis 2018 m., 2019 m., 2020 m. „HEED“ įvairovės apdovanojimas (ĮŽVALGA į įvairovės žurnalą)

Karjeros paruošimas

UAlbany pasirengia tęsti karjerą įvairiausiose profesijose ir stoti į aukštojo mokslo, teisės ar medicinos mokyklas. Jūs turėsite prieigą prie stažuočių ir pasirengimo karjerai „Fortune 500“ įmonėse ir visose srityse, taip pat ankstyvo užtikrinimo galimybes su Albany medicinos centru ir unikalią partnerystę su Albany Law School. Naujausi mūsų akademinių pasiūlymų papildymai apima kelias paklausiausias programas šiandien, tokias kaip kompiuterių inžinerija, šalies saugumas, pasirengimas ekstremalioms situacijoms, skaitmeninė teismo ekspertizė, finansų rinkos reguliavimas ir visuomenės sveikata.

 • 7% geriausių socialinio judumo atlikėjų - 2021 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
 • 12% populiariausių nacionalinių universitetų pagal indėlį į visuomenės labą - 2020 m. (Vašingtono mėn. Mėn.)
 • 6% populiariausių socialinio mobilumo liftų - 2020 m. (Švietimo reforma dabar)
 • 2% populiariausių 2020 m. Aukštojo mokslo socialinio mobilumo indeksas (CollegeNET)

Strateginė vieta

Niujorko valstijos sostinės regione užimtumas yra didžiausias Niujorko upių valstijoje, jame gyvena šurmuliuojančios pramonės šakos, tokios kaip vyriausybė, technologijos, verslas, sveikatos priežiūra ir švietimas. Universiteto vieta suteikia jums neribotas galimybes atlikti praktiką ir viešąsias paslaugas, per kurias įgysite patirties, patikrinsite savo įgūdžius ir pasirengsite pradėti sėkmingą karjerą.

Trys skirtingi miesteliai, daugybė galimybių

Uptown miestelis

Pagrindinį universiteto miestelį, esantį 1400 Vašingtono prospekte, Albanyje, 1961-62 metais suprojektavo garsus amerikiečių architektas Edwardas Durellas Stone'as. Miestelyje atsispindi Stone'o parašo stilius - drąsus vieningas dizainas, išreikštas jo bokštais, kupolais, fontanais, aukštai iškylančiomis kolonadomis ir plačiu baldakimu. Rezultatas smarkiai skiriasi nuo išsklaidytų pastatų ir skirtingų tradicinių universitetinių miestelių architektūros stilių.

Pastovus naujų statybų srautas pastarąjį dešimtmetį išplėtė Uptown miestelį, įtraukdamas naujų mokslo ir meno įrenginių bei administracijos pastatų. Nauji verslo mokyklos namai įvertino JAV žaliųjų pastatų tarybos LEED aukso įvertinimą, kuris buvo atidarytas 2013 m. Rudenį. Plėtra ir kapitalinė renovacija visiškai atnaujino universiteto „Entry Plaza“, pagrindinį fontaną, 20 aukštų „Carillon“ ir Miestelio centras.

„Uptown“ miestelyje taip pat yra scenos menų centras, kuriame yra keli teatrai, koncertų salės ir repeticijų pamoka; universiteto dailės muziejus, vienas geriausių regioninių muziejų šiaurės rytuose; ir Niujorko valstijos rašytojų institutas - plati skaitytojų ir rašytojų studentų edukacinė bazė, reklamuojanti literatūros meną. Kiti specialūs Uptown Campus įrenginiai yra Nacionalinės meteorologijos tarnybos meteorologinė laboratorija, linijinis greitintuvas fizikos tyrimams ir pažangiausias duomenų centras, palaikantis didelio našumo skaičiavimus ir tinklus. Studentų veiklos centras yra „Campus Center“, kuriame yra poilsio kambariai, susitikimų ir valgomieji, pobūvių salė, kavinė, bankinės patalpos, savitarnos parduotuvė, „Barnes & Noble“ knygynas ir įvairios greito maisto ir sveiko maisto galimybės. .

Būstas

Kiekviename iš keturių „Uptown Campus“ gyvenamųjų namų keturračių gyvena maždaug 1 200 studentų. Juose yra aštuonios trijų aukštų salės ir 23 aukštų bokštas. Kiekviename keturvietyje yra poilsio kambariai ir poilsio zonos, o trijuose - valgyklos. Netoliese esančiuose „Freedom“ apartamentuose yra apartamentai, o „Empire Commons“ siūlo vieno kambario apartamentų stiliaus gyvenimą 1200 studentų. Architektūros apdovanojimų pelniusiame, aplinkai nekenksmingame gyvenamajame komplekse „Liberty Terrace“ yra dar 500 apartamentų stiliaus lovų. Būstą taip pat galima įsigyti „Alumni Quad“, esančiame netoli miesto centro.

Sporto priemonės

Poilsio lauke yra apšviesti teniso kortai, krepšinio ir tinklinio aikštelės bei kelios daugiafunkcinės žaidimų ir tarpvalstybinės zonos, įskaitant „Alumni Turf Field“, kurioje gyvena UAlbany ledo ritulio komanda. Johno Fallono lauko, skirto UAlbany vyrų ir moterų lakrosui, sėdimų vietų skaičius yra 2 500. 8500 vietų „Tom and Mary Casey“ stadionas, kuriame futbolas, vyrų ir moterų futbolas, buvo atidarytas 2013 m. Rudenį. Kitais metais UAlbany atidarė naują mokyklos čempionato lengvosios atletikos programos vietą. Jame yra devynių juostų trasos danga ir visiškai atnaujintas natūralios velėnos laukas lauko renginiams.

Sporto patalpose dominuoja „SEFCU“ arena. Beveik 4800 vietų arenoje gali sėdėti NCAA I diviziono „Great Dane“ krepšinis. Jame taip pat yra bėgimo takas, modernus treniruoklių centras, pilnai įrengtas sporto treniruočių kompleksas su sūkurinėmis voniomis ir kita reabilitacine įranga, dvi pagrindinės rūbinės, ir kelios mažesnės komandos rūbinės. Visi patogumai yra pritaikyti žmonėms su negalia, juose yra specialios sėdimų vietų žiūrovams su negalia. Kūno kultūros centre yra baseinas, rūbinės, svorio ir imtynių kambariai, šokių studija, krepšinio, rankinio ir skvošo aikštelės.

Miesto centro miestelis

Miesto centro miestelis, esantis Albanio vakarinėje aveniu 135, yra klasikinis gruzinų stiliaus kompleksas, kuris 1909–1966 m. Tarnavo kaip pagrindinis miestelis. Neseniai atnaujinta joje yra Rokfelerio viešųjų reikalų ir politikos kolegija, Kriminalinės justicijos mokykla, Socialinės gerovės mokykla ir Inžinerijos ir taikomųjų mokslų kolegija.

Sveikatos mokslų miestelis

Sveikatos mokslų miestelis, buvęs farmacijos kompleksas, įsigytas 1996 m. Ir įsikūręs One University Place Rensselaer mieste, yra vienas iš populiarėjančių regiono biologijos mokslinių tyrimų ir aukštųjų technologijų centrų. Jos akademinis inkaras yra Visuomenės sveikatos mokykla, o jos mokslinių tyrimų patalpas sudaro Vėžio tyrimų centras, kuriame įsikūręs „Gen * NY * Sis“ vėžio genomikos kompetencijos centras, ir Funkcinės genomikos centras.

152019_151855_20190509_podium-tulips__MG_2936.jpg

Universiteto ypatybės

Trys skirtingi miesteliai, daugybė galimybių

Uptown Campus

Pagrindinį universiteto miestelį, esantį 1400 Washington Avenue, Olbanyje, 1961–1962 m. suprojektavo žinomas amerikiečių architektas Edwardas Durell Stone. Miestelyje atsispindi Stone'ui būdingas drąsaus vieningo dizaino stilius, kurį išreiškia bokštai, kupolai, fontanai, kylančios kolonados ir platus baldakimas. Rezultatas labai skiriasi nuo daugumos tradicinių universitetų miestelių išsklaidytų pastatų ir skirtingų architektūros stilių.

Nuolatinis naujų statybų srautas per pastarąjį dešimtmetį išplėtė Uptown Campus, pridedant naujų mokslo ir meno objektų bei administracinių pastatų. Naujiems Verslo mokyklos namams suteiktas LEED aukso įvertinimas, suteiktas JAV Žaliųjų pastatų tarybos, kuri atidaryta 2013 m. rudenį. Plėtra ir kapitaliniai renovacijos darbai visiškai atnaujino universiteto Entry Plaza, pagrindinį fontaną, 20 aukštų kariljoną ir Campus centras.

„Uptown Campus“ taip pat yra scenos menų centras, kuriame yra keli teatrai, rečitalio salės ir repeticijų mokymo erdvė; universiteto meno muziejus, vienas geriausių regioninių muziejų šiaurės rytuose; ir Niujorko valstijos rašytojų institutas – plati švietimo bazė skaitytojams ir rašantiems studentams, propaguojantiems literatūros meną. Kiti specialūs „Uptown Campus“ įrenginiai yra Nacionalinės orų tarnybos meteorologijos laboratorija, linijinis greitintuvas fizikos tyrimams ir pažangiausias duomenų centras, palaikantis didelio našumo skaičiavimus ir tinklų kūrimą. Studentų veiklos centras yra „Campus Center“, kuriame yra holai, posėdžių ir valgomieji, pobūvių salė, kavinė, bankininkystės patalpos, būtiniausių prekių parduotuvė, „Barnes & Noble“ knygynas ir daugybė greito ir sveiko maisto produktų. .

Būstas

Kiekviename iš keturių gyvenamųjų keturračių Uptown Campus yra maždaug 1200 studentų, įskaitant aštuonias trijų aukštų sales ir 23 aukštų bokštą. Kiekviename keturratyje yra poilsio ir poilsio zonos, o trijuose keturračiuose yra valgomojo patalpos. Netoliese esančioje „Freedom Apartments“ apartamentuose gyvena apartamentai, o „Empire Commons“ siūlo vieno kambario butą 1 200 studentų. „Liberty Terrace“ – architektūriškai apdovanojimus pelnęs, aplinkai draugiškas gyvenamasis kompleksas, kuriame yra dar 500 apartamentų tipo lovų. Būstas taip pat yra Alumni Quad, esančiame netoli miesto centro.

Sportiniai įrenginiai

Lauko pramogų patalpose yra apšviesti teniso kortai, krepšinio ir tinklinio aikštelės ir kelios įvairios žaidimo bei vidaus erdvės, įskaitant Alumni Turf Field, kur gyvena UAlbany lauko ritulio komanda. John Fallon Field, skirtas UAlbany vyrų ir moterų lakrosui, turi 2500 sėdimų vietų. 8500 vietų Tom ir Mary Casey stadionas, kuriame vyksta futbolas ir vyrų bei moterų futbolas, atidarytas 2013 m. rudenį. Kitais metais UAlbanis atidarė naują mokyklos čempionato lengvosios atletikos programos pagrindinę vietą. Jame yra devynių juostų trasos danga ir pilnas natūralios velėnos atnaujinimas lauko renginiams.

Vidaus sporto patalpose dominuoja SEFCU arena. Arenoje, kurioje yra beveik 4800 sėdimų vietų, yra NCAA I diviziono vokiečių dogų krepšinio aikštelė, taip pat yra bėgimo takas, modernus treniruoklių centras, pilnai įrengtas atletikos treniruočių kompleksas su sūkurinėmis voniomis ir kita reabilitacine įranga, dvi pagrindinės rūbinės, ir kelios mažesnės komandų rūbinės. Visos patalpos yra pritaikytos neįgaliesiems ir turi specialias sėdimas vietas žiūrovams su negalia. Kūno kultūros centre yra baseinas, rūbinės, svorio ir imtynių kambariai, šokių studija, krepšinio, rankinio ir skvošo aikštelės.

Miesto centro miestelis

„Downtown Campus“, esantis 135 Western Avenue, Olbanyje, yra klasikinis gruzinų stiliaus kompleksas, kuris 1909–1966 m. buvo pagrindinis miestelis. Neseniai atnaujintame jame yra Rokfelerio viešųjų reikalų ir politikos koledžas, Baudžiamosios justicijos mokykla, Socialinės gerovės mokykla ir Inžinerijos ir taikomųjų mokslų kolegija.

Sveikatos mokslų miestelis

Sveikatos mokslų miestelis, buvęs farmacijos kompleksas, įsigytas 1996 m. ir įsikūręs One University Place Rensselaer mieste, yra vienas iš klestinčių biomokslų tyrimų ir aukštųjų technologijų centrų regione. Jos akademinis inkaras yra Visuomenės sveikatos mokykla, o jos tyrimų objektai yra Vėžio tyrimų centras, kuriame įsikūręs Gen*NY*Sis Vėžio genomikos kompetencijos centras ir Funkcinės genomikos centras.

  Reitingai

  • 77 populiariausios JAV valstybinės kolegijos – 2021 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • #32 šiaurės rytuose. Geriausias „Buck“ koledžų sprogimas – 2020 m. (Vašingtono mėn.)
  • 61 JAV valstybinių kolegijų reitingai iš viršaus į apačią – 2020 m. (verslas pirmiausia)
  • #88 Amerikos geriausios vertės koledžai – 2019 m. („Forbes“)

  • 1 valstybinė švietimo mokykla Niujorke (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita – 2021 m.)
  • 19 geriausios absolventų viešųjų reikalų programos, 2020 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 46 geriausios visuomenės sveikatos absolventų mokyklos 2019 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)
  • 2 geriausios kriminologijos mokyklos absolventai – 2018 m. (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita)

  Vietos

  • Albany

   1400 Washington Avenue, Albany, NY 12222, 12222, Albany

   Klausimai