Keystone logo
© BIMM University
University Centre Reaseheath

University Centre Reaseheath

University Centre Reaseheath

Įvadas

72305_1.jpg

Studentai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos darome University Centre Reaseheath .

Žemės ūkio ir veterinarijos fakultetas yra vieta, kurioje akademinė kompetencija ir studentų pasitenkinimas eina kartu, kad mūsų studentams suteiktų unikalią aukštojo mokslo patirtį.

Mūsų programų portfelis buvo sukurtas konsultuojantis su pramone, užtikrinant, kad mūsų laipsniai atitiktų akademines žinias ir praktinius įgūdžius, kuriuos darbdaviai turi ir nori. Tai užtikrina, kad mūsų absolventai labai sėkmingai dirba darbo rinkoje, o daugelis dirba "blue-chip" kompanijoms.

Pastaraisiais metais universiteto mieste buvo peržengta daugiau kaip 50 milijonų svarų sterlingų vertės investicijų į pažangiausius mokymo įrenginius ir studentų išteklius, pvz., Apgyvendinimą vietoje, kuriame planuojama per ateinančius metus.

Aukštojo mokslo kokybės peržiūroje "Reaseheath" aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) įvertino studentų mokymosi galimybių kokybę ir gerinimą. Jie nerado jokių tobulinimo sričių ir nustatė daug geros praktikos.

"Reaseheath Patirtis" yra tai, ką daugelis mūsų buvusių studentų sako mums, buvo pats maloniausias jų gyvenimo laikas. Norime, kad mūsų studentai sėkmingai pasirinktų karjerą, ir mes pripažįstame, kad aukšto lygio atlikėjai mokosi per patirtį, taip pat formalaus mokymosi.

Kodėl University Centre Reaseheath ?

Įsikūrusi Cheshire kaime, mūsų kampusie turi aukščiausios klasės, pramonės standartus, mokymo įrenginius, tačiau vis dar išlaiko savo draugišką ir palaikančią atmosferą - tai kombinacija, užtikrinanti tiek akademinę kompetenciją, tiek studentų pasitenkinimą.

 • Mūsų studijų programos suteikia jums galimybę studijuoti įvairias pramonės pripažintas antrines kvalifikacijas.

 • 87% mūsų studentų sako, kad darbuotojai yra entuziastingi, ką moko. Studentų darbo patirties apžvalga 2016 m

 • Gaukite įžvalgos apie pramonę per darbo vietas, mokslinius tyrimus ir per ekskursijas ir studijų keliones Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

 • Praėjusiais metais 1 iš 5 "Reaseheath" studentų pasiekė laipsnį su pirmosios klasės pagyrimu ar išskyrimu.

 • "Reaseheath aukštojo mokslo programos yra išskirtinės, o studentų mokymosi galimybių kokybė ir gerinimas viršijo JK lūkesčius."

 • Aukštojo mokslo peržiūros kokybės užtikrinimo agentūra (QAA) 2014 m

 • Bendras studentų pasitenkinimas mūsų aukštojo mokslo kursais yra 83%. Studentų darbo patirties apžvalga 2016 m

Mūsų paslaugos

Pastaraisiais metais 50 mln. Svarų sterlingų buvo investuota į universiteto teritorijas, įskaitant jojimo centrą, maisto pramonės centrą, sporto įrenginius, unikalų Jungtinės Karalystės mokslinį sodininkystės įrenginį, gyvūnų centrą ir zoologijos sodą.

Kitas keturis metus planuojama investuoti dar 31 mln. Svarų sterlingų į mūsų studentų apgyvendinimą, žemės ūkio technologijų centrą ir sporto įrenginius.

Jūsų mokymosi patirtis

"Reaseheath" siūlo palankią mokymosi aplinką, orientuotą į profesinį aprūpinimą. Mūsų kursai užtikrina, kad absolventai palieka žinias, įgūdžius ir kvalifikacijas, kurių siekia darbdaviai.

Mes remiame savo mokinius:

 • Mažų grupių dėstymas su aukšto lygio individualia parama

 • Dėstytojai, turintys didelę pramonės patirtį

 • Didelis dėstytojų valandų skaičius

 • Specialistai

 • Studijų kelionių užsienyje galimybės

 • Stiprūs ryšiai su darbdaviais

 • Su pramone susijusios programos, kurios siūlo perkeliamus įgūdžius

 • Papildoma kvalifikacija norint toliau tobulinti savo karjeros perspektyvas.

Papildomos kvalifikacijos

Mūsų studijų programos suteikia jums galimybę studijuoti įvairias antrines kvalifikacijas. Šios specialios kvalifikacijos yra priimamos kartu su jūsų kursu ir suteikiamos galimybės įgyti pripažintą pramonės kvalifikaciją.

Papildomos kvalifikacijos yra būdingos kiekvienam dalyko sričiai. Kur įmanoma, mes siekiame juos pateikti kaip dalį savo studijų programos, tačiau kai kurioms šalims gali būti imamas subsidijuojamas mokestis.

Darbdaviai dažnai reikalauja, kad tam tikros pramonės šakos kvalifikacijos būtų papildytos laipsniu, taigi ši praktinė kvalifikacija gali pagerinti karjeros perspektyvas ir galimybes įsidarbinti. Jie siūlo su pramone susijusius įgūdžius ir mokymus, kuriuos darbdaviai ieško ir siūlo absolventams pirmaujančią poziciją konkurencinėje darbo rinkoje.

72311_1.jpg

Vietos

 • Nantwich

  Nantwich, Cheshire, CW5 6DF, , Nantwich

Klausimai