Keystone logo
© University College Absalon, Photo by: Alex Tran
University College Absalon

University College Absalon

University College Absalon

Įvadas

„Absalon“ siūlome profesionalias bakalauro programas keliuose miesteliuose visame regione Danijos studentams ir tarptautiniams studentams.

Mūsų programos apima socialinį darbą, bioinžineriją, slaugą ir mokymą, o mūsų miesteliai yra septyniuose miestuose, kuriuose gyvena daugiau nei 9000 studentų.

Užsienio studentams siūlome dvi pilno laipsnio programas:

 • Biotechnologijos inžinerijos bakalauras
 • Tarptautinis garbės laipsnis mokymo srityje

Visos bakalauro studijų programos yra pagrįstos kai kuriais skandinaviško gyvenimo būdo kertiniais akmenimis, pavyzdžiui, švietimu visiems ir taikomaisiais tyrimais.

Tačiau mūsų programos unikalios yra tai, kad pabrėžiame tvirtą ryšį tarp tyrimų ir praktinių žinių.

Mūsų programos veikia glaudžiai bendradarbiaujant su profesijomis, kurių mokosi studentai, suteikdami studentams teoriją klasėje ir praktinę praktiką.

Tai užtikrina kokybiškas stažuočių galimybes ir nuolatinį mūsų programų tobulinimą, suteikiant absolventams įgūdžių, reikalingų prisijungti prie nuolat kintančios darbo rinkos.

Kaip tarptautinis studentas prisijungsite ir patirsite Danijos studentų gyvenimą čia, Absalone, kur esame įsipareigoję ugdyti studentus, kad jie įgytų profesinę kvalifikaciją ir asmenines kompetencijas.

Studentai dalyvaus tiek grupiniuose darbuose, tiek pamokose su savo srities aukščiausio lygio lektoriais. Mes mokomės nedidelėse, koncentruotose bendruomenėse, moderniose patalpose ir Absalone niekada nebūsite tik skaičiai.

Visur kalbama angliškai, todėl visada bus kas atsakys į jūsų klausimus.

Studentai patirs paprastą ir saugų, bet linksmą ir jaukų skandinavišką gyvenimo būdą, apsuptą vaizdingos Šiaurės šalių gamtos, kuri, pavyzdžiui, įkvėpė mus tapti viena iš pirmaujančių pasaulio tautų, kai kalbama apie tvarų gyvenimą.

Kasdienis Absalono gyvenimas yra žinomas dėl draugiškos ir neformalios atmosferos, kurioje studentai ir darbuotojai dirba kartu kurdami įkvepiančią ir profesionalią aplinką.

Ir mes visada turime vietos tarptautiniams studentams, pasiruošusiems mokytis ir patirti daugiau.

Vietos

 • Kalundborg

  Campus Kalundborg,4, 4400, Kalundborg

 • Vordingborg

  Sdr. Stationsvej 30, 4200, Vordingborg

 • Slagelse

  Søndre Stationsvej 30, 4200, Slagelse

Klausimai