Keystone logo
University College Isle of Man

University College Isle of Man

University College Isle of Man

Įvadas

UCM turi ilgametę reputaciją dėl puikios mokymo ir švietimo saloje. Mes didžiuojamės, kad per daugelį metų įkvėpėme, metėme iššūkius ir suteikėme savo mokiniams galimybę teigiamai paveikti juos supantį pasaulį.

Mes siūlome platų kursų asortimentą, kuris apima akademines, profesines ir profesines galimybes, taip pat laisvalaikį ir poilsį.

14-16 PROGRAMA

Šios programos tikslas - suteikti 14–16 metų moksleiviams galimybę geriau suprasti profesinį išsilavinimą ir saloje esančias karjeros galimybes. Bendradarbiaujame su vietinėmis mokyklomis, siekdami skatinti ir skatinti jaunimo švietimo pažangą. Dvejus metus mokiniai pusę dienos per savaitę lanko kolegiją. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų 20–21 m. 14-16 m. Vadovą.

AUKŠTESNYSIS MOKSLAS

Mūsų tolesnio mokymo kursai apima platų dalykinių sričių spektrą, įskaitant: statybą, verslą, administravimą ir IT; menas, dizainas ir žiniasklaida; variklinių transporto priemonių inžinerija ir gamyba; kirpyklų ir grožio terapija; sveikatos apsauga; Vaikų priežiūra; svetingumas ir maitinimas; skaičiavimas ir IT; bendrosios studijos ir sportas. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Mūsų tolesnio mokymo vadovą ir tolesnio mokymo puslapį.

AUKŠTASIS IŠSILAVINIMAS

Mūsų aukštojo mokslo aprūpinimas apima HNC, HND ir MBA. Laipsnio lygio kursai siūlomi kartu su Česterio universitetu. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Aukštojo mokslo vadovą arba Aukštojo mokslo puslapį.

BENDROVĖS

Mes dirbame kartu su vietiniais darbdaviais, siekdami suteikti pameistrystės programas , apimančias beveik visus salos sektorius. Šios schemos kuriamos atsižvelgiant į studentus ir darbdavius, užtikrinant, kad pameistrystės metu įgyti įgūdžiai ne tik padėtų darbdaviams, bet ir suteiktų pameistriui įgūdžių ir žinių, reikalingų jiems pereiti į karjerą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų pameistrystės puslapyje.

PASLAUGOS VERSLUI

Mes taip pat siūlome platų kursų asortimentą įvairiose srityse, siekiant paremti bendradarbiavimą su verslais visoje saloje. Verslui siūlome:

Pagrindinės verslo mokymo paslaugos. Tai apima verslo įmones; atitiktis ir įstatymai; sveikata, priežiūra ir gerovė; techniniai ir patyrę rangovų kursai.

Individualus mokymas.

Naudojimasis mūsų įrenginiais ir paslaugomis.

Tyrimo galimybės.

Prieiga prie dotacijų ir finansavimo informacijos.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų paslaugų verslui puslapyje.

LAISVALAIKIS

Mūsų laisvalaikio kurso vadove pateikiama daugiau nei 200 kursų suaugusiems, kurie apima įvairiausias temas, įskaitant: verslą ir technologijas; kepimo ir pyrago dekoravimas; kūrybiniai menai; bendras interesas; sveikata ir gerovė; ir kalbomis.

Prašome perskaityti mūsų NAUJĄ laisvalaikio kurso vadovą, skirtą 2020/2021 m., Arba sužinoti daugiau apie mūsų laisvalaikio puslapį.

Kalinių ugdymas

Mes esame atsakingi už švietimo teikimą Meno salos kalėjime. Kalinimo tikslas yra sumažinti nusikaltimų skaičių mokantis ir plėtojant pagrindinius akademinius įgūdžius, kurie suteikia vertingų žinių, kurios gali būti perduodamos ieškant darbo po išleidimo. Kiekvieno studento individualus mokymosi planas orientuotas į sėkmingą perkėlimą ir skatina juos produktyviai prisidėti prie visuomenės.

Egzamino tarnyba

Mes prižiūrime visus egzaminų proceso elementus UCM, nuo registracijos iki atestavimo, kad užtikrintume sklandžią ir be streso egzaminų patirtį visiems mūsų studentams įvairiuose kursuose ir programose. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų egzaminų tarnybos puslapyje.

Vietos

  • Douglas

    Homefield Road, IM2 6RB, Douglas

    Klausimai