Keystone logo
University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

University College Lillebælt / UCL University College

Įvadas

UCL universiteto koledžas yra Lillebaelto verslo akademijos ir Lillebaelto universiteto kolegijos susijungimas. UCL universiteto koledžas teikia talentingą darbo jėgą ir siūlo aukštojo ir tęstinio švietimo bei taikomuosius tyrimus įvairiems galutiniams vartotojams.

UCL universiteto koledžas yra regioninė aukštojo mokslo įstaiga, turinti miestelius Odensėje, Svendborge, Vailėje, Jelinge ir Fredericijoje (palydovas).

Joje mokosi daugiau nei 10 000 studentų ir dirba apie 1000 darbuotojų. UCL universiteto koledžas yra 1 iš 6 universitetinių kolegijų Danijoje ir yra 3 pagal dydį.

Ji siūlo daugiau nei 40 akademinių ir profesinių aukštojo mokslo programų (AP laipsnio programos, Profesinės BA programos ir BA Top Up programos) verslo, technologijų ir pastatų, švietimo ir socialinių bei sveikatos mokslų srityse.

Visos programos apibūdinamos kaip pirmosios pakopos studijos pagal Europos kokybės sistemos 5 ir 6 lygius.

Kiekvieną dieną UCL universiteto koledžas glaudžiai bendradarbiauja su nacionalinėmis ir tarptautinėmis darbo vietomis ir institucijomis studentų praktikos ir projektų, taikomųjų tyrimų, kompetencijos centrų, nuolatinio profesinio tobulėjimo ir organizacinio tobulinimo srityse.

UCL universiteto koledžas siūlo nuolatinį profesinį tobulėjimą, skirtą daugelio sričių specialistams, pavyzdžiui, animacijai, technologijoms, švietimui (teorijai ir praktikai), sveikatai ir valdymui privačiose ir viešosiose organizacijose.

Vietos

 • Odense

  Blangstedgårdsvej,4, 5220, Odense

  • Vejle

   Vestre Engvej,51C, 7100, Vejle

   • Jelling

    Stationsvej,4, 7300, Jelling

    • Svendborg

     Klostervænget,2-4, 5700, Svendborg

     Klausimai