Keystone logo
University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

University College Of Technology Sarawak

Įvadas

Sveiki atvykę į University College Of Technology Sarawak , vieną iš naujos veislės technologinių universitetų šalyje. Įkurtas 2013 m., University College Of Technology Sarawak yra vienintelis universitetas, kuris visiškai priklauso Sarawako valstijos vyriausybei.

Borneo centre įsikūręs University College Of Technology Sarawak siūlo platų profesionalių ir su pramone susijusių akademinių programų asortimentą, susijusį su unikaliais Sarawak ir ypač Malaizijos reikalavimais. Todėl didžiuojamės, kad esame pripažinti vieninteliu „namuose užaugintu“ TVET universitetu Sarawake, kurio tikslas - sukurti išsilavinusį ir aukštos kvalifikacijos žmogiškąjį kapitalą naujoms ir kylančioms pramonės šakoms.

University College Of Technology Sarawak taip pat didžiuojasi kaip vienintelis universitetas pasaulyje, kuriam už universiteto miestelio dizainą, skatinant tvarumą pastatytoje aplinkoje ir energijos panaudojimą, suteikiami prestižiniai „Green Building Index“ (GBI) „Platinum“ įvertinimai. Miestelio dizainas yra labai įspūdingas, nuostabiai gražus ir nepaprastai įspūdingas. Ši moderni aplinka atogrąžų miškų ir gamtos aptvare suteiks palankiausią mokymosi aplinką mūsų studentams.

Vietos

  • Sibu

    Persiaran Brooke, 96000, Sibu

    Klausimai