Keystone logo
University of Alberta Mechanikos inžinerijos bakalauras Biomedicinos pasirinkimo kooperatyvas
University of Alberta

Mechanikos inžinerijos bakalauras Biomedicinos pasirinkimo kooperatyvas

Edmonton, Kanada

5 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kodėl pasirinkti mechanikos inžinerijos biomedicinos variantą? (Kooperatyvas)

Biomedicininė arba biomechaninė inžinerija - tai inžinerijos principų taikymas sprendžiant medicinos ir klinikinių mokslų problemas. Jūs gausite į žmogų orientuotą išsilavinimą, pagrįstą tradiciniu mechanikos inžinerijos laipsniu ir padedančiu pasiruošti įsidarbinimui sveikatos priežiūros pramonėje arba magistrantūros studijoms.

Ši parinktis gali būti naudojama kaip mechanikos inžinieriaus laipsnis (tik kooperatyvas).

Kooperacijos variantas

Šis laipsnis gali būti laikomas kooperatyvine švietimo programa. Naudodamiesi „Co-op“ programa, turėsite galimybę baigti mokamą, prižiūrimą darbą per visą studijų laikotarpį. „Co-op“ programos yra puikus būdas mesti iššūkį sau, įgyti atitinkamos darbo patirties ir užmegzti ryšius su pramone prieš baigiant studijas!

Dauguma kooperatinių programų apima penkias keturių mėnesių darbo sąlygas, be įprastų aštuonių dieninių studijų terminų (ketverius metus). Todėl bendradarbiavimo programoms įgyvendinti reikia penkerių metų.

Kodėl verta studijuoti inžineriją University of Alberta ?

Inžinerijos fakultetas yra plačiai pripažintas kaip viena geriausių Kanados inžinerijos mokyklų, turinti visame pasaulyje žinomus profesorius, pažangiausias laboratorijas ir mokymo erdves, taip pat labai specializuotas patalpas ir tyrimų sritis.

Viso studijų metu turėsite galimybę įgyti praktinės patirties, dalyvauti tyrimuose ir prisidėti prie komandos projektų tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Esame centrinėje Vakarų Kanados energijos ir išteklių pramonės širdyje, turėdami tvirtus ryšius su pramone ir neprilygstamas darbo vietas.

Atkreipkite dėmesį: jei kreipiatės tiesiogiai iš vidurinės mokyklos, turite kreiptis į kvalifikacinius pirmuosius inžinerijos metus. Baigę pirmuosius metus turėsite galimybę pasirinkti konkrečią studijų programą.

Priėmimai

KARJEROS GALIMYBĖS

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai