Keystone logo
University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

University of Applied Sciences in Wałcz

Įvadas

Taikomųjų mokslų universitetas Walcz yra aukštoji mokykla, kuri buvo įkurta 2004 m liepos 1 d Nuo tada buvo išsilavinę profesionalai čia.

PWSZ į Walcz siūlo pilną neakivaizdinės bakalauro ir inžinerijos programas ilgalaikius 6 arba 7 semestrai. Yra šie atliktų galime pasiūlyti bendradarbiavimą programos: septynių semestrą bakalauro programos valdymo ir gamybos inžinerijos, su keturiais specialybių pasirinkti iš:

 1. Pramonės logistikos
 2. Programavimas staklėms ir technologinių įrenginių
 3. Valdymas automatinės gamybos sistemų

Šešių semestras bakalauro programa Pedagogika siūlo keturias specialybes:

 1. pedagogika anksčiau laiko - ugdymo orientuota į ugdymo mokytojams integruotai ikimokyklinio ar pradinio ugdymo,
 2. Ankstyvasis ugdymas ir specialiųjų pedagogika - rengti pedagogus, gebančius dirbti su mažais vaikais su raidos sutrikimais arba gresia negalia.
 3. pedagogika vaikų ir jaunimo globos ir resocializacijos orientuota į socialinius darbuotojus, gebančius spręsti sudėtingų paaugliams ir nepilnamečiams auklėti,
 4. pedagogika vyresnio amžiaus žmonių priežiūros ir geragogy (eldergogy) orientuota į ugdymo socialinius darbuotojus, gebančius spręsti visų gyvenimo sunkumų ir sudėtingumas dėl pagyvenusių žmonių

Šešių semestras bakalauro programa Fizinis lavinimas siūlo dvi specialybes:

 1. Asmeniniai saugumo ir nuosavybės apsauga
 2. Fizinis ugdymas mokymas su papildoma specializacija korekciniai pratimai.

Šešių semestras bakalauro programa Finansai ir apskaita siūlo specialybės:

 1. bankininkystė
 2. E-Finansai
 3. Viešasis administravimas valdymas
 4. Apskaita vadybininkams

Šešių semestras bakalauro programa informacinių technologijų verslo ir administravimo siūlo specialybės:

 1. Internetas Technologijos
 2. IT sistemos valdymo

Šešių semestras bakalauro programa administracija siūlo specialybės:

 1. Vietos valdžia administracija
 2. Administracija visuomenės ir nacionalinio saugumo

PAPILDOMA INFORMACIJA

PWSZ į Walcz vystėsi dinamiškai nuo pat pradžių ir, nepaisant jo "jauno amžiaus", tapo pirmaujanti aukštoji mokykla regione. Mūsų darbuotojai kilę iš žinomų universitetų ir kolegijų iš viso Lenkijoje. Kolegija yra dviejų pastatų kompleksų; neo-gotikos pastatas iš 20-ojo amžiaus pradžioje, o buvusių kareivinių paskirstoma per 4,6586 ha. Rektoriaus kabinete, kitų institucijų kabinetai ir administraciniai biurai, taip pat kompiuteris laboratorijoje, kai paskaita kambariai ir Aula yra įsikūręs istoriniame, neogotikinė pastate. Dauguma pamokų ir paskaitų vyksta buvusiose kareivinėse, kurios buvo modernizuotos ir pritaikytos mokymo tikslais. Klasių ir paskaitų kambariai yra aukšto lygio ir yra įrengta aukštos kokybės multimedijos įrenginius. Kadangi mokymo kokybė yra ne PWSZ į Walcz prioritetas, laboratorijos ir užsiėmimai vyksta mažose grupėse ir su šiuolaikinių technologijų naudojimo.

Pagrindinis Biblioteka ištekliai yra atvira studentams ir darbuotojams. Visi biblioteka medžiaga pateikta interneto kataloguose. Yra Karjera Biuro, taip pat Studentų sąjungos ir mokslo studentų grupių, veikiančių mokykloje. Studentai gali plėtoti savo aistras ir interesus. Studijų metu jie taip pat įgyti praktinius įgūdžius, dalyvaujant stažuočių ir gamybinės praktikos programas. Per tyrimų dėmesys skiriamas tiek teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurių dėka, mūsų absolventai yra geidžiamiausių darbdavių.

PWSZ dalyvauja Europos Mokymosi visą gyvenimą programos Erasmus; ir 2007 m ji buvo suteikta Erasmus kortelę.

Visų rūšių ir tuo PWSZ studijų Walcz metu gauti kreditai yra konvertuojami į ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema) kiekis, dėl ko yra galimybė, studentų mainų su universitetų partnerių ir mokyklose.

Geros kokybės švietimas yra ne PWSZ prioritetas, kuris daro tai ambicingiems, sąžinės ir gabių žmonių mokykla. Mes užtikriname aukštą švietimo kokybę ir leidžia pasiekti konkrečių tikslų. Specialybių ir valgių PWSZ į Walcz palengvina siekti sėkmingos karjeros patraukliomis darbo vietų Lenkijoje ir užsienyje. Yra bendrabutis prieinama studentams; ir, dėka Karjera Office, mes taip pat galime pasiūlyti asmeninius sales.

lokalizacijos

Iš Walcz Miestas yra įsikūręs netoli Lenkijos-Vokietijos sienos (150 km.) Ir kerta pagrindinius bendravimo kelius; nuo sienos kirtimo Ščecine ir Świnoujścia į Bidgoščas, Varšuvoje ir furtherto rytinės sienos (route10) nuo sienos kirtimo Świecko ir Słubice (Frankfurto) į Gdanskas, Elbląg ir toliau Kaliningradas (maršrutas 22) iš Silezijos, Poznań į Kolobžegas ir Koszalin ( maršrutas 178) Wałcz yra iš Wałeckie ežero Distric (Pojezierze Wałeckie), su gražia apylinkių 150 ežerų centre. Pats miestas yra įsikūręs tarp dviejų ežerų, su papildomais mažų ežerų išsibarsčiusios visame. Wałcz apsuptas sodrus, senovės miškus su keliais gamtos paminklų. Visa Lake District yra pagal ekologinės apsaugos.

Turizmo, laisvalaikio ir aplinkosaugos įranga miestą padaryti tai puiki vieta mėgstantiems gamtą ir aktyviems žmonėms. Wałcz ir jo apylinkėse sudaro idealias sąlygas bet turizmo veiklos forma; pėsčiomis, dviračiu, jodinėjimas, plaukiojimas ar baidarėmis.

Centrinis sporto centras - Olimpinės žaidynės rengimo centras yra įsikūręs mieste. Sportininkai iš visos šalies atvyksta čia sporto susibūrimai. PWSZ studentai taip pat praktika Centrinėje sporto centras.

Valčas

Vietos

 • Walcz

  Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

  Klausimai