Keystone logo
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Įvadas

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt arba FHWS yra vienas didžiausių Bavarijos taikomųjų mokslų universitetų, turintis daugiau nei 9300 studentų ir apie 200 profesorių. FHWS buvo įkurta 1971 m. Dviejose vietose, kurios sėkmingai veikia iki šių dienų - Viurcburgo ir Šveicarijos miestuose.

Laipsnių programos

Dešimt FHWS fakultetų siūlo daugiau nei 40 bakalauro ir magistro studijų programų. Plati ir į ateitį orientuota programa apima technologijas, ekonomiką, socialinius mokslus, informatikos mokslus, vizualųjį dizainą ir kalbą. Studijoms FHWS būdinga ypatinga orientacija į taikymą. Praktinis semestras, projektinis darbas ir didelė praktinio darbo dalis laboratorijose ir seminaruose pabrėžia į praktiką orientuoto požiūrio svarbą FHWS. Studentai yra puikiai pasirengę būsimam darbiniam gyvenimui ir darbo rinkos poreikiams.

Mokymo standartus stebi Mokymo kokybės komitetas FHWS. Tai buvo visų fakultetų studijų dekanai ir Profesinio tobulinimosi universiteto vadovas, kuriam kartu vadovavo vienas iš mūsų viceprezidentų.

Be to, FHWS dalyvauja federalinės švietimo ir tyrimų ministerijos (BMBF) programoje „Mokymo kokybės paktas“. Projektas „BEST-FIT“ įgyvendina priemones, kuriomis siekiama padidinti išlaikytų egzaminų skaičių ir taip sumažinti išstojusiųjų.

FHWS taip pat yra Bavarijos taikomųjų mokslų universitetų iniciatyvos „hochschule dual“ dalis, siūlanti dvigubą studijų programą arba kaip kombinuotą studijų programą (mokymai + studijos), arba kaip studijas su intensyvesne praktika (studijos + integruota praktinė / stažuotė) fazės).

Tyrimai

Taikomųjų mokslų universitetuose moksliniai tyrimai yra labai svarbūs, kad būtų galima išmokyti pažangiausių technologijų ir mokslo bei naujų technologijų ir mokslo raidos, kai dėstoma mūsų profesorių mokslinė veikla. Mokslinių tyrimų veikla vykdoma ne tik glaudžiai bendradarbiaujant su regioninėmis įmonėmis ir institutais, bet ir vykdant nacionalinius bei tarptautinius mokslinių tyrimų projektus.

Daugelyje FHWS laboratorijų studentai turi galimybę kreiptis į praktiką ir sustiprinti anksčiau teoriškai įgytus įgūdžius ir žinias. Be to, šešiose FHWS institucijose atliekami moksliniai tyrimai. Kaip dalis Vokietijos rektorių konferencijos (HRK) tyrimų žemėlapio, FHWS apibrėžia dvi pagrindines tyrimų sritis: energetikos technologijos ir efektyvumas, mobilumas ir žmonės.

Sponsored by Google Chromebooks
Brooke Cagle / unsplash

Internacionalizacija

FHWS orientuojasi į internacionalizavimą kaip į savo diferenciacijos strategiją ir iškėlė tikslą būti tarptautiniu universitetu, kuriame studentai iš daugelio skirtingų tautų mokosi ir studijuoja kartu. Norėdami tai pasiekti, FHWS pristatė apdovanojimų pelniusį Vokietijoje unikalų studijų programų modelį. Čia bakalauro programos, dėstomos anglų kalba, yra siūlomos kaip dvynių programos, kurios iš esmės yra identiškos jų vokiečių atitikmeniui. Taigi studentai turi galimybę perjungti studijų programą, dėstomą anglų kalba, ir tą, kurią dėstoma vokiečių kalba.

Be to, FHWS yra dalis pasaulinio tinklo, apimančio apie 140 tarptautinių partnerių institucijų, kuriose FHWS studentai gali semestrą atlikti užsienyje.

Skaitmeninimas

Skaitmeninimas keičia darbo pasaulį ir ateityje tai įgis dar didesnę reikšmę. FHWS šią plėtrą aprėpia savo skaitmeninimo strategija. Tai apima požiūrį į išorę, t. Y. Į savo studentus ir su tuo susijusios kompetencijos suteikimą, bet taip pat ir vidinį požiūrį, kuris skatina skaitmeninimą FHWS organizacinėje struktūroje.

Be to, FHWS yra Skaitmeninių inovacijų centro „Mainfranken“ (ZDI), palaikančio ir skatinanti kurti skaitmeninį verslą, narė.

Tęstinis mokymas

FHWS profesinio tobulėjimo ir kalbų mokėjimo miestelis bendradarbiauja su įmonėmis ir tarptautinėmis aukštojo mokslo institucijomis, kad galėtų pasiūlyti novatorišką ir į praktiką orientuotą įvairių disciplinų programą, skirtą asmenims, įmonėms ir FHWS darbuotojams, besidomintiems tęstiniu mokymu.

Vietos

  • Würzburg

    Münzstraße 12, 97070, Würzburg

  • Schweinfurt

    Ignaz-Schön-Straße 11, 97421, Schweinfurt

    Klausimai