Keystone logo
University of Aruba

University of Aruba

University of Aruba

Įvadas

Apie University of Aruba

University of Aruba (UA) yra modernus universitetas, siūlantis aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir socialines paslaugas Arubai ir aplinkiniams regionams. Įterpta į Arubos visuomenę, UA yra kultūrų įvairovės pavyzdys, atspindintis pačios Arubos kultūros struktūrą, kurioje mokosi studentai iš Karibų, Europos, Lotynų, Azijos ir Amerikos šeimų. Dabartiniai keturi fakultetai ir įvairūs universitetų centrai siekia prisidėti prie akademinių diskusijų, dalyvauti tvarioje Arubos plėtroje ir skatinti kritišką atviro mąstymo procesą. Šių paslaugų teikimas yra kritinė UA misijos grąžinti Arubo bendruomenei dalis.

121313_CopyofUA2015-509.jpg

Kaip ir studentų populiaciją, UA mokymo personalą sudaro įvairūs atskiri mokslininkai iš Arubos ir užsienio. Glaudžiai bendradarbiaudama, ši vietinių ir tarptautinių mokslininkų komanda skatina beveik 700 studentų, lankančių UA, akademinį augimą. Be to, siekiant skatinti tiek fakulteto, tiek studentų tobulėjimą, UA siūlo daugybę svarbių administracinių, priemonių ir individualių paslaugų, kurias teikia draugiški ir palaikantys UA darbuotojai.

UA šaknys siekia 1988 m., Kai Teisės fakulteto (FdR) pradžia žymi UA akademinio augimo pradžią. 1993 m. Pradėjo veikti Apskaitos, finansų ir rinkodaros fakultetas (FEF), kuris dabar yra didžiausias UA fakultetas, o po jo - 2005 m. Svetingumo ir turizmo vadybos studijų (FHTMS) fakultetas. Naujausias UA papildymas yra Menas ir mokslas (FAS), prasidėjęs 2009 m. Ateinančiais metais UA tikisi tęsti plėtrą siūlydama pažangiausias laipsnio programas tiek vietos, tiek tarptautiniams studentams.

Vizija

Sukurti išskirtinį aukštojo mokslo ir tyrimų institutą, pripažintą nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu mastu kaip aukštos kokybės mokymo ir atitinkamų tyrimų lyderį, ugdantį studentus tvariai ir dinamiškai ateičiai. Mes siekiame būti vieta, pabrėžiančia ir puoselėjančia galimybes, laisves, asmeninę ir socialinę atsakomybę.

Misija

Sutelkite įkvėptus žmones, kurie vykdo ir teikia kokybiškus mokslinius tyrimus ir aukštąjį mokslą, siekdami sustiprinti studentų ir absolventų galimybes dalyvauti dinamiškame ir nuolat besikeičiančiame pasaulyje, sudarydami atsakingus, patenkintus pasaulio piliečius, besimokančius visą gyvenimą ir pasirengusius teigiamai prisidėti prie bendruomenės gyvenimo kokybės gerinimo.

Mūsų vertybės

University of Aruba mes vertiname atvirumą, asmeninį ir socialinį sąmoningumą, bendradarbiavimą, dėmesingumą, meistriškumą, prieinamumą ir naujoves, kad padėtume tapti geriausiais pedagogais ir tyrėjais.

Tarptautiniai studentai: Studijų UA nauda

Studijos University of Aruba pranašumai:

 • Mažos klasės;
 • Multimedijos priemonės;
 • Interaktyvus ir asmeninis orientavimas;
 • Komandinis darbas ir lauko projektai;
 • Studentų gyvenimo derinimas su socialiniu gyvenimu ir bendruomenės darbu;
 • Aktyvi studentų organizacija, veikla ir daug daugiau.

Kaip tarptautinis studentas, tu ne vienas: mes didžiuojamės savo tarptautinėmis auditorijomis ir savo tarptautiniu personalu.

Universitetas mielai padeda tarptautiniams studentams priėmimo, vizų išdavimo, būsto ir kitais administraciniais klausimais.

121767_IMG_9793.jpg

Kreipkitės į UA

Pagrindinis UA miestelis yra įsikūręs Oranjestado centre, pėsčiomis iki parduotuvių, restoranų ir paplūdimių. Studentai gali mėgautis pagrindinio universiteto miestelio, esančio istoriniame ir gražiame „La Salle“ pastate, atmosfera. Kiekviena klasė yra moderni, joje dėstytojai ir studentai gali naudotis naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis tobulumą švietimo srityje. Neseniai UA pradėjo teikti studentams galimybes mokytis internetu. Pagrindiniame miestelyje taip pat yra besiplečianti biblioteka ir pilnai įrengtas Kompiuterių centras / klasė. Mūsų palydovo pastate APEX, esančiame „LG Smith Boulevard“, yra daugybė centrų ir biurų, kurie skatina akademinį augimą, švietimą ir mokslinius tyrimus.

Šie UA centrai ir biurai padeda UA tapti akademinės kompetencijos lyderiu Karibų jūroje.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Vietos

  • Oranjestad

   J. Irausquinplein,4, , Oranjestad

  Klausimai