Keystone logo
University Of Balamand

University Of Balamand

University Of Balamand

Įvadas

Į ateitį orientuota aukštojo mokslo institucija University Of Balamand įgalina tiek mokslininkus, tiek absolventus užduoti netradicinius klausimus ir tarpdisciplinines ribas, kad būtų išsaugota minties laisvė ir praturtintas tarpkultūrinis dialogas Libane ir arabų pasaulyje.

University Of Balamand kaip nepriklausomą pelno nesiekiančią aukštojo mokslo instituciją 1988 m. Įkūrė patriarchas Ignacijus IV, Antiochijos stačiatikių krikščionių bažnyčios patriarchas. Įkvėptas Antiochijos krikščionių stačiatikių bažnyčios tradicijos skatinti žmonijos gerovę ir aukščiausias jos tolerancijos, atvirumo ir atjautos vertybes; universitetas priima visus studentus ir nediskriminuoja pagal religiją, rasę, lytį, tautybę ar fizinę negalią.

University Of Balamand tvirtai laikosi nuomonės, kad mintis, netaikoma ir nesusijusi su žmogaus poreikiais, yra neišsami; todėl savo studentams siūlo praktinį teorijų pritaikymą, atitinkamus mokymus ir praktines žinias atitinkamose srityse. Mokslininkai ir studentai kviečiami dalintis universiteto atsidavimu baigusiems profesionalams, kurie yra gerai įžvalgūs kritiškai mąstantys ir aktyvūs visuomenės piliečiai.

Universitetą administruoja prezidentas, kuriam padeda viceprezidentai, dekanai ir direktoriai; kartu jie yra atskaitingi Globėjų tarybai, kurią sudaro 34 nariai. Dauguma programų vykdomos pagal Amerikos švietimo sistemą ir vykdomos anglų kalba, išskyrus kelias programas prancūzų ir arabų kalbomis.

Vietos

  • Souq El Gharb

    Souq El Gharb, Libanas

    Klausimai