Keystone logo
© © Università di Bologna
University of Bologna

University of Bologna

University of Bologna

Tarptautinės atvirų durų dienos 2022 m. lapkričio 21-30 d

Susipažinkite su mūsų fakulteto dėstytojais, studentais ir darbuotojais, kad sužinotumėte apie mūsų tarptautines studijų programas, dėstomas anglų kalba, ir atraskite savo būsimą gyvenimą Unibo!

Priėmimai

Bakalauro ir magistro laipsniai: kaip pasiruošti stojimui

Sužinokite daugiau apie veiksmus, kurių reikia imtis norint įstoti, ir finansinės pagalbos galimybes, kurias siūlo University of Bologna .

Priėmimo tvarka ir reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo programos. Išsamią informaciją rasite kiekvienos programos svetainėje, skirtuke Priėmimas .

Sužinoti daugiau

Įvadas

Seniausias Vakarų pasaulio universitetas „Alma Mater Studiorum - Università di Bologna“ atveria kelią naujovėms per vis turtingesnį programų katalogą, pažangiausius tyrimus, nuolatinę ir vis platesnę tarptautinę perspektyvą bei stiprią trečiąją misiją.

Nuo pat įkūrimo 1088 m. „Alma Mater Studiorum“ buvo orientuotas į studentus, joje dalyvauja žymūs mokslo ir meno bendruomenių veikėjai. Su penkiais miesteliais (Bolonija, Cesena, Forlì, Ravenna, Rimini) ir filialu Buenos Airėse jis siūlo įvairų kursų katalogą, pritaikytą šiuolaikinės visuomenės poreikiams: daugiau nei 200 laipsnių programų tarp 32 skyrių ir 5 mokyklos. Dėl daugiau nei 90 000 studentų bendruomenės University of Bologna yra vienas didžiausių Italijos universitetų , užimantis pirmąją vietą Italijoje pagal studentų, dalyvaujančių mainų programose užsienyje, skaičių ir tarp 5 geriausių Europos universitetų pagal mainų studentų skaičių. . Be to, University of Bologna yra tarp 5 geriausių Italijos universitetų pagrindiniuose tarptautiniuose reitinguose (Shanghai, Times Higher Education, GreenMetric ).

University of Bologna yra labai įsipareigojęs siekti tvaraus vystymosi ir aktyviai prisideda prie 17 tvaraus vystymosi tikslų, nustatytų JT 2030 m. darbotvarkėje. University of Bologna , kaip visapusiškas mokslinių tyrimų universitetas, investuoja į daugiadisciplininį tarpkultūrinį požiūrį į mokslinius tyrimus ir mokymą. Europos mokslinių tyrimų ir akademinio bendradarbiavimo srityje University of Bologna tikrai yra vienas aktyviausių institucijų. Iš tiesų, ji suformavo ir palaiko aljansus su pramonės šakomis, taip pat viešosiomis ir privačiomis organizacijomis, taip pat yra svarbus tarptautinių tinklų centras, kuriame gyvi ryšiai su Amerika, Afrika, Azija ir Australija, kurie sudaro puikius tinklus Europoje. Tiesą sakant, tai yra vienas iš prestižinio aljanso „Una Europa“, kuris siekia sukurti integruotą ateities universitetą, įkūrėjų.

Reitingai

 • Tarp penkių geriausių Italijos universitetų, 167 vieta pasaulyje – QS World University
 • Populiariausias Italijos universitetas – QS World University (reitingai pagal dalykus)
 • Geriausias Italijos universitetas, 161 vieta pasaulyje – „Times Higher Education“.
 • 11-as tvariausias universitetas pasaulyje – GreenMetric
 • Mokymosi ženklelis „Siekti visapusišką internacionalizaciją“ – Tarptautinė universitetų asociacija (IAU)

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Bologna

  Via Zamboni, 33, 40126, Bologna

 • Cesena

  Piazza Aldo Moro, 90, , Cesena

 • Forli

  Piazzale Sante Solieri,1, 47121, Forli

 • Ravenna

  Ravenna, Italija

 • Rimini

  Rimini, Italija

 • Buenos Aires

  Buenos Aires, Argentina

  Klausimai