Keystone logo
University of Bucharest Politikos mokslų daktaro laipsnis, politikos mokslų specializacija prancūzų kalba
University of Bucharest

Politikos mokslų daktaro laipsnis, politikos mokslų specializacija prancūzų kalba

Bucharest, Rumunija

3 Years

Prancūzų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Kursai, siūlomi kaip Politikos mokslų bakalauro studijų programos dalis, prancūzų kalba (Politikos mokslų srities specialistai) yra mokomi tik prancūzų kalba.

Ilgalaikis fakulteto, prancūziškai kalbančio sektoriaus, pagrindinis ramstis, kuris 1997 m. Gavo galutinę akreditaciją iš Rumunijos aukštojo mokslo institucijų, nuo 1991 m. Nuolat veikia nuo pat pradžių ir turėjo lemiamą įtaką universiteto įdarbinimo politikai. institucija. Pagrindinis prancūzų kalbos srauto tikslas yra moksleivių rengimas politikos mokslų srityje. Visų kursų kalba yra prancūzų kalba, o universitetinė programa yra labai artima politinių studijų institutų ar prancūzakalbių pasaulio politinių mokslų fakulteto kursams. Taigi frankofonų sektorius padeda stiprinti politinių ir socialinių mokslų mokslinius tyrimus ir palaiko Rumunijos sritį regioninėje ir tarptautinėje aplinkoje. Šiuo metu fakulteto akademinė programa seka trejų metų Bolonijos sistemą, skirtą politikos mokslų bakalauro laipsniui, 2 metams magistrantūros programoms ir 3 metams doktorantūros studijoms.

Programos pristatymas

Pagrindinis šios programos tikslas yra suteikti studentams Europos lygmens mokymus politikos mokslų srityje

Kursai supažindina studentus su įvairiomis temomis (politine filosofija, politinių idėjų istorija ir istorija, tarptautiniais santykiais, sociologija, antropologija ir politine ekonomika), būtini supratimui ir analizei. socialiniai ir politiniai reiškiniai.

Be privalomų pagrindinių sąvokų, keliuose kursuose rengiamos Prancūzijos politinio ir socialinio gyvenimo analizės.

Kursai rengiami tik prancūzų kalba, o studijų plane - tarptautinių universitetų, ypač prancūzų, politinio mokslo kursų struktūra.

Ilgas pagrindinis prancūzų kalbos srauto ramstis, programa prancūzų kalbos politikos mokslų licentiatai gavo galutinę akreditaciją 1997 metais.

Universalistinio tipo mokymasis leidžia įgyti žinių apie kiekvienam piliečiui naudingus politinius mechanizmus, ugdyti intelektualines nuorodas ir tinkamas analizės priemones, vertingas socialiniame gyvenime, kaip ir profesiniame gyvenime.

Studentai įgyja pagrindines ir specifines žinias, leidžiančias jiems patekti į darbo rinką, bet ir toliau mokytis su magistrantūromis politologijos ir socialinių mokslų srityje.

Apie Mokyklą

Klausimai