Keystone logo
© Eva Dang
University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

University of Cambridge Queen's College

Įvadas

Karalienės koledžas yra vienas iš 31 Kembridžo universiteto kolegijų. Priimame vyrus ir moteris bakalauro ir antrosios pakopos studentus, tiek standartinio universiteto amžiaus, tiek brandžius studentus studijuoti daugumą universiteto siūlomų dalykų.

Esame gyva studentų, bendradarbių ir darbuotojų bendruomenė. Koledžas yra Kembridžo miesto centre, iš jo lengvai pasieksite universiteto katedras ir miestą. Mes garsėja savo senoviniais pastatais ir paupio vieta; nors apsilankę pamatysite, kad kolegija per šešis šimtmečius evoliucionavo ir kad karalienės, kaip vieta ir kaip bendruomenė, labai užsiima dabartimi ir žvelgia į ateitį.

Karalienės koledžas yra didelė ir sudėtinga bendruomenė. Prezidentas ir kolegos yra vyresnieji kolegijos nariai. Oficialios stipendijos ir profesorių draugijos sudaro karalienių valdymo organą “; jie rengia posėdžius, kad aptartų ir balsuotų dėl visų svarbiausių kolegijos sprendimų. Komitetai, sudaryti iš kolegų, darbuotojų ir studentų atstovų, dažnai tvarko kasdienį kolegijos darbą ir atsiskaito valdymo organui.

Karalienės studentams atstovauja dvi grupės: „ Junior Combination Room“ (JCR), skirtas studentams, ir „Middle Combination Room“ (MCR), skirti magistrantams. Kita pagrindinė dabartinių kolegijos narių grupė yra personalas, dirbantis keliuose padaliniuose, palaikantis visus kolegijos gyvenimo aspektus.

Vietos

  • Cambridge

    Cambridge, Jungtinė Karalystė

    Klausimai