Keystone logo
University Of Colima

University Of Colima

University Of Colima

Įvadas

Sveiki atvykę į Colima, mokymo įstaigos įsikūręs vakarinėje centrinės Meksikos regiono universiteto svetainėje. Čia rasite informaciją apie kasdienį gyvenimą, švietimo galimybes, mokslo, kultūros ir mokslo infrastruktūrą.

Universitetas susitarė, kad atėjo laikas priimti socialinę atsakomybę, o ne kaip filosofijos, kaip gyvenimo būdas, kuris leidžia mums pasiūlyti mokymo paslaugas, skatinančias pokyčius ir pažangą, taip prisidedant prie pastato daugiau teisingos visuomenės ir skaidrus.

Norint tai pasiekti, mes atnaujinti savo jausmą į universitetą studentams, dėstytojų, mokslininkų, aptarnaujančio personalo, administratorių ir pareigūnai žadinti meilę ir pagarbą mūsų darbą ir, svarbiausia, institucija.

Colima universitetas yra viena iš pirmaujančių institucija formavimo specialistus ir mokslininkus su kūrybine prasme, novatoriškas, humanistinės ir labai konkurencinga, padarytas prie darnaus visuomenės vystymosi, nacionalinė ir tarptautinė aplinka.

Strategija kad mes skatinti, dėl dabartinės klebonijos administracija, remiasi socialinės atsakomybės ugdymo, kuria siekiama, kad mūsų institucija gali imtis aiškesniais savo socialinę funkciją į atskaitomybės sistemą, kuri skatintų žmogaus raidą, tiek universitetų ir pačios visuomenės. Tai apima paramą ir pasitikėjimą žmonėmis, gerbti jų teises ir išplėsti savo gebėjimus vietos, todėl jie gali būti šeimininkais savo likimą, savo naudai ir savo aplinką. Todėl mes kviečiame jus aplankyti šią svetainę pasidalinti su jumis mūsų bendruomenės darbą ir įdėti savo žinioje bendravimo erdvę mūsų universitete.

75 metų universiteto Colima buvo įkurta, mūsų įsipareigojimas visuomenei ir studentams yra didesnis, nes mes gyvename epochoje, kurioje naujos technologijos nuolat vystosi, todėl, kad Colima universitetas nusprendė žengti į socialiniai tinklai, siekiant išeiti iš laiko ir erdvės barjerus, pasiekti, kad požiūris ir didesnį rapport su mokiniu, visuomenės ir pasaulio.

Gyvenimo aprašymas sintetinis

akademinis mokymas

Rektorius yra buhalteris ir gavo magistro laipsnį verslo administravimo iš Colima universiteto kuris baigėsi Peña Colorada premijos.

darbo našumas

Jis dalyvavo kaip vidaus auditorius įvairių agentūrų federalinių ir valstijų vyriausybių, taip pat tuo Colima universitete. Jis tarnavo kaip dieninių tyrėjas profesorius apskaitos fakultetą ir administravimo Campus Colima, regioninės viršininkas, generalinis koordinatorius administracinio bei finansų valdymo ir sekretorius Colima universitete.

Mokesčiai ir skirtumai

 • Operatorius, atsakingas už Meksikos Colima Pavyzdžiui valstybės prijungtas prie Susisiekimo ir transporto programos sekretoriatui.
 • Valdybos narys Nacionalinės distancinio mokymo asociacija sistema.
 • Pirmininko pavaduotojas Valstybinio plano komisijos Aukštojo mokslo Colima narėje.
 • Visas narys valstybinio koordinavimo vaiko paramos grantų programa, prieš PRONABES.
 • Pirmininkas apdovanojimų komiteto Vakarų centriniame regione ANUIES.
 • Prezidentas 1. Regioninės parlamentinės susitikimas atliko Nacionalinės asociacijos ir aukštojo mokslo įstaigų, bendradarbiaujant su ANUIES Vidurio Vakarų regionas ir Deputatų rūmų, vyko Manzanillo, pulkininkas liepos 1 d 2013 m.
 • Jis buvo apdovanotas "Parlamento medalis" su Rusijos Federacijos pagal XXII Azijos-Ramiojo vandenyno Senato parlamentinis forumas, įvykusioje Puerto Vallarta, Jalisco, 2014 sausio.
 • Paskyrimas narys Valstybės Tarybos Colima Persodinimas valstybės ir transplantacijos centras narėje. Išdavė Sveikatos apsaugos ministerijos ir Socialinės gerovės valstybės Vyriausybė. Balandžio 10, 2014 metais. Colima, pulkininkas
 • Sekretorius rašomasis stalas "iššūkiai ir perspektyvos aukštojo mokslo" su specialiu regioninės tarybos Western Center susitikimo ANUIES vyks Guanachuatas liepos 4, 2014.

komponentą

Komponentas integruoja tikslais pogrupių mokymo, mokslo, kultūros sklaidos ir plėtros paslaugų.

Ties komponento mokymas, yra nustatyta kaip planavimo ir institucinės plėtros įtraukiant socialinės sąveikos teorijas, humanistinę, behaviorist, cognitivist ir konstruktyvistinį, be kita ko sistemą, kuria grindžiama ir tarnauja kaip pagrindas universitetinis išsilavinimas

Vietos

 • Colima

  Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

Klausimai