Keystone logo
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

Įvadas

Dare SHINE

Delavero universitetas yra įsipareigojusi kompetencijos pirmosios ir antrosios pakopos švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų.

Iš jos šaknų kaip privatus akademijos 1743, institucija šiandien yra mokslinių tyrimų intensyvumo technologiškai pažangių universitetas su globalinio poveikio. Ateik prisijungti prie mūsų.

Mūsų istorija Mūsų absolventai pasakyti mūsų istoriją pasiekimas - nuo pirmos klasės, kad įtraukti tris signatarus Nepriklausomybės deklaracijos ir Konstitucijos signataras į Nobelio premijos laureatas mokslininkas, Tony apdovanojimai choreografė ir dabartinės viceprezidentas United narės.

Mūsų atskirti fakultetas apima tarptautiniu mastu žinomų autorių, mokslininkų ir menininkų. State-of-the-art įrenginius remti ud akademinis, mokslinių tyrimų ir paslaugų veiklą.

Su bendrabučiu gyvenimas yra svetingi - praturtintas žymūs lektorių, NCAA Aš Międzyuczelniany atletika, 300 plius užsiima studentų organizacijas, koncertų ir kitų menų ir kultūrinė veikla.

Be to, mūsų energinga pagrindinis Campus Newark, UD turi vietas visoje valstybėje - Wilmington, Dover, Georgetown ir Lewes. Klestinti tyrimas-užsienyje programa ir besiplečiantys tarptautiniai partnerystės toliau stiprinti mūsų studentų švietimą kaip pasaulio piliečiai.

Bendradarbiavimas su mūsų bendrijos Užsiima, skirta, ištikimas ir entuziastingi keletas būdvardžių, apibūdinančių universiteto Delaware bendruomenę.

Universitetas vaidina svarbų vaidmenį Newark mieste ir Delavero valstybės, stengiasi geriau bendruomenei paslaugų projektų, mokslinių tyrimų naudą vietos agentūrų ir pramonės, ir visuomenės informavimo visoje valstybės.

Tarp Universiteto didžiausių privalumų yra jos ilgas ir energingas tradicija viešųjų paslaugų. Neseniai atlikto nacionalinio tyrimo, nurodė 75 proc UD studentams, kad jie dalyvavo bendruomenės paslaugų iki to laiko jie buvo senjorai. 2015, UD buvo pripažintas Bendrijos užduoties klasifikatorių iš Carnegie fondo už mokymo pažangos.

UD yra vieta išgirsti pasaulinio garso kolonėlės, mėgautis aukščiausio lygio muzikos ir teatro, drąsinti Agresyvumas Blue vištų komandų ir pamatyti įtikinamų eksponatų, visi, kurie papildo turtingą akademinės patirties.

Universiteto Delaware yra mokslinių tyrimų orientuota universiteto platų programų, departamentų, mokyklų, centrų ir daugelis Asocijuotos organizacijos.

Pagrindinė apgyvendinimu: Niuarkas, Deleware

Atletiškas: 21 NCAA Division 1 komandos

įkurta: 1743

Prezidentas: Dennisas Assanis

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    Klausimai