Keystone logo
University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

Įvadas

Mūsų studentų įvairovė atspindi mūsų aptarnaujamo regiono įvairovę. Tai atspindi besikeičiantį pasaulio veidą. Detroitas siūlo visą koledžo patirtį, apimančią įsiplieskusią socialinę sceną, nuodugnius tyrimus, pasirengimą realiame gyvenime ir praktikos galimybes visame jos gyvybingame miesto vaizde.

Pusiausvyra tarp mūsų intymios bendruomenės ir galimybių platumo daro Detroito gailestingumą idealų tiems, kurie siekia gyvybingos kolegijos patirties institucijoje, turinčioje ilgą akademinės kompetencijos reputaciją. Mūsų fakultetas yra ekspertai ir mentoriai, skatinantys tiek akademinį, tiek praktinį žinių pritaikymą ir skirti laiko dirbti su studentais.

Nedaug universitetų siūlo Detroito gailestingumo siūlomų disciplinų ir programų asortimentą, apimančią viso žmogaus - proto, kūno ir dvasios - vystymąsi. Čia švietimas yra turtingesnis, nes jis įsišaknijęs mūsų rėmėjų - Jėzaus draugijos ir religinių gailestingumo seserų - idealuose, kurie pabrėžia mūsų įgūdžių ir laipsnių naudojimą, kad pasaulis taptų geresne vieta visiems.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Detroit

    West McNichols Road,4001, 48221, Detroit

    Klausimai