Keystone logo
University of Doha for Science and Technology

University of Doha for Science and Technology

University of Doha for Science and Technology

Įvadas

Kas mes esame

Šiaurės Atlanto koledžas – Kataras (CNA-Q) buvo sukurtas siekiant įgyvendinti ambicingus ir ambicingus Kataro nacionalinės vizijos (QNV) 2030 tikslus. CNA-Q yra Kataro valstijos ir Kanados Šiaurės Atlanto koledžo partnerystė. .

172173_3_theCnaqStory.jpg

Mes oficialiai atidarėme 2002 m. rugsėjį. CNA-Q patenkina valstybės poreikį absolventams, kurie turi praktinį mokymą savo studijų srityje. Kaip trečia pagal dydį aukštojo mokslo įstaiga Katare, CNA-Q dabar turi daugiau nei 3545 dieninių studijų studentus 2019–2020 mokslo metais ir baigė 6 473 studentus.

CNA-Q yra pripažintas Kataro valstijos techninio ir profesinio mokymo meistriškumo centru. Siūlome interaktyvų akademinį ir bendrojo ugdymo programavimą daugiau nei 3545 dieninių studijų studentams, įstojantiems į daugiau nei 30 inžinerinių technologijų ir pramonės prekybos, sveikatos mokslų, verslo vadybos ir informacinių technologijų, akademinio švietimo ir fondų programos programų. Be to, šimtai studentų kasmet įstoja į įvairius tęstinius ir profesinius mokymus.

Mokymasis CNA-Q yra transformuojanti patirtis tiems, kurie čia atvyksta: Kolegija yra žinoma dėl išskirtinio į studentą orientuoto mokymosi, paremto patirtiniais ir taikomaisiais metodais, o jį moko pramonės ir akademiniai ekspertai moderniose patalpose.

Didžiuojasi Kataro valstijos ir Šiaurės Atlanto koledžo Niufaundlende ir Labradore, Kanadoje, partnerystė, CNA-Q siūlo neprilygstamą mokymosi patirtį studentams iš daugiau nei 20 šalių. Be verslo vadybos ir informacinių technologijų, inžinerinių technologijų ir sveikatos mokslų diplomų programų, CNA-Q siūlo daugybę studentų užsiėmimų ir klubų.

Nuo 2002 m. CNA-Q baigė daugiau nei 6 473 studentus, kad galėtų dirbti vietoje ir prisidėtų prie Kataro nacionalinės vizijos 2030 m.

172207_cnq2.jpg

Vizija ir misija

CNA-Q yra pripažintas Kataro valstijos techninio ir profesinio mokymo meistriškumo centru. Mes siūlome interaktyvų akademinį ir bendrojo ugdymo programavimą daugiau nei 3200 dieninių studentų, įtrauktų į daugiau nei 30 inžinerinių technologijų ir pramonės prekybos, sveikatos mokslų, verslo vadybos ir informacinių technologijų, akademinio švietimo ir fondų programos programų. Be to, šimtai studentų kasmet įstoja į įvairius tęstinius ir profesinius mokymus

Mūsų vizija

CNA-Q yra pasirinktas nacionalinis aukštojo mokslo institutas taikomajam techniniam ir profesiniam švietimui ir mokymui.

Mūsų misija

CNA-Q yra nacionalinė aukštojo mokslo institucija, teikianti tarptautiniu mastu pripažintą techninį ir profesinį išsilavinimą bei mokymą kartu su darbdaviais besivystančiai Kataro ekonomikai.

Mūsų vertybės

 • Tikime, kad kiekvienas turi potencialo mokytis ir augti.
 • Vertiname autentišką mokymąsi, leidžiantį studentams atpažinti savo profesinį ir asmeninį potencialą.
 • Esame orientuoti į studentų sėkmės didinimą ir suinteresuotųjų šalių poreikių tenkinimą.
 • Dirbame pagarbiai, sąžiningai ir skaidriai.
 • Esame entuziastingi, atsidavę ir motyvuoti.
 • Esame bendraujantys, empatiški ir vienas kitą palaikome.
 • Vertiname smalsumą ir naujoves.
 • Mes laikome vienas kitą atsakingais.

172206_cnq1.JPG

Vietos

 • Doha

  Arab League Street,24449, , Doha

  Klausimai