Keystone logo
University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

Įvadas

Apie mus

Rektoriaus sveikinimas

„Talentas randa savo kelią“ – kaip sakoma. Nors kiekviena išmintis ir liaudiškas pastebėjimas turi savo pagrindinę tiesą, mano nuomone, mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje priedas reikalingas. Talentas randa savo kelią, bet padeda jį išlaikyti. Teisingas kelias ir mažesnių sunkumų išvengimas yra mūsų atsakomybė, dėstytojų, mokytojų ir specialistų užduotis.

Mes didžiuojamės savo sėkme ir rezultatais taikomųjų mokslų srityje tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu; mūsų dėstytojų ir tyrėjų mokslinis pripažinimas, ypač techninėje ir informacinėje srityje; galimybę bendradarbiauti su konkurenciniu sektoriumi; mūsų dvigubo ir profesinio mokymo rezultatai.

Na, mūsų tikslai yra tokie patys: rasti, mokyti ir remti talentingus, suteikti pasauliui atsakingą, absolventą, norą mokytis ir spręsti su pasirinkta profesija susijusias užduotis. Mūsų sparčiai besivystančiame pasaulyje žmonės gali pasikliauti keliomis vertybėmis ir tikiuosi, kad vienas iš šių vertybių yra University of Dunaújváros .

Habil András István

Rektorius

University of Dunaújváros

UOD šiandien

University of Dunaújváros yra Vengrijos centre ir vaidina pagrindinį vaidmenį aukštajame savo regione.

Mūsų universitete gyvena maždaug du tūkstančiai studentų, įskaitant nuolat besiplečiančią tarptautinę studentų bendruomenę. Universitetas siūlo bakalauro, magistrantūros ir vasaros mokyklų programas įvairiose disciplinose, pradedant žiniasklaida ir verslu, baigiant inžinerijos studijomis.

University of Dunaújváros siekia suteikti savo studentams konkurencingą, į praktiką orientuotą išsilavinimą ir orientuotus įgūdžius, reikalingus jų karjerai kurti įeinant į darbo rinką. Būdamas taikomųjų mokslų universitetu, UOD labai vertina šiuolaikinius įgūdžius ir taikomuosius tyrimus. Tarptautiniai ir nacionaliniai ryšiai bei partnerystė su įmonėmis ir kitomis aukštojo mokslo institucijomis yra svarbi ir neatsiejama mūsų mokymo ir tyrimų veiklos dalis.

Remdamasis Bolonijos proceso reikalavimais, sutelkdamas dėmesį į vieningos Europos kreditų perkėlimo sistemos (ECTS) lūkesčius University of Dunaújváros siūlo akredituotą Europos lygio išsilavinimą. Įgiję patikimas ir konkurencingas žinias, mūsų absolventai gali rasti darbą bet kurioje pasaulio vietoje.

Tai, kas mūsų programas gali padaryti dar patrauklesnes užsienio studentams, yra tikrai į universitetą orientuota, į studentus orientuota, draugiška ir daugiakultūrė mokymosi aplinka.

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • Dunaújváros

      H-2400 Hungary, Dunaújváros Táncsics M. str. 1/A., 2400, Dunaújváros

    Klausimai