Keystone logo
University of Evansville

University of Evansville

University of Evansville

Įvadas

Apie University of Evansville

University of Evansville įkurtas 1854 m., visame pasaulyje buvo pripažintas už turtingą akademinio meistriškumo tradiciją ir gyvybingą universiteto bendruomenę. Kaip vienas iš mažiau nei 50 universitetų pasaulyje, kuris buvo paskirtas Ashoka Changemaker miesteliu, UE studentai yra įkvėpti ir skatinami kurti teigiamus pokyčius ir pakeisti savo bendruomenes. UE siūlo daugiau nei 75 studijų sritis, taip pat įtakingą studijų užsienyje patirtį, leidžiančią studentams tobulinti įgūdžius, žinias ir pasitikėjimą sėkminga ir pilnavertiška ateitimi.

BestCollegeReviews.org įvertinta kaip #1 studijų užsienyje programa, UE siūlo semestro studijų užsienyje patirtį Harlaxton koledže, esančiame Grantame mieste, Anglijoje. Šiame Viktorijos laikų dvare studentai gali toliau siekti UE laipsnio, naudodamiesi įtraukia patirtimi ir tarpkultūriniu mokymusi.

Misija ir pagrindinės vertybės

Misija

Įgalinti kiekvieną mokinį kritiškai mąstyti, elgtis drąsiai, atsakingai tarnauti ir prasmingai gyventi besikeičiančiame pasaulyje.

Pagrindinės vertybės

Sąžiningumas
Mes skatiname akademinį ir asmeninį sąžiningumą, kad būtų sukurta pasitikėjimo kultūra. Akademinis vientisumas prasideda nuo to, kai visi studentai įsipareigoja laikytis mūsų garbės kodekso, ir tęsiasi fakultetams, personalui ir administracijai, laikantis mūsų elgesio kodekso. Jos kulminacija yra profesionalumo, skaidrumo ir pagarbos tikėjimasis visomis sąveikomis. Asmeninis neliečiamumas apima praktiką, pagrįstą informacija, etišku sprendimų priėmimu ir pagarbą kitų idėjoms, teisėms, riboms ir įsitikinimams. Kiekvienas mūsų bendruomenės narys yra atskaitingas ir pasirengęs veikti kaip atsakingas pasaulio pilietis.

Naujovės
Pripažįstame tarpdisciplininio komandinio darbo, kūrybingo problemų sprendimo, globalinio įsitraukimo ir mokymosi patirties namuose ir užsienyje vertę. Mes suprantame mokymosi iš nesėkmės vertę. Mes turime laisvę, lankstumą ir motyvaciją kurti patirtį, kuri padeda mūsų studentams kritiškai mąstyti ir drąsiai elgtis. Kiekvienam mūsų bendruomenės nariui kyla iššūkis atrasti naujus šiuolaikinių problemų sprendimus ir tapti pažangos katalizatoriumi.

Intelektinis smalsumas
Mes siekiame ugdyti besimokančius visą gyvenimą. Mes supažindiname studentus su įvairiomis idėjomis, kurios paryškina esamus interesus ir pažadina latentinius. Mes raginame studentus išmėginti savo mintis, palaikydami juos stipriai įsitraukdami į dėstytojus. Tyrimai, patirtinis mokymasis ir visuomenės informavimas skatina intelektualinį smalsumą, o naujų idėjų ir technologijų poveikis praplečia mūsų studentų požiūrį į pasaulį ir tai, kas galėtų būti įmanoma.

Įtraukianti bendruomenė
Mes vertiname atvirumą ir bendradarbiavimą ir pripažįstame, kad įtraukimas lemia asmeninį augimą. Mūsų įsipareigojimas aktyviai puoselėti įvairias kultūras ir perspektyvas atspindi ypatybes, kurių reikia klestėti globalėjančioje visuomenėje. Universitetas demonstruoja įtraukimą ir teikia jam naudos, sveikindamas visus.

Viso žmogaus švietimas
Mes ugdome intelektualinę, moralinę, socialinę, fizinę, emocinę ir dvasinę sveikatą per įsitraukimą ir atradimą. Mes vertiname laisvuosius menus, mokslus ir profesines programas kaip kelią į intelekto ir asmeninį augimą ir skatiname žinių integraciją į visas disciplinas. Mes skatiname įsitraukimą į organizacijas, programas ir bendruomenę kaip būtiną asmenybės tobulėjimui. Mes suteikiame žmonėms galimybę ištirti jų pasaulį, išdėstyti jų vertybes ir išsiugdyti charakterį, reikalingą prasmingo ir prasmingo sveiko gyvenimo gyvenimui.

Idėjos pareiškimas

University of Evansville - pagrindinis privačių universitetų vidurio vakaras - yra pripažintas už studentų asmeninės ir profesinės kompetencijos ugdymą, kritiškų ir kūrybingų mąstytojų ugdymą ir etiškų, globalių piliečių, turinčių sugebėjimą klestėti sudėtingumo ir pokyčių pasaulyje, ugdymą. Mes tai padarome pritraukdami ir išlaikydami talentingus ir motyvuotus studentus, kuriems sekasi įvairiapusėje, palaikančioje ir tvarioje aplinkoje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Evansville

    1800 Lincoln Avenue, 47722, Evansville

    Klausimai