Keystone logo
University of Exeter Business School Bakalauras Ekonomika ir politika
University of Exeter Business School

Bakalauras Ekonomika ir politika

Exeter, Jungtinė Karalystė

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

Stovykloje

* 2020 m. Mokestis JK ir ES studentams: 9 250 svarų sterlingų. 2020 m. Mokestis tarptautiniams studentams: 18 200 svarų sterlingų

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mūsų absolventai teigė, kad naudodamiesi ekonomikos ir politikos mokslų bakalaurais už vieną kainą gausite du laipsnius ir du karjeros variantų rinkinius. Ir tiesa, kad didžiąją laiko dalį ekonomiką ir politiką laikome atskirais dalykais, turinčiais atskirus metodus, tačiau svarbu ir juos sujungti. Mūsų ekonomikos ir politikos bakalauras turi tarpdisciplininį stuburą, nuleidžiamą ilgio link, kiekvienais metais sukurdamas specialų tarpdisciplininį modulį, apžvelgiantį ekonomikos ir vyriausybės politikos ryšius, nesvarbu, ar tai būtų ideologinis ekonomikos turinys, ar ekonominiai politikų motyvai. Keinsas teigė, kad pasaulį valdo ne kas kitas, o ekonomistų ir politinių filosofų idėjos. Jis perdėtai, bet ne šiaip sau, be kita ko, tavo laipsnis apšvies, kur jis buvo teisus, o kur klydo.

Pirmaisiais metais pasirenkate įvadinius ekonomikos ir politikos bei statistinės analizės modulius. Antraisiais ir paskutiniaisiais metais imamasi įvairių modulių, kai kurie iš jų yra ypač susiję su politikos formavimo procesais ekonominiuose ir socialiniuose reikaluose. Kaip vieną iš savo baigiamųjų egzaminų darbų pasirenkate variantą iš dviejų disciplinų siūlomų modulių, todėl galite tam tikru mastu specializuotis tiek politikoje, tiek ekonomikoje; taip pat turite galimybę pateikti disertaciją tinkama tema.

Programos struktūra

Tikslūs ateinančių metų turimi moduliai gali skirtis priklausomai nuo personalo prieinamumo ir mokslinių tyrimų interesų, naujų studijų temų, tvarkaraščio sudarymo ir studentų poreikio.

Pasirinkimo modulius galite naudoti tol, kol bus įvykdytos visos būtinos sąlygos, jei tvarkaraštis leidžia ir jei dar nesiėmėte nagrinėjamo modulio ar lygiaverčio modulio.

Mokymasis ir mokymasis

Mūsų bakalauro studijų programose naudojami įvairūs mokymo metodai, įskaitant paskaitas, seminarus ir vadovėlius.

Paskaitos

Vienos ar dviejų valandų paskaitos atliekamos kartą per savaitę kiekvienam moduliui. Paskaitų tikslas - suteikti jums informacijos apie idėjas, kurios yra svarbios moduliui, ir padėti jums suprasti sudėtingas idėjas. Daugelis paskaitų dėstomų dalykų yra prieinami jums elektroniniu būdu, kad būtų galima pridėti pastabų, kurias jūs skaitote paskaitoje. Paskaitas teikia įvairūs darbuotojai, įskaitant pagrindinius profesorius, kurie savo naujausius tyrimo rezultatus įtraukia į jūsų gautą mokymą. Svečių dėstytojai, įskaitant pramonės atstovus, taip pat prisideda prie kai kurių modulių.

Seminarai ir vadovėliai

Seminarai ir vadovėliai vyksta kas savaitę ar kas savaitę kiekvieno modulio metu. Jie apima išsamų tyrinėjimų, aptartų paskaitose, taip pat suteikiant jums galimybę aptarti įvairias sąvokas ir teorijas bei gauti atsiliepimus apie jūsų rašytines užduotis. Kai kuriuose moduliuose nėra samouczków, o kiti per pastaruosius metus dėsto tik vadovėliai.

Studijų valandos

Tikslinės kontaktinės valandos, sudarytos iš paskaitų, seminarų ir vadovėlių, skiriasi programų trukmė ir tarp programų, kurios vidutiniškai trunka nuo 11 iki 14 valandų. Be to, jūs turėsite baigti vidutiniškai 20-25 valandų savarankiško ar grupinio tyrimo per savaitę.

Vertinimas

Moduliai vertinami naudojant grupinį darbą, kursinį darbą, projekto darbą ir egzaminus; kiekvieno komponento svoris priklauso nuo modulio akademinių reikalavimų. Kursinių darbų užduotys paprastai yra nuo 2500 iki 6000 žodžių, o egzaminai paprastai vyksta modulio pabaigoje, sausio ir gegužės / birželio mėn.

Norėdami pereiti į antrus metus, turite išlaikyti savo pirmųjų metų įvertinimus. Yra numatyta, kad studentai gali būti nukreipiami į egzaminus rugpjūčio / rugsėjo mėnesiais, jei bet kuriais metais neišlaiko jokio egzamino. Laipsnių klasifikacija suteikiama remiantis įvertinimų rezultatais antrųjų ir paskutiniųjų metų pabaigoje.

Įvažiavimo reikalavimai 2020 m

Tipiškas pasiūlymas

A * AA-AAA; IB 38-36; „BTEC National D * DD-DDD“

Reikalingi dalykai

GCSE A arba 7 laipsnio matematika arba GCE AL / AS matematika, gryna ar tolesnė matematika; arba pagrindinės matematikos; GCSE anglų kalbos klasė B arba 5.

Papildomi atrankos kriterijai

Mes ieškome aukštos kvalifikacijos studentų, kurie nuoširdžiai domėtųsi ir susižavėtų šia tema.

Be aukščiau išvardytų specifinių reikalavimų, mes ieškome puikių A lygio * rezultatų / prognozių ir, vykdydami holistinį programos vertinimą, galime atsižvelgti į rezultatus, susijusius su GCSE * ir AS lygiais *.

* Bus atsižvelgiama į lygiavertes kvalifikacijas.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai turėtų patikrinti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Jei jūsų akademinė kvalifikacija ar anglų kalbos įgūdžiai neatitinka mūsų stojimo reikalavimų, mūsų INTO Ekseterio universiteto centras siūlo daugybę kursų, kurie padės pasiekti reikiamus kalbos ir akademinius standartus.

Karjera

Ekonomikos laipsnis iš Ekseterio padės išsiugdyti įvairius esminius įgūdžius, tokius kaip analitinis problemų sprendimas, komandinis darbas, tyrimai ir informacijos organizavimas bei perdavimas.

Dauguma verslo mokyklos absolventų siekia karjeros finansų, bankininkystės, apskaitos ar vadybos srityse tiek komerciniame, tiek viešajame sektoriuose. Ekseteryje lankosi daugybė šių sektorių absolventų, priimančių į darbą studentus. Kai kurie mūsų absolventai labiau domina savo studijas siekdami aukštesnio laipsnio, dažnai čia, Ekseteryje.

Jūsų įgūdžių ir karjeros perspektyvų kūrimas

University of Exeter Business School teikia įvairius paramą, kad padėtų jums sukurti darbdaviams patinkančius įgūdžius.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Ekonometrijos ir ekonomikos bakalauro laipsnis
    • Rotterdam, Olandija
  • Verslo ir ekonomikos bakalauras
    • Vienna, Austrija
  • Vadybos, ekonomikos ir socialinių mokslų bakalauro laipsnis (BSc) | MES
    • Friedrichshafen, Vokietija