Keystone logo
University of Hartford

University of Hartford

University of Hartford

Įvadas

Kodėl UHART?

Norėdami būti saviti, turite būti drąsūs.

University of Hartford mes padedame jums padaryti jūsų ženklą pasaulyje. Unikalus sudėtingas mokslininkų, išskirtinių dėstytojų, studentų gyvenimo ir palaikymo derinys padės jums per jūsų kolegijos karjerą. Taigi, kodėl UHart? Nes mes viską turime.

Iššūkis akademikams

Mes padedame jums susieti savo aistrą su svajonių profesija. Mus sudaro septynios ryškios mokyklos, visos klestinčios viena šalia kitos. Turėdama daugiau nei 100 didžiųjų moksleivių, kažkas yra visose srityse, pradedant verslu, slauga, švietimu ir menais, baigiant religijos studijomis ir chemija. Studijuokite tai, kas jums patinka, ir mylėkite tai, ko išmokote.

Išskirtinis fakultetas

Tikėkitės daug iš savo dėstytojų. Jie daug iš jūsų tikėsis.

Mūsų fakultete dirba praktikuojantys menininkai, novatoriški tyrinėtojai, paskelbti autoriai, globalūs vizionieriai ir tiesiog genialūs mokslininkai. Turėdami 9: 1 studentų ir dėstytojų santykį, galėsite bendrauti su kolegomis, profesionalais ir dėstytojais įvairiausiomis mintimis ir patirtimi per savo laiką UHart.

Studentų gyvenimas

„UHart“ nėra visi linksmybės ir žaidimai, tačiau, sąžiningai, kai kurie iš jų yra. Tiesiog todėl, kad UHart išsilavinimas yra griežtas, dar nereiškia, kad mes nežinome, kaip atsipalaiduoti. Tiesą sakant, kai kurios giliausios draugystės, kurias užmezgate čia, gali prasidėti, kai sportuojate sporto varžybose, dalyvaujate studentų vyriausybėje, prisijungiate prie a cappella grupės ar bet kurio iš mūsų daugiau nei 100 klubų.

Parama

Mes nesame tokie patys ir niekada nebuvome skirti būti. Dalis „UHart“ grožio yra ta, kad mes skatiname savo studentus įsisąmoninti savo kolegijos patirtį ir teikiame palaikymą, kad padėtume jiems tai padaryti kiekviename žingsnyje. „UHart“ studentai gali naudotis išskirtiniu studentų sėkmės centru. Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos klasėje ar iš jos, mes esame čia.

Lengvoji atletika

Nesvarbu, ar tai samdo geriausius trenerius, ar pritraukia aukščiausius talentus, mes kuriame komandas, kurių bendras tikslas: būti dinamiškiausiais, universaliausiais ir stipriausiais įmanomaisiais sportininkais. Be mūsų 17 I diviziono sporto ir pergalių komandų, mes esame įsipareigoję būti geriausi mokslininkai-sportininkai. 3,37 GPA atspindi mūsų atsidavimą akademiniams prioritetams ir stiprų sportinį sugebėjimą.

Vieta

Žaliųjų erdvių ir miškingų takų apsuptyje įsikūręs 350 arų miestelis yra trijų miestų: Hartfordo, Vakarų Hartfordo ir Bloomfieldo sankryžoje. Be to, kad esame arti sostinės, University of Hartford yra tik per dvi valandas nuo Bostono ir Niujorko. Mūsų vieta siūlo daugybę galimybių tyrinėti gyvą Naujosios Anglijos kultūrą, miestus, paplūdimius ir kalnus. Tai taip pat reiškia, kad užmezgėme ryšius su daugeliu skirtingų kompanijų ir organizacijų, todėl stažuotės ir kitos profesinės galimybės tapo lengvai prieinamos.

Skirtingai nuo bet kurio kito.

Geri universitetai suteikia įgūdžių, reikalingų norint pradėti savo pasirinktą sritį. Puikūs universitetai suteikia jums tai ir dar daugiau: visą gyvenimą galintį klausinėti, atrasti, keisti ir augti.

Sveiki atvykę į University of Hartford .

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • West Hartford

    200 Bloomfield Avenue, West Hartford, CT, USA., 06117, West Hartford

    Klausimai