Keystone logo
University of Hawaii West Oahu Politiniai mokslai
University of Hawaii West Oahu

Politiniai mokslai

Kapolei, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Politikos mokslai UH Vakarų O'ahu mieste pasižymi savitumu dėl rūpimų klausimų. Jis skiriasi nuo kitų socialinių mokslų tuo, kad iš visų disciplinų, pradedant psichologija ir antropologija, baigiant istorija ir filosofija, siūlomas „didžiojo paveikslo“ požiūris į mūsų viešąjį ir privatų gyvenimą. Disciplina apima ne tik supratimą apie tai, kaip viskas yra, bet ir etinį svarstymą „kas galėtų ir turėtų būti“. Šia prasme politologinis išsilavinimas yra transformacinis, nušviečiantis politinę kultūrą ir stiprinantis demokratiją.

Šiandien bendras vaizdas leidžia mums pamatyti, kad mūsų aktualiausias vietines problemas vis labiau įtakoja pasaulinės ekonomikos ir aplinkosaugos jėgos pasaulyje, kuriame daugiatautės korporacijos tampa galingesnės už nacionalines valstybes. Tuo pat metu grįžtama prie lokalizmo visais jo teigiamais ir neigiamais aspektais: nuo vietos bendruomenės kūrimo ir tapatybės politikos iki ksenofobiško etninio nacionalizmo ir karingo sektantizmo. Naujos elektroninės informacinės technologijos ir socialinė žiniasklaida suteikia asmenims ir nevyriausybinėms organizacijoms precedento neturinčią prieigą prie pasaulinės politikos formavimo stadijos. Programos tikslas yra pasiūlyti studentams nuodugniai suprasti šį greitai besikeičiantį kraštovaizdį kaip savęs supratimo rėmą.

Tai padėdamas studentams ugdyti motyvaciją, įgūdžius ir kūrybiškumą, reikalingą konstruktyviam dalyvavimui viešajame gyvenime, dalyvaujant pilietiškai. Mokymo strategijos yra individualizuotos ir skatina holistinį, demokratinį, aktyvų, paslaugų ir daugiakultūrį mokymosi būdą. Visa tai daro politinius mokslus UH Vakarų Oʻahu mieste pagrindinį dalyką norint turėti visapusišką išsilavinimą. Tai taip pat suteikia laipsnį plačiam pritaikymui daugumoje viešojo, asmeninio ir darbinio gyvenimo sričių

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai