Keystone logo
University of Johannesburg Socialinės politikos bakalauro laipsniai (bendruomenės plėtra)
University of Johannesburg

Socialinės politikos bakalauro laipsniai (bendruomenės plėtra)

Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 41 177 / per year *

Stovykloje

* studentai iš Afrikos šalių: R2000,00 per metus | studentai iš žemynų už Afrikos ribų: R17000,00 per metus

Įvadas

Šis laipsnis yra orientuotas į bendruomenės plėtros teoriją ir praktiką. Laipsnis vadinamas „socialine politika“ (dėl administracinių priežasčių), tačiau jo turinys yra skirtas tik bendruomenės vystymuisi. Tai apima penkis teorijos modulius apie bendruomenės vystymąsi (įskaitant bendruomenės plėtros modelius ir požiūrius, etiką ir projektų valdymą), tris mokslinių tyrimų modulius (dėmesį skiriant bendruomenės veiklos tyrimams) ir ištisų metų stažuotės modulį (reikalaujantis tris dienas per savaitę dirbti prižiūrimoje, patvirtintoje įstaigoje). Šis laipsnis glaudžiai susijęs su bendruomenės plėtros ir lyderystės bakalauro laipsniu, o kartu jie padės užsiregistruoti bendruomenės plėtros specialistu, kai bendruomenės vystymas bus profesionalizuojamas SA socialinių paslaugų specialistų taryboje.

Priežastys dėl studijų UJ

  • UJ siūlo ne tik specialią programą, vadinamą Pirmųjų metų patirtimi, kad padėtų orientuotis studentams per pirmuosius metus, bet taip pat siūlome vyresnio amžiaus studentų patirtį, kuri nukreipia studentus į darbo vietą!
  • Pasinaudokite galimybe dalyvauti įvairiose sporto šakose ir treniruotis kartu su olimpiečiais ir parolimpiečiais moderniausiose aikštelėse, trasose ir aikštėse arba tiesiog palaikykite formą prisijungdami prie vienos iš sporto salių kiekviename iš 4 mūsų miestelių.
  • Būkite jauno, gyvybingo ir judraus universiteto, kuris atspindi mūsų šalies siekius ir lengvai prie jų prisitaiko, dalimi, išlaikant pasaulinį aktualumą per daugybę tarptautinių partnerysčių.
  • 178 Tarptautiniu mastu gerbiamos ir priimtos kvalifikacijos.
  • Prisijunkite prie universiteto, kuris pakankamai rūpinasi, kad nuo 2016 m. pradžios surinko daugiau nei 300 mln. rupijų, kad paremtų kampaniją „Trūksta vidurio“. UJ taip pat užtikrina, kad daugiau nei 6 000 nepasiturinčių studentų per dieną valgytų du kartus sveikai.
  • Studijuokite gyvybingame Aukso mieste – Pietų Afrikos ekonomikos centre. Prisijunkite prie gyvybingos, kosmopolitiškos, pažangios studentų ir akademikų grupės, kuri iš naujo įsivaizduoja ateitį!
  • UJ siūlo nuostabią patirtį universiteto miestelyje, nesvarbu, ar gyvenate vienoje iš UJ rezidencijų, priklausote dienos namams, ar norite tiesiog pabendrauti studentų centruose visuose miesteliuose.
  • Mes užtikriname visų mūsų studentų sveikatą, saugą ir saugumą naudodamiesi mūsų universiteto sveikatos priežiūros paslaugomis ir UJ apsaugos paslaugomis.
  • Ar žinojote, kad per pirmuosius penkerius UJ gyvavimo metus ji padvigubino savo tikslinių tyrimų rezultatus ir iki šiol muša rekordus!

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai