Keystone logo
© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

Įvadas

University of Lincoln gyvena auganti studentų iš viso pasaulio bendruomenė, todėl džiaugiamės, kad svarstote galimybę prisijungti prie mūsų.

Nuo tada, kai Jos Didenybė Karalienė Brayfordo baseino miestelyje atidarė pirmąjį University of Lincoln pastatą, sulaukėme daugiau nei 90 000 studentų iš 135 šalių. Šiandien esame įtraukti į 150 geriausių pasaulio universitetų „Times Higher Education“ (THE) „Young University Rankings 2020“ sąraše, o „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2021“ buvome paskelbti Metų šiuolaikiniu universitetu.

University of Lincoln studentams rūpinamės viskuo, ką darome. Turime novatoriško mokymo reputaciją ir 2020 m. gavome penkių žvaigždučių įvertinimą QS Stars, o 2017 m. nacionalinėje mokymo tobulumo sistemoje (TEF) gavome aukščiausią įmanomą standartą – auksą.

Puiki vieta

Būdamas University of Lincoln studentas, gyvensi viename iš didžiųjų Europos istorinių miestų,

kurių istorija siekia net 300 m.pr.Kr. Be Linkolno romėnų paveldo liekanų, mieste taip pat yra daugybė istorinių pastatų ir orientyrų, įskaitant Linkolno katedrą, kuri buvo pastatyta 1072 m. ir kadaise buvo aukščiausias pastatas pasaulyje. Mieste taip pat yra Linkolno pilis, kuri beveik 1000 metų stebi miesto panoramą.

Linkolnas yra fantastiška vieta gyventi, mokytis ir dirbti, o „The Telegraph“ buvo įtrauktas į 20 geriausių Didžiosios Britanijos miestų 2017 m. 2016 metais Linkolnas taip pat buvo paskelbtas draugiškiausia vieta JK Eden Project Big Lunch programos ir čia gyvenančių žmonių. Visai neseniai Linkolnas buvo pavadintas vienu iš labiausiai prieinamų studentų miestų JK, remiantis „The Times Good University Guide 2020“.

Galbūt nemanote, kad pažįstate Linkolnšyro grafystę, bet mūsų gyventojai padėjo formuoti istoriją už jos ribų. Pavyzdžiui, garsus fizikas ir matematikas seras Isaacas Newtonas gimė 1642 m. Linkolnšyro Vulsthorpo kaime. Linkolnšyre taip pat gimė pirmoji JK ministrė pirmininkė Margaret Tečer ir poetas Alfredas Tenisonas.

Daugiau nei 2000 metų istoriją turintis Linkolno miestas buvo naudojamas kaip filmavimo vieta daugelyje televizijos serialų ir filmų, įskaitant „Dauntono abatija“, „Da Vinčio kodas“ ir „Karalius“.

160797_160654_Studying3.jpg

Paruošia jus būsimai karjerai

Darbdaviai vis dažniau ieško asmenų, galinčių pakeisti šiandienos pasaulinę darbo vietą. Kaip University of Lincoln studentas, siekiame paruošti jus būsimai karjerai, suteikdami daugybę galimybių užsiimti pramone ir ugdyti karjerai pasiruošusius įgūdžius. Universitetas didžiuojasi užmezgęs novatoriškas partnerystes su įvairiomis organizacijomis, suteikdamas studentams daugiau darbo patirties, tinklų kūrimo ir prieigą prie naujausių pramonės tendencijų.

Vienas geriausių būdų parodyti darbdaviui, kad esate tinkamas asmuo šiam darbui, yra turėti CV, kuriame būtų pateikiama reali patirtis ir jūsų akademiniai pasiekimai. University of Lincoln siūlome daugybę galimybių padėti jums ugdyti įgūdžius ir savybes, kurių vis dažniau ieško darbdaviai. Pavyzdžiui, daugelis mūsų bakalauro ir magistrantūros studijų programų suteikia galimybę pateikti paraišką dalyvauti pramonės praktikoje ar projekte. Taip pat gali būti galimybių išgirsti kviestinių pranešėjų ir dalyvauti išvykose, kurios padės išplėsti savo žinias. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite programos puslapiuose mūsų svetainėje.

Mūsų kursai pelnė tarptautinį pripažinimą, nes Linkolno žemės ūkis buvo įtrauktas į 250 geriausių pasaulyje pagal QS World University Rankings 2020, o kompiuterių mokslai ir švietimas yra 250 geriausių pasaulyje Times Higher Education (THE) pasaulio universitete. 2021 m. reitingas.

Norime, kad studentai įsitrauktų į tokias iniciatyvas kaip studentų valdomas investicijų fondas ir mėgautųsi mūsų ryšių su tokiomis įmonėmis kaip Siemens ir Reuters privalumais. Universitete yra „Bloomberg“ terminalai, leidžiantys verslo studentams ir darbuotojams stebėti ir analizuoti finansų rinkos duomenis realiuoju laiku, taip pat laboratorijas, paskaitų sales ir seminarų sales.

Puiki studentų patirtis

Mūsų studentų sąjunga (SU) gali padėti praleisti laiką Linkolne tikrai nepamirštama patirtimi.

Studentų lyderių valdomas SU siūlo daugybę galimybių ir paramos mūsų studentų bendruomenės nariams, tuo pačiu atstovaujant jūsų akademiniams interesams.

Prisijungimas prie klubo ar draugijos gali būti puikus būdas susirasti naujų draugų, užmegzti ryšius, kurie gali tęstis visą gyvenimą. SU tradiciškai siūlo daugiau nei 100 skirtingų sporto klubų ir draugijų, prie kurių gali prisijungti bet kas. Jie svyruoja nuo akademinių grupių, tokių kaip Computer Science and Law Societies, iki mažiau tradicinių klubų, tokių kaip Haris Poteris ir Pokemon Go Societies.

Linkolnšyro grafystė, be žavingos istorijos ir kraštovaizdžio, garsėja regioniniu maistu, pavyzdžiui, Linkolnšyro dešra, yra ką pamatyti ir nuveikti – pasivaikščioti kaimo vietovėje Linkolnšyro Voldse ir išvykti į Britanijos pajūrį netoliese esančiame Cleethorpes ir Skegness.

„Ši informacija buvo teisinga paskelbimo metu (2023 m. liepos mėn.)“

Universiteto ypatybės

  Atraskite Linkolną, kad ir kur būtumėte

  Mūsų internetiniai seminarai, dalykiniai meistriškumo kursai, klausimų ir atsakymų sesijos bei studentų grupės pokalbiai yra puikus būdas sužinoti, ką reiškia gyventi ir mokytis University of Lincoln .

  Vietos

  • Lincoln

   Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

   Klausimai