Keystone logo
University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

University of Maine at Machias

Įvadas

Naudodamas mūsų išskirtines bakalaureato programas ir į studentus orientuotą bendruomenę, University of Maine at Machias sukuria praturtinančias švietimo galimybes, kurios rengia absolventus profesinei sėkmei ir viso gyvenimo ryšiui su pasauliu. University of Maine at Machias yra aktyvi įvairių besimokančiųjų bendruomenė, kuri yra įsipareigojusi ieškoti, vadovauti, bendradarbiauti ir spręsti tarpdisciplininius klausimus. Įkvėptas unikalios pakrantės vietos, University of Maine at Machias kūrybinės energijos, taikomųjų tyrimų ir bendruomenės įsitraukimas sustiprina Meino valstijos socialinę, kultūrinę, ekonominę ir gamtinę aplinką.

University of Maine at Machias yra Meino pakrantės universitetas. Mūsų vieta drąsioje pakrantėje - įskaitant žemę ir jūrą, bendruomenes ir natūralias ekosistemas - sukuria unikalios mokymosi ir gyvenimo patirties kontekstą. University of Maine at Machias išskirtiniame, aukštos kokybės švietimo centre, įtraukia studentus į mokslinius, kultūrinius, ekonominius ir socialinius tyrimus, kuriuos paskatino Meino Bold Coast regionas. Mes teikiame studentams aktyvaus mokymosi galimybes ir lyderystės ugdymą, pasižymime glaudžiu kuravimu ir glaudžiais bendruomenės ryšiais. Studentai užsiima intelektualiai griežta ir novatoriška miestelio ir bendruomenės patirtimi, įskaitant akademiškai integruotą universiteto miestelio paslaugą, bendruomenės įsitraukimą, socialinę įvairovę, kuruojamus tyrimus ir profesinę praktiką.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Machias

    Obrien Avenue,116, 04654, Machias

    Klausimai