Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Management and Technology

University of Management and Technology

University of Management and Technology

Įvadas

Apie UMT

University of Management and Technology (UMT) buvo įkurtas Arlington, Virdžinija, 1998 m. Sausio mėn. UMT užsakė Virdžinijos aukštojo mokslo taryba (SCHEV) ir akredituotas Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC). UMT studijų programos, susijusios su projektų valdymu, taip pat yra akredituoti Projektų valdymo instituto (PMI) Pasaulinio akreditavimo centro (GAC). UMT yra Institucinės aukštojo mokslo akreditavimo tarybos (CHEA) institucinis narys ir PMI pasaulinis registruoto švietimo paslaugų teikėjas.

UMT yra įgaliotas JAV Švietimo departamento suteikti federalinę studentų pagalbą (FSA) reikalavimus atitinkantiems studentams, įstojusiems į tinkamas programas UMT. UMT yra įgaliotas JAV Tėvynės saugumo departamento JAV pilietybės ir imigracijos tarnybų priimti F-1 vizų studentus. UMT yra įgaliotas JAV Valstybės departamento remti J-1 vizų tarptautinių mainų studentams.

UMT patvirtina Virdžinijos valstijos patvirtinta agentūra, skirta įvairiems veteranų švietimo išmokų programoms.

UMT siūlo aukštojo mokslo ir aukštojo mokslo studijas tiems, kurie nori gauti naujausias žinias, įgūdžius ir įžvalgas valdymo ir technologijų, reikalingų veiksmingai veikti moderniose, sparčiose ir sudėtingose ​​įmonėse. UMT yra įsipareigojusi siekti aukščiausio lygio vadybos ir technologijų švietimo. Jos kursai skirti šiuolaikiniam valdymo ir technologijų klausimams. Fakulteto nariai yra kruopščiai patikrinami, siekiant užtikrinti, kad UMT instruktoriai turėtų mokslinio ir praktinio supratimo apie dabartinę valdymo praktiką ir technologines programas pusiausvyrą. UMT bendruomenės nariai tvirtai įsitikinę, kad universitetai turi likti pažangiausiais technologiniais pokyčiais. "UMT" yra įsipareigojusi taikyti šiuolaikišką mokymo pristatymo technologiją, kad jos studentai galėtų pasiūlyti geriausius vadybos ir technologijų mokymus.

UMT fakultetas ir darbuotojai turi platų valdymo ir švietimo patirtį dirbdami su didžiausiais universitetais, bendrovėmis, ne pelno organizacijomis ir vyriausybinėmis agentūromis. Šie subjektai yra vyriausybės filialai, tokie kaip "The White House", Nacionalinis standartų ir technologijų institutas, Gynybos departamentas, Energetikos departamentas, Valstybių departamentas, Nacionalinis sveikatos institutas, Vidaus pajamų tarnyba ir Socialinės apsaugos administracija ; didelės korporacijos, tokios kaip AT

Mokant internetu, studentai iš viso JAV ir aštuoniasdešimt septyniose šalyse dalyvauja UMT. "UMT", siekianti visuotinio informavimo, yra įsipareigojusi visur kurti mokinių žinias, praktiką ir profesinius įgūdžius.

UMT įsikūręs Rosslyn, Arlington, Virdžinija, vos kelios minutės nuo miesto centro Vašingtone. "Rosslyn" yra užimtas komercinės ir federalinės vyriausybės agentūros rajonas. "Rosslyn" yra lengvai pasiekiamas visoje didžiausioje Vašingtono metropolinės zonos dalyje. Jis yra patogus oro transportu per Dulles tarptautinį oro uostą ir Ronaldo Reagano Vašingtono nacionalinį oro uostą.

Vietos

  • Arlington

    1901 Fort Myer Drive, , Arlington

Klausimai