Keystone logo
University of Mauritius

University of Mauritius

University of Mauritius

Įvadas

Apie mus

University of Mauritius (UoM) yra Reduite, mažame miestelyje Mauricijaus širdyje. UoM buvo įkurta 1965 m., turint iš esmės nacionalinę perspektyvą. Iš pradžių universitete buvo trys mokyklos – žemės ūkio, administravimo ir pramonės technologijų. Laikui bėgant ji išsiplėtė iki penkių fakultetų, būtent Žemės ūkio, Inžinerijos, Teisės ir vadybos, Mokslo bei Socialinių studijų ir humanitarinių mokslų. Siekdamas sustiprinti savo tradicinį mokymą akis į akį, universitetas naudoja novatoriškas mokymosi technologijas, tokias kaip nuotolinis mokymas ir mokymasis internetu. Bėgant metams UoM tapo svarbiausiu šalies universitetu, daugiausia dėmesio skiriančiu moksliniams tyrimams ir konsultacijoms bei bakalauro ir magistrantūros studijų programos kūrimui, kad atitiktų Mauricijaus ekonomikos reikalavimus.

Universiteto vizija ir misija

Vizija

Padėti UMM į mokslinius tyrimus ir verslumo universitetą.

Ši nauja vizija suteikia UMM galimybę aktyviai dalyvauti kuriant žmogiškąjį, intelektinį, verslo ir socialinį kapitalą, reikalingą mūsų šaliai plėtoti inovacijomis grindžiamą ekonomiką.

Norint pasiekti šią viziją, „UoM“ ne tik sukūrė trišalius santykius („UoM-Government-Industry“), bet ir glaudžiai bendradarbiauja su bendruomene į tai, kas sukurta kaip keturių inovacijų spiralė, kaip parodyta toliau:

117248_ScreenShot2019-06-25at10.41.20AM.png

Misija

Plėtoti pasaulinės klasės mokymosi, įtakingų ir novatoriškų mokslinių tyrimų ekosistemą, taip pat skatinti verslumo kultūrą Mauricijaus ir apskritai visuomenės labui.

Vietos

  • Réduit

    80837, , Réduit

Klausimai