Keystone logo
University of Mauritius Duomenų mokslo bakalauro laipsnis
University of Mauritius

Duomenų mokslo bakalauro laipsnis

Réduit, Mauricijus

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 000 / per year *

Stovykloje

* per metus, tarptautiniai studentai. Mauricijaus studentai: 2000 eurų per metus, plius 10 000 rupijų administracinis mokestis per metus.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Duomenų mokslas yra sparčiai auganti ir tarpdisciplininė sritis, kurią sudaro žinių ir įžvalgų gavimas iš duomenų, padedančių suprasti probleminę sritį ir priimti sprendimus. Kad tai padarytų, duomenų mokslininkas turi įvaldyti daugybę sričių, pradedant matematika ir baigiant skaičiavimu (tiek fundamentaliais, tiek technologiniais aspektais), taip pat turėti plačių žinių, kad galėtų pasiūlyti geriausius įmanomus modelius ir kuo geriau interpretuoti rezultatus. efektyvių būdų.

Duomenų mokslininkai turėtų sugebėti sukurti algoritmus duomenims apdoroti, juos vizualizuoti ir analizuoti naudodami įprastines statistikos priemones arba metodus, pvz., mašininį mokymąsi. Duomenų specialistų poreikis auga tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, nes auga generuojamų duomenų kiekis, o šiuolaikinės technologijos, tokios kaip daiktų internetas (IoT), dideli duomenys ir debesų kompiuterija. Šis bakalauro laipsnis yra trejų metų programa, kurią kartu vykdo University of Mauritius ir Paryžiaus Senos universitetas, Prancūzija.

Šio bakalauro laipsnio tikslas – sudaryti sąlygas rengti duomenų mokslininkus apie platų žinių spektrą įvairiose srityse. Taip pat siūlomi įvadiniai kursai tose srityse, kuriose bus taikomas duomenų mokslas, pvz., matematika, statistika ir fizika, siekiant užtikrinti, kad studentams būtų suteiktos žinios ir analitiniai įgūdžiai, reikalingi duomenims paversti intelektu.

Absolventų darbo perspektyvos yra duomenų mokslo, duomenų inžinerijos, verslo analitikos, verslo intelekto, bankininkystės, dirbtinio intelekto, programinės įrangos kūrimo, statistikos ir skaitmeninės rinkodaros srityse. 1 ir 2 lygio moduliai apima pagrindines matematikos ir skaičiavimo temas. Jie taip pat sprendžia techninius šios srities aspektus. Moduliai buvo sukurti taip, kad suteiktų studentams įvairių įgūdžių, taip pat gebėjimą dirbti nuolat kintančioje srityje. 3 lygio moduliai yra specializuoti moduliai, skirti naujovėms šioje srityje. Studentai imsis tyrimų ir projektų, kad galėtų sujungti daugybę programos koncepcijų.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Duomenų mokslų bakalauras (BDatSci)
    • Stellenbosch, Pietų Afrikos Respublika
  • Duomenų mokslo bakalauras
    • Oslo, Norvegija
  • Menų bakalauras / Duomenų mokslo ir visuomenės bakalauras
    • Vienna, Austrija