Keystone logo
© Domus Academy
University of Milan - Department of Social and Political Sciences

University of Milan - Department of Social and Political Sciences

University of Milan - Department of Social and Political Sciences

Įvadas

Milano universitetas yra viešasis mokymo ir mokslinių tyrimų universitetas, kuris su 8 fakultetais ir 2 mokyklomis ir dėstytojais iš daugiau nei 2000 profesorių išsiskiria iš daugybės drausminių sričių.

Milano universitetas yra didžiausias regiono universitetas, kuriame yra apie 64 000 studentų; tai taip pat yra svarbus socialinio ir ekonominio konteksto šaltinis, kuriame jis yra.

Tiesą sakant, Milanas yra vienas iš dinamiškiausių ir tarptautinių regionų Europos Sąjungoje, vienas iš dinamiškiausių ir tarptautinių Europos Sąjungos regionų, pirmaujantis šalies ekonomikoje, kuri yra Italijos pirmaujančių investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą ir įsipareigojimų dėl technologinių naujovių.

Milano universitetas taip pat turi išskirtinį meno ir kultūros paveldą, kuriame yra svarbūs istoriniai pastatai, paveldėti ir įsigyti kolekcijos, archyvai, botanikos sodai ir senoji Brera observatorija, kurią užsakė Marija Teresa iš Austrijos.

Universiteto departamentai yra įsikūrę svarbiose istorinėse paminklėse Milano centre ir šiuolaikiniuose "Città Studi" ("Studijų mieste") pastatuose.

Tarp universiteto pastatytų palazzų yra senoji "Ca 'Granda" - XV a. Istorinis centro centre įsikūręs paminklinis kompleksas - XVIII a. "Palazzo Greppi", sukurtas Giuseppe Piermarini, kuris pastatė "Scala" teatrą Milane - ir Arcimboldi šeimos užsakytas 17-ojo amžiaus "Sant'Alessandro" koledžas.

Knygų kolekcija, kuri yra viena iš turtingiausių regione, saugoma 47 bibliotekose, o APICE centras renka retus ir vertingus knygų fondus ir archyvus.

Universitete taip pat yra choras ir jo orkestras, kuris aktyviai prisideda prie miesto kultūrinio gyvenimo ir vis dažniau gauna tarptautinius pripažinimus.

Pagrindiniai faktai apie Universitetą ir fakultetą

Milano universitetas yra vienintelis Italijos universitetas tarp 21 LERU (Europos mokslinių tyrimų universitetų) narių.

Jis reguliariai užima aukščiausią poziciją tarp Italijos universitetų tarptautiniuose reitinguose

Ji siūlo daugiau kaip 130 studijų bakalauro ir magistro studijų programas, kartu su 33 doktorantūros programomis ir keliais profesiniu požiūriu orientuotais kursais, kurių bendra suma yra daugiau nei 60 000 studentų.

IPLE bakalauro programą kartu valdo trys Politikos, ekonomikos ir socialinių mokslų fakulteto katedros: DILHPS (Tarptautinių, teisinių, istorinių ir politinių studijų katedra), SPS (Socialinių ir politinių mokslų katedra) ir DEMM (katedra). Ekonomika, vadyba ir kiekybiniai metodai).

Fakultetas patogiai įsikūręs istoriniame pastate Milano centre, netoli Duomo (Milano katedros), muzikos kolegijos „Conservatorio“ ir Milano mados rajono

Privalumai studijuoti Milane

Mokykitės viename iš prestižinių ir dinamiškiausių Italijos universitetų.

Mokykitės anglų kalba gyvybingoje kosmopolitinėje aplinkoje mieste, kuriame yra aštuoni universitetai.

Gyvenkite modernaus ir gyvybingo miesto, mados sostinės ir jaunimo mėgstamos kelionės tikslo šalyje, garsėjančioje savo kultūros paveldu, istoriniais lankytinais objektais ir gyvenimo kokybe.

Pasirinkite, kad esate tarp pirmųjų BA studentų, kuriant tiltus tarp kultūrų, šalių ir švietimo sistemų

Vietos

  • Milan

    Via Festa del Perdono, 7, 20122, Milan

Klausimai