Keystone logo
University Of Missouri

University Of Missouri

University Of Missouri

Įvadas

University Of Missouri įsteigtas 1839 m., Žino, ką reiškia būti pirmuoju. Mes buvome pirmasis valstybinis universitetas į vakarus nuo Misisipės upės. Mes esame pirmoji pasaulyje žurnalistikos mokykla.

Pradėjome grįžimo namo tradiciją. Kaip pavyzdinė, žemės dotacijų įstaiga ir viena iš 65 universitetų visoje JAV ir Kanadoje, kuri yra prestižinės Amerikos universitetų asociacijos narė, esame miestelis, kuriame empatija, naujovės ir sunkus darbas kartu sprendžia didžiuosius pasaulio iššūkius.

Mūsų studentų, dėstytojų ir darbuotojų bendruomenė stiprina galvijų reprodukciją, kuria apdovanojimus pelniusią muziką ir sukuria gyvybiškai svarbius radioizotopus galingiausiame šalies universiteto reaktoriuje. Mes sprendžiame įvairias problemas, nes Misūris yra įvairi valstybė - nuo pietinio Ozarko iki šiaurinės lygumos. Mes esame „Mizzou“, kur juoda ir auksinė spalvos giliai sklinda, o Tigras Trumanas įkūnija mūsų drąsą dvasią.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Columbia

    Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai