Keystone logo
University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno

University of Nevada, Reno

Įvadas

Nevados universitetas Reno buvo įkurta 1874 metais kaip valstybinio universiteto Nevada į Elko, Nev., Apie 300 mylių į šiaurės rytus nuo jo dabartinio miestelio Reno. Universitetui parengiamąją mokyklą rytų Nevados (kai nėra valstybinės institucijos anksčiau buvo įsikūrę) svetainėje pasirodė nepraktiškas, nes beveik pusė iš valstybės gyventojai gyveno Reno-Carson City rajone. 1885, teisės aktų leidėjas patvirtino universiteto nuo Elko iki Reno žingsnį. Morrill salė, pastatyta ant blefas su vaizdu miesto centro, buvo pirmasis statinys pastatytas ant 10 akrų miesteliu. Salė, pavadintas po JAV senatorius Justin S. MORRILL Vermont, autorius 1862 Žemės grantų College akto, kuri atvedė į Nevados, Reno ir panašių institucijų universiteto plėtrą, buvo vienas pastatas universiteto būstas Prezidento ir kancleris biurai, patalpos, biblioteka, muziejus ir gyvenamosiose patalpose, dėl groundskeeper.

1891, 17 metų po jos įkūrimo, universitetas pristatė savo pirmuosius diplomus į abiturientų iš trijų, kad įtraukti Frank Norcross, būsimą JAV apygardos teismo teisėjas, Nevada Aukščiausiojo Teismo teisėjo narys ir Nevados teisės aktų leidėjas.

Iki to laiko, turtingi "Bonanza" dienas iš sidabro ir aukso kasybos dėl Comstock Lode, 23 mylių į pietryčius nuo Reno Virginia City, dingo. Valstybė buvo ekonominio nuosmukio ir jo pirmasis universitetas kovojo statyti priėmimą ir ūgio.

Mackay įtaka

John Mackay, Airijos imigrantų, kurie padėjo nukreipti daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių rūdos gavyba iš dviejų Virdžinija City kasyklų viduryje 1870, šeima suvaidino svarbų vaidmenį padedant miesteliu augti. Nuo 1907-1936, Mackay įpėdiniai testamentu Universitetas daugiau yra 1,5 milijono $ norite Mackay mokyklos Mines pastatas, futbolo lauko dydžio keturkampį, sumodeliuota Tomas Džefersonas s tuo Virdžinijos Athletic srityje, žemės įsigijimui universiteto ir Mackay mokslo salėje. 7 pėdų 8 colių statula Mackay, sukurtas Gutzon Borglum, kuris vėliau raižyti Mount Rushmore, jau stovėjo ant šiauriniame gale Quad nuo 1908. Guobos pamušalu Quad ir universiteto originalus branduolys miesteliu, su į nacionalinį registrą istorinių vietų sąrašą nuo 1987 metų, yra laikomas JAV kultūros šaltinis.

Sukurti savo vardą

Universiteto pareigūnai padarė teigiamų poslinkių gerinant miesteliu stovi kaip mažas, 1000 studentų viešosios kolegijoje į retai apgyvendintas vakarus nuo 1920 ir 30s. Tarp pastebimas anksti fakulteto buvo Jamesas bažnyčia, kurios Siera sniego apklausos pradininkas prognozuojant sezoninius vandens tiekimą mokslą; chemijos mokslininkas Maksvelo Adams, kuris atrado naudojimo už aliejų plekšnė ir triušių šepetį Vakarų dykumos; ir Mackay mokykla kasyklos geologas seismologist Vincent Gianella, dėl gyvsidabrio mineralinių bendravardis, gianellaite.

Iki 1940, Holivudo filmų gamintojai, traukia universiteto vynuogių dengtas, Ivy League panašių mūrinių pastatų ir idiliškas MANZANITA ežero, buvo naudojant miesteliu kaip nustatymo populiariausių filmų, įskaitant "Ponas Belvedere Goes koledže," su Shirley Temple; "Andy Hardy Šviesiaplaukis bėdą," Mickey Rooney; ir "Motinos Ar pirmakursis," su Van Johnson.

Dramos Pakeisti

Iki 1958 su 2000 studentai lankyti užsiėmimus, institucija buvo ant didelių pasikeitimų slenksčio. Nauja kolegijos mokslo ir verslo buvo savo pirmuosius metus. Studentas kūnas, kuris neturėjo studento centro pastato per pirmuosius 70 metų iš universiteto kadencijos Reno, pagaliau turėjo būstinę su JOT Travis studentų sąjungos atidarymo. Ši sąjunga buvo pakeistas 2007 lapkričio mėn Joe Crowley Studentų Sąjunga, vienas iš labiausiai pertvarkos pastatų kada nors sukurtų miesteliu. Tai 167.000 kvadratinių pėdų, "žaliųjų" ekologiškas įrenginys signalizuoja Campus plėtros pamainą, siūlanti miesteliu ir bendruomenės naują centralizuotai įsikūręs "Priekinės durys" Universitetui iš Virginia Street. Jis pavadintas garbei universiteto prezidentas Joe Crowley, kurio 23-metų kadencijai kaip institucijos vadovo yra įrašas. 2008, vienas iš tautos labiausiai technologiškai pažangių bibliotekose, Mathewsona-IGT Žinių centras atidarytas šalia Crowley Studentų Sąjunga, toliau signalizacijos miesteliu "judėti į šiaurę.

Prezidentas Charles Armstrongas ir viceprezidentas Williamas Mediena paskatino mokslinių tyrimų programas miesteliu 1959 su Desert Research Institute (DRI) ir jos dukterinių programų atmosferos fizikos, biologijos, dykumos antropologinių tyrimų, kompiuterių mokslo ir vandens išteklių kūrimo. DRI buvo universiteto padalinys dėmesio skirti moksliniams tyrimams egzaminų Nevada sausringuose žemės išteklius. Iki 1969 m valdant prezidentui N. Edd Miller, miesteliu turėjo doktorantūros programas daugiau nei tuziną specialybių ir sukūrė medicinos mokslų mokykla.

Per pastaruosius 35 metų, universitetas susitiko su vadovavimo iššūkiais, kas yra dabar sparčiausiai auganti valstybė šalyje, su jo registracija auga daugiau nei 17000 studentų rudenį 2010.

Universitetas skaičiais

 • Įkurta: 1874
 • Vieta: Reno, Nevada
 • Šūkis: Omnia Pro Patria "(" Viskas mūsų šalyje ")
 • Studentai: 18.227 (rudenį 2012)
 • Fakultetas: 912
 • Dieninis fakultetas turintis aukščiausius laipsnius jų srityse: 93 proc
 • Laipsniai pasiūlė: išsamus pasirinkimas studijų programų bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygio.
 • Kolegijų ir mokyklų: Žemės ūkis, biotechnologijos ir gamtos ištekliai; Verslo; Švietimas; Inžinerija; Žurnalistika; Laisvųjų Menų; Medicina; Baigti Mokyklą; ir sveikatos mokslų skyrius.
 • Talismanas: ALPHIE, vilkas; Wolfie Jr
 • Nickas: Vilkas paketas
 • Spalvos: sidabrinė ir mėlyna
 • Akredituotos: Šiaurės vakarų Komisijos kolegijų ir universitetų (nuo 1938), plius 20 profesionaliai akredituotos programos.

Vietos

 • Reno

  University of Nevada, Reno 1664 N. Virginia Street

  Klausimai