Keystone logo
University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

Įvadas

University of Nottingham Ningbo China (UNNC) buvo pirmasis Kinijos ir užsienio universitetas, atvėręs duris Kinijoje. Įkurta 2004 m., Visiškai patvirtinus Kinijos švietimo ministerijai, mums vadovauja Notingamo universitetas kartu su Zhejiang Wanli švietimo grupe, pagrindine Kinijos švietimo sektoriaus dalyve.

138966_1.jpeg

Greiti faktai

Notingemo universitetas pagal „QS World University Ranking 2020“ priskiriamas 100 geriausių pasaulio universitetų kategorijai

Mes turime 20 į paslaugas orientuotų studentų organizacijų ir daugiau nei 70 draugijų

Mainų ir studijų užsienyje programos su daugiau nei 100 partnerių iš maždaug 40 šalių ir regionų

Apie 51% mūsų akademinių darbų buvo paskelbta 10% pasaulio žurnalų

 • University of Nottingham Ningbo China (UNNC) buvo pirmasis Kinijos ir užsienio universitetas, atvėręs duris Kinijoje 2004 m.
 • UNNC turime apie 8000 studentų ir maždaug 10% yra iš Honkongo, Makao, Taivano ir užjūrio šalių.
 • Mes turime apie 880 darbuotojų, padalytų iš akademinių ir profesionalių tarnybų.
 • Mūsų darbuotojai ir studentai yra iš daugiau nei 70 pasaulio šalių ir regionų.
 • Universitetas yra įsikūręs 144 arų (584,666m²) miestelyje Ningbo, Zhejiang provincijoje.
 • Mes turime tris fakultetus: Verslo, Mokslo ir inžinerijos, Humanitarinių ir socialinių mokslų.
 • Mes siūlome 29 bakalauro ir 16 magistrantūros kursų.
 • Universitete yra 15 tyrimų centrų ir institutų.
 • 2008 m. Gruodžio mėn. Mums buvo išduota licencija doktorantūros studijoms gauti ir turime daugiau nei 500 doktorantų.
 • Turime pirmąjį Kinijos pastatą, kuriame nėra anglies dvideginio, kuriame gyvena mūsų Tvarių energetikos technologijų centras (CSET).

Tikslūs 2019 - 20 mokslo metų duomenys.

138967_2.jpg

Paklausūs absolventai

Mes turime daugiau nei 8000 studentų ir kiekvienais metais apie 1500 absolventų, turinčių puikią akademinę kvalifikaciją, perkeliamus įgūdžius, kūrybinę perspektyvą ir naują perspektyvą. Jų reikalauja visame pasaulyje darbdaviai, kurie pripažįsta talentų samdymo pranašumus tarptautinėje perspektyvoje.

Mūsų internacionalizacijos politika reiškia, kad mūsų studentai gali studijuoti Notingemo universitete JK arba išvykti mainų ar studijų užsienyje studentams į kitus pasaulio universitetus.

Tarptautiniai studentai atvyksta iš daugiau nei 75 pasaulio šalių, o Kinijos bakalauro studentai atrenkami iš daugelio provincijų remiantis jų stojamuoju egzaminu į kolegiją.

Konkurencija dėl stojimo yra griežta, ir studentai privalo mokėti bent minimalų anglų kalbos lygį, kad būtų galima priimti į mūsų studijų programas. Esame susipažinę su įvairiomis užsienio mokyklų baigimo kvalifikacijomis. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kvalifikaciją, reikalingą norint studijuoti, rašykite mūsų priėmimo komandai.

138965_4.jpg

Didelio poveikio tyrimai

UNNC yra sparčiai populiarėjantis tyrimų, inovacijų ir žinių mainų centras. Bendradarbiaudami su Ningbo vyriausybe ir pramonės partneriais, mes teikiame vietos iššūkių sprendimus pasitelkdami pasaulinės klasės mokslinius tyrimus ir inovacijas.

Mūsų tyrimai apima visus fakultetus ir disciplinas, ir mes turime keletą centrų ir institutų, kurie yra įsipareigoję teikti pasaulyje pirmaujančius tyrimus, susijusius su Kinijos interesais ir poreikiais.

Mes norime palaikyti ateities talentus tyrinėtojams. Mes finansuojame ir remiame daugiau nei 500 magistrantų ir jie vaidina svarbų vaidmenį mūsų mokslinių tyrimų bendruomenėje.

Aukščiausios kokybės personalas

UNNC dirba apie 880 dėstytojų, tyrimų ir profesionalių paslaugų darbuotojų, priimamų iš aukščiausių universitetų, tyrimų institutų ir kompanijų iš mažiausiai 40 pasaulio šalių.

Visi universiteto miestelio mokymai vykdomi anglų kalba iš Notingemo komandiruotų arba į Notingamo universiteto standartus paskirtų darbuotojų.

Mes turime 25 pasaulinio lygio profesorius, paskirtus pagal Li Dak Sum katedros profesoriaus programą. Jų pagrindinės tyrimų sritys apima jūrų ekonomiką, naujas medžiagas, verslo inovacijas ir dar daugiau.

138968_3.jpg

Metinė ataskaita

UNNC strategija 2020 išreiškia mūsų įsipareigojimą gerinti studentų mokymosi patirtį. Mokymas ir mokymasis ir toliau yra UNNC plėtros pagrindas.

Būdamas tarptautiniu universitetu, UNNC skatino internacionalizaciją įgyvendindamas į globalias programas orientuotas akademines programas ir užsienio mainų galimybes, remiamas pasaulio partnerių institucijų. Pagal 2019 m. Šanchajaus reitingą universiteto internacionalizacija užima septintą vietą šalyje ir pirmąją vietą Džedziango provincijoje.

Kalbant apie mokslinius tyrimus, UNNC, atsižvelgdama į unikalius pranašumus, integruoja aukštos kokybės mokslinių tyrimų išteklius namuose ir užsienyje, aktyviai vykdo tarpvalstybinį tarpdisciplininį bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje ir akademinius mainus atsižvelgdama į vietos plėtros poreikius ir stengiasi skatinti mokslo ir technologijų laimėjimų perdavimas. 2019 m. Sausio mėn. „Shanghai Ranking Consultancy“ paskelbė „2019 metų geriausių Kinijos universitetų reitingą“, o UNNC užėmė aukščiausią vietą pagal pagrindinį rodiklį „Mokslinių tyrimų kokybė“.

Reitingai

 • Notingemo universitetas yra įtrauktas į 100 geriausių pasaulio universitetų pagal QS World University Ranking 2020
 • Remiantis 2019 m. Šanchajaus reitingais, universiteto internacionalizavimas užima septintąją vietą šalyje ir pirmą vietą Džedziango provincijoje.
 • 2019 m. sausio mėn. „Shanghai Ranking Consultancy“ paskelbė „2019 m. geriausių Kinijos universitetų reitingą“, o UNNC užėmė aukščiausią pagrindinį rodiklį „Mokslinių tyrimų kokybė“.

Vietos

 • Ningbo

  199 Taikang East Road Ningbo, , Ningbo

Klausimai