Keystone logo
University of Oviedo

University of Oviedo

University of Oviedo

Įvadas

University of Oviedo yra valstybinė aukštojo mokslo ir studijų institucija Astūrijos kunigaikštystėje. Su daugiau nei 400 metų istorija, ji siūlo visokeriopą bakalauro laipsnį, pritaikytą Europos aukštojo mokslo erdvę (EHEA) visose žinių srityse ir magistrantūros studijų programas bendradarbiaujant su nacionaliniais ir tarptautiniais universitetais bei daugiau nei 250 kompanijų.

Tarptautinio kompetencijos universitetas

Tarptautinis skambutis, glaudūs ryšiai su regionu ir tvirtas įsipareigojimas perkelti žinias į verslo pasaulį University of Oviedo buvo vienas iš pirmųjų devynių universitetų Ispanijoje, kuriam 2009 m. Lapkričio 26 d. Buvo akredituota kaip tarptautinio kompetencijos centro Projektas CIE Asturias-Ad Futurum susideda iš daugiau nei 300 regioninių ir nacionalinių institucijų, įmonių ir technologijų centrų.

Pagrindiniai skaičiai

 • 25.000 studentų
 • 2 000 dėstytojų ir mokslininkų
 • 1 000 administracijos darbuotojų
 • 57 Bakalauro studijų programos
 • 50 magistrantūros studijų programos
 • 6 Erasmus Mundus magistro studijų programos (3 koordinuoja University of Oviedo )
 • 24 doktorantūros programos
 • 65 sertifikatų kursai
 • 210 lovų universiteto gyvenamosiose patalpose
 • 800 tarptautinių studentų
 • 17 fakultetai ir mokyklos
 • 38 departamentai
 • 198 mln. Eurų metinis biudžetas

Septyni miestai trijose miestuose

Mokymas vyksta septyniose studijuojančiose teritorijose, esančiose Astūrijos centriniame regione: Ovjedas (El Cristo, El Milanas, Llamaquique, Catalanes ir Oviedo centras), Gijonas ir Mieres, taip pat siūlomos įvairios universitetinės paslaugos Avilėje. 2010 m. Ji vykdė plataus užmojo procesą, susijusį su centrų, susietų su Tarptautinio kompetencijos kampeliu, sujungimu, ir buvo laikomas pavyzdžiu gerosios patirties Ispanijos universitetų. Todėl universitetas turi 16 fakultetų ir mokyklų, keturias susijusias įstaigas ir profesinės mokyklos kūno kultūros ir sporto medicinos. Be to, Tarptautinis magistrantūros centras valdo magistro laipsnius ir doktorantūrą. Programos.

Be to, akademinė institucija turi pilnai įrengtus sporto įrenginius ir modernius, atnaujintus kambarius studentams, dėstytojams, administracijos ir aptarnaujančiam personalui.

Tyrimų vadovė regione

University of Oviedo vykdo 80 % Astūrijoje vykdomos MTTP ir inovacijų veiklos ir turi pažangiausias paslaugas bei priemones, skirtas palengvinti žinių perdavimą verslo pasauliui. Pajamos, kurias ji gauna iš mokslo produkcijos, siekia apie 40 milijonų eurų per metus, beveik 500 sutarčių ar susitarimų su įmonėmis dėl mokslinių tyrimų projektų vykdymo.

Asturijos institucija taip pat turi du specializuotus grupes (energetika, aplinka ir klimato kaita, biomedicina ir sveikata), glaudžius ryšius su regioniniais technologijų parkais ir Asturijos sveikatos priežiūros tinklu.

Įsipareigojimas visuomenei

Tiesa istoriniam palikimui, kuris XIX a. Pabaigoje paskatino University of Oviedo įsteigti Universiteto ekspansiją Ispanijoje, žinių skleidimo veikla viršija savo universitetus, kad pasiektų visą Astūrijos kunigaikštystę. Istoriniame pastate, įsikūrusiame Ovjedo centre, yra LAUDEO universiteto pratęsimo kultūros centras, kuriame vyksta pagrindiniai akademiniai ir kultūriniai renginiai, kuriuose gali dalyvauti visos Astūrijos visuomenė.

Pagal savo socialinę atsakomybę University of Oviedo siūlo specialių poreikių turinčių žmonių priežiūros ir paramos paslaugas ir "solidarumo erdvę", kurioje vyksta savanoriškas darbas ir tarptautinio bendradarbiavimo veikla. Lygybės skyrius užtikrina lyčių lygybės ir darbo / šeimos susitaikymo politikos laikymąsi.

Universiteto ypatybės

  Vietos

  • Oviedo

   Edificio Histórico. Plaza del Riego, 4 Entresuelo., 33003, Oviedo

  Klausimai