Keystone logo
University Of Pula

University Of Pula

University Of Pula

Įvadas

Nacionalinė tapatybė ir turtingos jų kultūrinės atmainos iš esmės prisideda prie Pulos, vertinamos kaip daugiakultūris ir daugiatautis miestas, orientuoto į europietišką gyvenimą, vystymosi. Visų pasaulio kalbų šurmulys ir daugybė kultūrinių renginių - festivaliai, koncertai, parodos, teatro ir kultūros centrai praturtins jūsų gyvenimą mieste, kurio durys visada buvo atviros visiems. Taigi, atvykite į Pulą ir susipažinkite su šio 3000 metų senumo miesto grožiu ir svetingumu.

Pula yra Istrijos pusiasalio pietuose, erdvioje įlankoje, kurią supa septynios kalvos. Dėl savo turtingo kultūrinio ir istorinio paveldo, kurio amžius yra 3000 metų, nuostabios pakrantės ir gražių gyventojų, Pula yra nokriausias ir gražiausias vynuogių krūva Istrijos vietų.

Žavingi paminklai, tokie kaip amfiteatras, Augusto šventykla, Auksiniai vartai, Romos teatras, Dvyniai vartai, taip pat Brijuni nacionalinis parkas ir Rt Kamenjak botaninis draustinis, papuoštas nuostabiais paplūdimiais, gali leisti bet kuriam studentui studijuoti. palankiomis sąlygomis ir patirti keletą stebuklingų akimirkų, kurias galima prisiminti amžinai. Atvykti į šį Istrijos pietuose esantį miestą jus tikrai paskatins gerai įlenkta 190 km ilgio pakrantė, švari jūra, paplūdimiai, kuriais beveik rūpinamasi, arba tie, kuriuos slepia nepaliesta augmenija tiems, kurie myliu privatumą. Šiandien Pula yra visos Istrijos apskrities ekonominis, kultūrinis, eismo, medicinos, švietimo, prekybos ir iš dalies administracinis centras.

Vietos

  • North Little Rock

    West Scenic Drive,3000, 72118, North Little Rock

    Klausimai