Keystone logo
University of Redlands Politikos mokslų dailės bakalauro laipsnis
University of Redlands

Politikos mokslų dailės bakalauro laipsnis

Redlands, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 53 716 *

Stovykloje

* Rudens, pavasario ir gegužės mėnesiais

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Jei politikos studijas būtų galima apibendrinti vienu žodžiu, tai būtų galia. Kaip galingos grupės kuria tvarką ar įstatymai didina nelygybę? Kas ką gauna, kada ir kaip? Mūsų programa kviečia politikos mokslų specialybes kovoti su tokiais klausimais per griežtus kursinius darbus, aktyvų mokymąsi, individualų mokymąsi ir nepaprastą ugdymo praktiką klasėje ir už jos ribų. Mūsų absolventai turi įgūdžių, būtinų klestėti pasirinktoje karjeroje, magistrantūroje ar teisės mokykloje ir kaip piliečiai.

Individuali studijų programa

Mes sukūrėme darnią studijų programą, kad galėtumėte sekti savo interesus ir kurti naujus. Pagrindiniai kursai padeda susipažinti su pagrindinėmis sąvokomis, teorijomis, tyrimo metodais, išvadomis ir šiuolaikinėmis dilemomis pagrindinėse disciplinos srityse: Amerikos politika, lyginamoji politika, tarptautiniai santykiai ir politinė teorija. Viršutinio padalinio kursiniai darbai leidžia jums specializuotis dominančioje srityje, arba jau apibrėžtoje koncentracijoje (pvz., Teisėje ir politikoje), arba kurdami patys, pasikonsultavę su savo politikos mokslų patarėju. Mūsų vyresniųjų kursų metu savo analitinį, loginį mąstymą, rašymo ir žodinio bendravimo įgūdžius įdėjote į nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą. Pakeliui primygtinai skatiname studijas užsienyje, tarpdisciplininius užsiėmimus ir patyriminį mokymąsi, kuris praplės jūsų perspektyvą ir pagilins jūsų intelektines šaknis. Mes norime padėti jums kuo geriau išnaudoti savo išsilavinimą.

Vietos ir pasaulio mokymosi galimybės

Mes ne tik skatiname studijas užsienyje ir siūlome kursus, orientuotus į JAV, Afrikos, Europos, Artimųjų Rytų, Azijos ir Lotynų Amerikos politiką, bet ir mūsų gegužės mėnesio kelionių kursai yra neprilygstamos galimybės intensyviai studijuoti ne miestelyje, taip pat bendravimas su absolventais. Mes reguliariai siūlome Vašingtono kelionių kursus, taip pat Kalifornijos politikos kursus, kuriuose yra kelionė į valstijos sostinę (Sakramento). Mūsų profesoriai veda studentus istoriniais laiptais Zalcburge, Austrijoje, blizgančiais takais Botsvanoje ir vingiuojančiomis Meksikos gatvėmis. Galimybės ir skyrių stipendijos padengti išlaidas skiriasi kiekvienais metais.

Pirmojo kurso mokytojai-mokslininkai

Jūs mokysitės iš profesorių, kurie yra vieni geriausių šios srities pedagogų. Mūsų fakultetas turi daug akademinės patirties ir profesinės patirties, taip pat įvairius intelektinius interesus ir mokslinių tyrimų specialybes. Tarp fakulteto yra APSA 2019 m. Geriausias metų mokytojas, išskirtiniai universiteto apdovanojimų laureatai ir 2008 m. APSA novatoriško mokymo apdovanojimo gavėjas. Jie yra patyrę tyrinėtojai, liudiję valstybiniuose įstatymų leidybos posėdžiuose, parašę mokslo knygas ir vadovėlius, ir yra žinių kūrėjai, kurie reguliariai dalyvauja profesinėse konferencijose. Tarp jų-NATO mokslininkas Fulbright Scholars, buvęs JAV ir Meksikos studijų centro ir Aleksandro von Humboldto fondo Vokietijoje bendradarbis. Jie yra programų, įskaitant viešosios politikos pagrindines ir tarptautines studentų mainų programas, kūrėjai. Kitaip tariant, mūsų fakultetas roko.

Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje, kad sužinotumėte politikos mokslų laipsnio vertę ir sužinotumėte daugiau apie mūsų studentus ir absolventus.

Laipsnių programos

Politikos mokslų majoras

Politikos mokslų pagrindą sudaro ne mažiau kaip 44 kreditai (11 kursų). Laipsnių reikalavimai šiek tiek skiriasi priklausomai nuo katalogo metų; dabartiniai ir buvę katalogai yra susieti šio puslapio apačioje.

Fondas (4 kursai)

 • POLI 111 (Įvadas į Amerikos politiką, 4 kreditai)
 • POLI 123 (Įvadas į pasaulio politiką, 4 kreditai)
 • POLI 150 (Politinės teorijos pagrindai, 4 kreditai)
 • POLI 200 arba 202 (politikos studijos (4 kreditai) arba socialinių mokslų duomenų statistinė analizė ir kartografavimas (4 kreditai))

Pasirenkama koncentracija (4 kursai)

Studentai turi ugdyti pasirenkamą koncentraciją vienu iš dviejų būdų:

 1. Nepriklausomai išrinkta koncentracija: Šį kelią pasirinkę studentai pasirenka keturis savo dominančios srities kursus, iš kurių bent vienas yra 400 lygių seminaras.
 2. Nustatytos pasirenkamos koncentracijos: Šį kelią pasirinkę studentai pasirenka keturis kursus iš vienos iš žemiau nurodytų koncentracijų, iš kurių bent vienas yra 400 lygių seminaras.

Pločio reikalavimas: pasirenkamieji dalykai (2 kursai)

Paimkite du papildomus 4 kreditų kursus, iš kurių bent vienas yra 400 lygių seminaras. Pasirenkamieji kursai gali padėti sutelkti studentų mokymo programas. Tikėtina, kad į šią kategoriją bus įtraukti kursai iš studijų užsienyje.

Kapas (1 kursas)

POLI 495 politikos mokslų akmuo (4 kreditai). Vyresnysis akmuo turi būti paimtas vyresniųjų metų rudens semestre. Studentai turi panaudoti geriausią disciplinos praktiką, kad užbaigtų nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą; studentas, sėkmingai nebaigęs šio projekto, nebaigs politikos mokslų specialybės.

Mažosios

Politikos mokslų nepilnametį sudaro mažiausiai 24 kreditai skyriuje. University of Redlands turi būti paimta bent 12 kreditų.

Kiti kursai

Gavę išankstinį akademinių patarėjų ir Politikos mokslų katedros pirmininko sutikimą, studentai gali suskaičiuoti tris kitų padalinių siūlomus viršutinio padalinio kursus, kursinius darbus ne universitete (pvz., Per užsienio studijų programas arba Vašingtono semestrą), stažuotes ir individualius studijų kursus iki 12 kreditų pasirenkamojo kredito pagrindinei ar mažajai.

Kadangi politikos mokslų kursai yra neatskiriama tarptautinių santykių specialybės dalis, studentams neleidžiama studijuoti politikos ar tarptautinių santykių. Studentai, kurie pasirenka dvigubą viešosios politikos specialybę, turėtų apibrėžti du atskirus studijų ar koncentracijos kursus; Tarp šių specialybių gali sutapti 16 vienetų (4 kursai).

Nustatytos pasirenkamos koncentracijos

Teisė ir politika

 • POLI 306 konstitucinė teisė: nacionalinės ir valstybinės galios (4)
 • POLI 307 konstitucinė teisė: laisvė ir valdžia (4)
 • POLI 318 Amerikos politinė mintis ir praktika (4)
 • POLI 345 Tarptautinė teisė ir organizacija (4)
 • POLI 363 specialiosios viešosios teisės temos (4)
 • POLI 463 Išplėstinis viešosios teisės seminaras (4)

Valdymas ir politika

 • PLCY 100 Įvadas į viešosios politikos analizę (4)
 • POLI 207 aplinkos politika ir politika (4)
 • POLI 208 Kalifornijos politika (4)
 • POLI 250 Amerikos užsienio politika (4)
 • POLI 304 kongresas (4)
 • POLI 354 Imigracijos politika ir politika (4)
 • POLI 456 švietimo politika (4)
 • POLI 457 sveikatos priežiūros politika (4)

Partijos, kampanijos ir rinkimai

 • POLI 220 Europos politika ir plėtra (4)
 • POLI 230 Lotynų Amerikos politika ir plėtra (4)
 • POLI 304 kongresas (4)
 • POLI 308 JAV pirmininkavimas (4)
 • POLI 321 demokratinė teorija (4)
 • POLI 325 lyginamosios partijos ir rinkimai (4)
 • POLI 460 Išplėstinis Amerikos politikos seminaras (4)
 • POLI 462 Išplėstinis lyginamosios politikos seminaras (4)

Pasaulio politika

 • IR 200 tarptautinių santykių teorija (4)
 • POLI 220 Europos politika ir plėtra (4)
 • POLI 226 Artimųjų Rytų ir Afrikos politika (4)
 • POLI 230 Lotynų Amerikos politika ir plėtra (4)
 • „POLI 244 International Security“ (4)
 • POLI 250 Amerikos užsienio politika (4)
 • POLI 322 Politiniai pokyčiai (4)
 • POLI 325 lyginamosios partijos ir rinkimai (4)
 • POLI 332 Japonijos ir Korėjos politika (4)
 • POLI 337 Tautos, nacionalizmas ir konfliktai (4)
 • POLI 345 Tarptautinė teisė ir organizacija (4)
 • POLI 346 Rusijos ir buvusių Sovietų valstybių užsienio politika (4)
 • POLI 462 Išplėstinis lyginamosios politikos seminaras (4)
 • POLI 464 Išplėstinis tarptautinių santykių seminaras (4)

Mock bandymas

Mock trial yra studentų vadovaujama organizacija University of Redlands . Studentai kartu ruošia bylą bandomųjų teismo varžyboms, vykusioms bakalauro studijų miesteliuose visoje JAV. 2018–1919 m. Mūsų studentai varžėsi dviejuose kvietimuose turnyruose kaip advokatai ir liudytojai bei aplenkė priešingas komandas. Ypač didžiuojamės mūsų University of Redlands A komanda, kuri Klarmonto regiono turnyre laimėjo 4,5 balsavimo balo iš 8, o trūksta organizuoto regioninio čempionato pasiūlymo tik vienu balsavimu. Antro kurso studentė Tara Takenaka Pietų Kalifornijos regioniniame turnyre taip pat laimėjo puikų liudytojo apdovanojimą.

Sveikiname naujus narius ir skatiname jus dalyvauti. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų skyriaus koordinatorių Starla Strain (įsikūręs departamento biure, esančiame Raštų salės 3 aukšte).

Karjera politikos moksluose

Kiti žingsniai: pasirengimas karjerai

Mūsų politikos mokslų fakultetas yra skirtas nukreipti mūsų studentus į prasmingus ir sėkmingus karjeros kelius, kurie gali apimti profesinių ar magistrantūros studijų programas, darbą vyriausybėje, persikėlimą į prestižinę stipendiją ar darbą ne pelno siekiančiame ar privačiame sektoriuje.

Kadangi žinome, kad kursiniai darbai pagerėja, kai studentai įgyja faktinės patirties politikos srityje, studijuodami užsienyje, mokydamiesi klasėje ir bendraudami su žmonėmis, padedančiais apibrėžti politiką ir politiką, mes integruojame šią veiklą į savo studijų programą. Mes primygtinai raginame savo studentus atlikti stažuotes už universiteto ribų ir pasiūlyti pagalbą tinkamoms stažuotėms, o mes siūlome unikalias mokymosi galimybes per gegužės mėnesio kelionių kursus ir pirmųjų metų seminarus. Esmė: per dinamiškas patirtinio mokymosi galimybes, griežtus kursinius darbus ir dėmesingus patarimus mes padedame paruošti studentus akademinei sėkmei ir gyvenimui po studijų.

Ką galite padaryti su politikos mokslų specialybe? Redlandso absolventai toliau įgyja aukštesnius teisės, vadybos, tarptautinių santykių, miesto planavimo, viešojo administravimo, viešosios politikos ir politikos mokslų laipsnius. Mūsų absolventai klesti Kongrese, Kalifornijos sostinėje, kariuomenėje, versle, Taikos korpuse ir kitose paslaugų organizacijose, užsienio tarnyboje ir mūsų tautos žvalgybos bendruomenėje; jie tarnauja kaip išrinkti pareigūnai; jie yra pelno nesiekiančių organizacijų darbuotojai, profesionalai ir vadovai visame pasaulyje. Mūsų programos absolventai yra tyrėjai, mokytojai, karjeros valstybės tarnautojai, vietinių valdybų savanoriai, teisininkai ir teisėjai, advokatai ir konsultantai bei teisėkūros darbuotojai ... ir tai tik galimų „Poli Sci major“ karjeros pavyzdžių. Pamatysite, kad politikos mokslų laisvųjų menų laipsnis paruošia jus ne tik darbui. Tai pasiruošimas gyvenimui.

Naujausi abiturientų priėmimai

 • Kembridžo universitetas
 • Kunigaikščio universitetas
 • Johns Hopkins universitetas
 • Londono ekonomikos mokykla
 • Oksfordo universitetas
 • Kalifornijos universitetas, Los Andželas
 • Kalifornijos universitetas, Irvine
 • Virdžinijos universitetas

Naujausi teisės mokyklos priėmimai

 • Amerikos universitetas
 • Kornelio universitetas
 • Berklis (Boalt Hall)
 • Harvardo universitetas
 • Stanfordo universitetas
 • Čikagos universitetas
 • Mičigano universitetas
 • Vašingtono universitetas
 • Jale universitetas

Naujausia absolventų karjera

 • Viešosios paslaugos ir viešasis administravimas tarptautiniu, nacionaliniu, valstybiniu ir vietos lygiu
 • Pareigos užsienio tarnyboje: CŽV, FTB, Valstybės departamentas
 • Tyrimai ir konsultacijos vyriausybinėms agentūroms: Mathematica
 • Ne pelno siekiančios ir tarptautinės organizacijos: Taikos korpusas, Mokyk Amerikai, CORO, PEPY
 • Dėstymas universitetuose ir vidurinėse mokyklose
 • Visų rūšių teisės praktika, žurnalistika, socialinės paslaugos ir verslas

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Socialinės politikos bakalauro laipsniai (bendruomenės plėtra)
  • Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika
 • Tarptautinių santykių bakalauras: žmogaus teisės
  • Prague, Čekija
 • Pagyrė bakalauro laipsnį konfliktų studijose
  • Ottawa, Kanada