Keystone logo
University of Rochester

University of Rochester

University of Rochester

Įvadas

Pirmasis medicinos mokyklos dekanas, Nobelio premijos laureatas, medicinos mokslų daktaras George'as Hoytas Whipple'as atvyko į Ročesterį 1921 m., Kad įgyvendintų revoliucinę koncepciją. Whipple prižiūrėjo Medicinos ir odontologijos mokyklos bei Stipriosios memorialinės ligoninės projektavimą, statybą ir personalą pagal tuometinę naują sistemą, kurią išplėtojo medicinos mokyklos pradininkas Abraomas Flexneris. George'o Eastmano filantropijoje sukurta Whipple vizija buvo mokykla ir ligoninė po vienu stogu, integruojantys pagrindinius mokslus ir klinikinę praktiką.

Šiandien tokia fizinio pacientų priežiūros ir mokslininkų integravimo po vienu stogu koncepcija vis dar yra stipri. Pagrindinis University of Rochester medicinos centro miestelis užima daugiau kaip 4,4 milijono kv. Stiprioji memorialinė ligoninė užima 1,6 milijono kv. Pėdų, medicinos mokykla - 2,1 milijono kv. Pėdų, slaugos mokykla ir „Eastman“ odontologijos centras - po 100 000 kv.

Ne mažiau svarbu, kad mūsų mokyklos filosofijos ir struktūros pagrindas tebėra pacientų priežiūros ir mokslininkų integracija. Vadovaujant vyresniajam viceprezidentui sveikatos reikalams, medicinos mokyklos dekanas ir mūsų ligoninių sistemos prezidentas kasdien bendradarbiauja su skyrių pirmininkais, centrų direktoriais, slaugos mokyklos dekanu, medicinos direktoriumi. „Eastman“ odontologijos centras ir medicinos centro finansinė ir administracinė vadovybė. Taip glaudžiai bendradarbiaudami sėkmingai vykdome tarpusavyje susijusias pacientų priežiūros, švietimo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės sveikatos misijas.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Rochester

    Elmwood Avenue,601, 14642, Rochester

    Klausimai