Keystone logo
University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

Įvadas

University of Shanghai for Science and Technology (USST) yra savivaldybės daugiadalykis raktas, pritaikytas į mokslinius tyrimus orientuotam universitetui, kurio pagrindinė inžinerija yra inžinerija, mokslas, ekonomika, vadyba, literatūra, teisė, menas ir kitos disciplinos. . 2018 m. USST tapo bandomuoju vienetu statyti „aukšto lygio vietos aukštojo mokslo instituciją“ Šanchajuje. Beveik 700 000 kvadratinių metrų ploto USST turi du miestelius - Yangpu miestelį ir Fuxing miestelį. Yra 17 mokyklų, kolegijų ir skyrių, kuriuose mokosi daugiau nei 25 700 nuolatinių studijų studentų (apie 16 700 studentų ir 9000 absolventų). Iš 2390 dėstytojų ir darbuotojų yra 11 Kinijos mokslų akademijos ir Kinijos inžinerijos akademijos akademikų (įskaitant papildomus akademikus), 78 nacionalinio lygio talentai, 155 provincijos ar ministrų lygio talentai, 826 mokytojai, turintys aukštesnius titulus, ir 256 doktorantų vadovai.

Pasikliaudamas, remdamas ir vadovaudamasis pramonės plėtrai, USST tapo pirmaujančiu universitetu įrangos gamybos, medicinos įrangos ir spausdinimo pramonės akademinėse srityse. Tokios disciplinos kaip energetika, inžinerinė termofizika, optinė inžinerija, vadybos mokslas ir inžinerija jau seniai yra viena iš geriausių tautos, o universitete taip pat yra gilus pramonės instrumentas medicinos instrumentų, leidybos ir spaustuvės srityse. Pastaruoju metu USST deda daugiau pastangų, kad pirmenybė būtų teikiama drausmės išdėstymui. Yra 60 bakalauro programų, 8 pirmos klasės doktorantūros programos, 6 podoktorantūros programos, 27 pirmosios klasės magistrantūros programos ir 18 profesinio magistro studijų programų. USST turi 19 nacionalinių mokymo platformų, 51 provincijos ar ministrų lygio platformą, 7 nacionalines mokslinių tyrimų platformas ir 34 provincijos ar ministrų lygio platformas. Jo inžinerija, medžiagų mokslas ir chemija jau seniai užima 1% svarbiausių mokslo rodiklių (ESI) pasaulyje.

SBC buvo įkurta 2006 m. Kaip naujoviškas University of Shanghai for Science and Technology (USST) ir devynių pirmaujančių JK universitetų bendradarbiavimas. SBC sujungia geriausius kinų ir britų išsilavinimus viename iš pirmaujančių pasaulio miestų, todėl tai yra tikrai tarptautinė universitetinė kolegija. SBC vizija turi būti žinoma kaip tarptautiniai vartai, skirti tobulėti ir diegti naujoves, ir mes siekiame skatinti atsakingo vadovavimo ir kultūrinės empatijos etosą savo studentuose. Mes pritraukiame studentus ir akademikus iš viso pasaulio siekdami užtikrinti, kad mūsų studentų kūnas ir dėstytojai dirbtų skirtingose kultūrose ir praktikoje. Tai daro SBC siūlomą patirtį išties unikalia.

SBC miestelis yra įsikūręs USST Fuxing Road miestelyje, kuris yra Šanchajaus centre. Universitetas turi ne tik šimtametę istoriją, bet ir tarptautinę atmosferą. Studijų programos yra dėstomos tik anglų kalba visame Verslo ir vadybos mokyklos spektre,

Buvo pripažinta, kad SBC absolventai pasiekė didelę sėkmę tiek dėl puikių akademinių rezultatų, tiek dėl socialinės atsakomybės ir kt.

Tarptautinis kultūros parkas

Šanchajaus tarptautinis kultūros parkas yra Šanchajaus mokslo ir technologijų universiteto (USST) šiauriniame miestelyje Jun Gong kelyje. USST yra gerai žinomas Šanchajuje. Šimto metų istoriją galima atsekti nuo Šanchajaus universiteto, įkurto 1906 m., Ir „Deutsche Eedizinschule“, įkurto 1907 m. Šešios atskiros vilos pagrindiniame miestelyje Jun Gong kelyje, pastatytame 1907–1936 m., Yra buvusios fakulteto rezidencijos. Šiuo metu jie sudaro Šanchajaus tarptautinį kultūros parką. Šiuo metu yra paskirti centrai Vokietijai, Amerikai, Britanijai, Japonijai, Šiaurės ir Baltijos šalims ir kt. Jie miestelyje sudaro unikalią tarptautinę kultūros bendruomenę.

Reikšmingumas

Tarptautinis kultūros parkas integruos miestelio išteklius ir sukurs tarptautinę kultūrinio mokymosi patirties platformą. Parkas suteiks USST dėstytojams, studentams ir absolventams informacijos tarpininkavimo centrą, skirtą daugiakultūriams mainams ir mokymuisi, taip pat pasiūlys paramą ir paskatinimą mokslininkams, turintiems tarptautinių švietimo tikslų.

Parkas išplės dabartinius tarptautinius išteklius ir suteiks paramą tarptautinių kultūrinių mainų programų augimui. Per daugiakultūrį mokymąsi ir mainus parkas pritrauks daugiau aukščiausios klasės tarptautinių išteklių, skatins tarptautinius kultūrinius mainus, praplės studentų tarptautinę akiratį ir padidins jų jautrumą kultūriniams skirtumams.

Parkas skatins tarptautinę universiteto plėtrą ir stiprins jo tarptautinę reputaciją. Išplėstos tarptautinės galimybės ir daugiakultūriai mainai sustiprins socialinį USST poveikį ir padidins universiteto matomumą tarptautinėje mokslininkų bendruomenėje.

Funkcijos

Tarptautinis kultūros parkas tiesiogiai prisideda prie dabartinio USST tikslo teikti „puikų inžinerinį išsilavinimą“ vykdant penkias pagrindines savo kultūros kaimo funkcijas:

Tarptautinis kultūrinis mokymasis: Centrai rems mokslines paskaitas per visus mokslo metus įvairiomis akademinėmis disciplinomis, kurios yra universiteto mokymo programos dalis. USST bendruomenė turės daug galimybių susipažinti su įvairiausiais tarptautiniais balsais įvairiose akademinėse srityse.

Tarptautinė kultūrinė patirtis: Reprezentacinėse programose bus numatyta įvairiausių kultūrinių patirčių, pradedant moksline ir profesine, baigiant kultūrine ir menine.

Tarptautinės specialiosios programos: Teminės programos, pradedant technologijomis ir naujovėmis, baigiant kalba, tradicinėmis kultūromis ir gyvenimo būdu, bus kartkartėmis suplanuotos, leidžiančios nuodugniai išnagrinėti ypač įdomias temas.

Keitimasis ir bendradarbiavimas tarp universitetų, tarptautinių švietimo ir tyrimų institutų: Įvairūs parko elementai suteikia unikalią galimybę kurti bendradarbiavimo programas vykdant tarptautinius tyrimus ir švietimą. Parkas remiasi dabartinėmis tarptautinėmis partnerystėmis plėtodamas ryšius ir planuodamas programas.

Universitetų ir tarptautinių įmonių sąveika ir bendradarbiavimas: parkas sukuria galimybes bendradarbiauti su įvairiomis įmonėmis iš skirtingų kultūrinių sluoksnių „nulio atstumu“ ir skatina tarptautinį mokyklų ir įmonių bendradarbiavimą.

Lankytojai

Lankytojai, kuriuos aptarnauja centro veikla, apima:

 • USST bakalauro ir magistrantūros studentai;
 • USST dėstytojai ir administracijos darbuotojai;
 • Kviestiniai mokslininkai, menininkai, mokslininkai ir tyrėjai;
 • Šanchajaus lankytojai, kurie profesionaliai domisi centro programavimu ir eksponatais.

Statistika

2018 m. USST tapo bandomuoju padaliniu statant „aukšto lygio vietinę aukštojo mokslo instituciją“ Šanchajuje. USST, kurio bendras plotas yra beveik 700 000 kvadratinių metrų, turi du miestelius: Yangpu ir Fuxing Campus. Yra 17 mokyklų, kolegijų ir skyrių, kuriuose studijuoja daugiau nei 25 700 nuolatinių studijų studentų (apie 16 700 bakalauro ir 9 000 magistrantūros studijų studentų). Iš 2 390 dėstytojų ir personalo narių yra 11 Kinijos mokslų akademijos ir Kinijos inžinerijos akademijos akademikų (įskaitant papildomus akademikus), 78 nacionalinio lygio talentai, 155 provincijos ar ministrų lygio talentai, 826 mokytojai, turintys aukštus titulus ir 256 doktorantūros vadovai.

Inžinerijos ir kompiuterijos mokykla, Kalbų, švietimo ir kultūrų mokykla, kurią sudaro aukštos kvalifikacijos akademinė komanda, kurią sudaro daugiau nei 110 darbuotojų, turinčių tarptautinę mokymo patirtį ir daugiau nei 80 % jų doktorantų iš 20 skirtingų šalių ir regionų. Šiuo metu jame yra apie 1400 nuolatinių bakalauro studijų studentų ir daugiau nei 70 tarptautinių studentų iš maždaug 27 šalių ir regionų.

  Vietos

  • Shanghai

   No. 1195 Middle Fuxing Road, 200031, Shanghai

   Klausimai